1

@CPuyol dlatego, że zawodnik miesiąca nie obejmuje miesiąca od pierwszego dnia do ostatniego tylko bodajże liczy się czas od 1 kolejki czyli np 1 kolejka zakończyła się 19/08 to 1 miesiąc obejmuje czas do 19/09 później do 19/10 itd

1

@Bajson To pewnie Estevao też przeciętniak skoro Chelsea go wzięła bez żadnej rywalizacji Realu?

0

@scotti "Z tym że Haaland już jakiś czas temu powiedział że chce grać w realu" no i gdzie to powiedział? W tych linkach co wysłałeś był artykuł fichajes, jakiegoś byłego piłkarza i mundo deportivo, ja tam nie znalazłem tego, że Haaland coś powiedział

0

@scotti Dasz link do tego wywiadu?

2

@Nightraider Zaraz powiedzą, że "zjebał" bo nie chciał wchodzić w grube licytacje o nastolatków jak Guler czy Bergvall

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PeterMaro Jak było źle, media mówiły, że Deco chce odejśc, jak jest dobrze, media mówią, że chce zostać sam Deco nie zrobił nic co by wskazywało na chęci odejścia

1

@zibi Zibi wróciłeś, zapomniałeś nam powiedzieć jak to Bayern i Real zweryfikowały tego "słabego" Raphinhę

48

Thierry Henry: Jeśli odwrócimy sytuację, i obrońca odpycha w taki sposób napastnika, to nigdy nie jest faul, więc dlaczego tutaj miałoby to być faulem?"

14

Jak można w najlepszych pominąć Yamala, cały mecz praktycznie podwajany potrajany wiele razy w kapitalny sposób wychodził spod pressingu, dołożył asystę, był blisko drugiej gdy Lewandowskiemu delikatnie zabrakło do dostawienia nogi

0

@zibi Już można się podniecać panem piłkarzem Raphinhą?

3

@zibi takie jak z PSG w zeszłym sezonie gdzie w pierwszym meczu ustrzelił dublet a w następnym dołożył kolejną? tak jak z Napoli gdzie zaliczył 2 asysty w rewanżu? z United gdzie walnął bramkę i asystę? Może jak z Atletico gdzie w trzech meczach zaliczył po asyście, czy z Betisem gol i asysta, oraz gol w kolejnym meczu czy asysta z Gironą, Raphinha regularnie udowadnia, że gra przeciwko czołówce LL czy dużym klubom w LM nie jest dla niego problemem

15

@zibi udowadniał już wystarczająco razy, że jest wiele wart, czemu dwa mecze miałyby coś zmienić?

0

@qba z dala od Mendesa oznacza z dala od największych talentów akademii, prawie wszyscy najlepsi są pod jego opieką

1

@BORO_12 Ruslana

0

@hugz 17 lat i zmarnowany talent, no bez przesady już w pierwszym zespole widać, że można znacznie później wejść na poziom Barcy, Casado 21 lat dopiero się przebił, Fermin w podobnym wieku do Casado nie przebił się w rezerwach i dopiero na wypożyczeniu się rozwinął

2

@kanver_ te ochłapy po 10 minut u Xaviego to były szanse? jakby Fermin dostawał po tyle minut to Xavi byłby krzyżowany a i tak liczbowo się obronił Ansu notując 10 goli i 4 asysty

0

@Azazel_Pazuzu Faye pewnie tak samo ci pachniał?

12

@dzefrej234 Za 50% od przyszłej sprzedaży, za ile mieliby sprzedać zawodnika z 3 ligi, który opuszcza 90% meczów z powodu kontuzji

0

Ten transfer nie ma nic do FFP, bo mógłby po prostu być zarejestrowany w drugiej drużynie jako, że ma 19 lat

1

@Allblacks86 Tak, i co w związku z tym

0

Czy ludzie napieprzają w klub, że chcą ściągnąć szklanego zawodnika(Comana)? Oczywiście, że tak, czy napieprzają w klub, że chcą ściągnąć zawodnika z przeciętnymi liczbami(Diaza)? Oczywiście, że tak. Czy kibice napieprzają w klub, że nie ściągnęli szklanego zawodnika z przeciętnymi liczbami(Nusę)? Oczywiście, że tak

1

@Barcasub Całej wiedzy taktycznej, ustawiania, zastawiania, szukania przestrzeni to, że forma z wiekiem spada nie znaczy, że nie ma wiedzy tak samo pomocnicy mogą się wiele nauczyć od emerytowanego Thiago

0

@Rupert_Haubica Zabawnie brzmi tekst o przepraszaniu Lewego po TYM meczu, pół meczu biegał w środku pola a jak już miał sytuację to dał się dogonić i strzelił beznadziejnie mając wcześniej do gry niepilnowanego Toniego przy kontrze

0

Oby Torre został, w starym systemie 4-3-3 jego braki w defensywie i słabsza kondycja dawały się we znaki, ale jako 10 te dwie kwestie nie będą aż tak ciążyć a poza nimi ciężko znaleźć jakieś minusy u niego

0

@Czarny_ck Może chce po prostu złapać mentalny reset, spędzić czas z rodziną

4

@Bogan Belletti będzie prawdopodobnie, asystent Marqueza

1

@Aristocrate_7 Ahh ta mityczna presja "zmuszająca" do odejścia De Jong się nie może pozbierać po tej potężnej presji od zarządu

0

@slayer W roli tłumacza a przy okazji mógłby się poduczyć zanim rozpocznie karierę jako trener

0

@takisobiektos No tak, był wypożyczony bo nie załapał się do rezerw Barcelony, był spisany na straty przez Barcę a jednym sezonem odmienił swoją sytuację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?