Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jarek_psikuta pewnie zdjęcia z autografem
0
@Kyonego no to oglądaliśmy inny tylko jakbyś nie zauważył sam wspomniałem, że pierwszą miał słabą ale w drugiej był po prostu topowy
0
@Barcatroll Yamal bez asysty nadal miał masę udanych dryblingów, dał świetną wrzutkę do Raphinhi którą tamten koncertowo zmarnował, dał dobrą wrzutkę Lewemu napędził sporo akcji, druga połowa to był top poziom, w pierwszej słabo ale overall pozytywny mecz
1
@Dfd222 dlatego właśnie zrobili to samo co z Pedrim który od tamtych badań jest niezniszczalny a zapierdala więcej niż ktokolwiek inny
0
Wszystko u niego dobrze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomaszekkkkk Zawsze jak wejdzie to wygląda solidnie? zawalił bramkę na 1:2 z Las Palmas, na spółkę z De Jongiem zawalił bramkę na 2:2 z Celtą
0
@bulo a zauważyłeś letnie okienko City? Ile w nim zarobili a ile wydali? ile zarobili za zdobycie Premier League?
1
@ViscaelBarca2007 jesteśmy o jedną kontuzję od kataklizmu i gry Ferminem na skrzydle nie wybrzydzaj
0
@czarek78 Jak on nawet już nie gra na pivocie bo sobie tam niespecjalnie radził
1
@czarek78 niby czemu nie?
0
@4Fabregas4 a może ściemą było to, że Fati sobie radził na treningach? Zwykła dyplomacja i uprzejmość, a w praktyce Fati niczym nie różnił się od tego odrzuconego przez De Zerbiego Fatiego w wersji leń?
0
@4Fabregas4 a ten cytat jak ci brzmi? Hansi Flick: "Ansu Fati? Mamy mniej kontuzji i podejmuję decyzję na podstawie tego, co widzę na treningu. Na początku sezonu powiedziałem, że radzi sobie bardzo dobrze, ale teraz po kontuzji musi trenować i pokazać, że robi postępy."
4
@4Fabregas4 Chcesz znać różnicę między Fatim i Raphinhą? To, że Raphinha zapierdalał zapierdala i będzie zapierdalał na 100% daje z siebie wszystko w meczach w treningach jest wzorem profesjonalisty, a Fati to zwykły leń nawet Flick w wypowiedziach daje o tym do zrozumienia, tak samo dawał o tym do zrozumienia De Zerbi podczas wypożyczenia za co ma Fati dostawać te szanse? Niech się zacznie starać to dostanie szanse obecnie już bardziej zasługują dzieciaki z rezerw
1
@4Fabregas4 jest to niedozwolone zagranie tylko zapominasz o chronologii piłkarz Benfici zastawia piłkę jednocześnie staje na stopie Fermina, Fermin w wyniku nastąpienia na jego stopę traci równowagę i pada na plecy zawodnika Benfici, czyli faulem jest to nadepnięcie, a ty wstawiasz filmik od momentu gdy Fermin już jest na tych plecach i na podstawie tego twierdzisz że kontaktu stóp nie było, manipulujesz.
3
@4Fabregas4 po klatkach z 0:11 stwierdzasz że tego nadepnięcia nie było gdzie filmik jest ucięty od momentu gdy już Fermin leży na plecach piłkarza Benfici? Żartujesz, prawda?
4
@SergioBusquets5 Lewy? Bez przesady może 4 za Salahem Raphą i Yamalem
1
Dlaczego u Martina nie ma wymienionej choćby sytuacji z 20 minuty gdzie świetnie znalazł Olmo dając mu mnóstwo czasu na strzał co powinno się skończyć asystą?
0
@LinekMichal brzmi jak 1:1 Auba vs Arteta
0
@MatiSh Nie, nie może się zdarzyć wynik jest turbo pewny, a bramkarz wychodzi ryzykując czerwoną, którą ostatecznie dostaje i przez jakieś 30+ minut rywal gra w przewadze gdzie to większy boost niż pojedyncza bramka stracona przy tak dużej przewadze bramkowej, nie wyszedłby padłaby bramka ale Barca dalej mogłaby kontrolować grę i iść po kolejnej bramce a została zmuszona do bronienia wyniku
2
@Pnog37 to co Araujo za PSG
1
@Rarenzio którzy to są za ciency opowiadaj
1
@Rarenzio ruszyłem, i nie znalazłem, Yamal top Raphinha top, Kounde minimum top 2 prawych obrońców, Eric świetny w Gironie, Lewy najlepszy strzelec, Ter Stegen problemy z kontuzjami, najlepszy nie był ale do aplikacji do najgorszej 11 roku mu daleko, gdzie ci do najgorszej 11 o których mówisz?
0
@Rarenzio dawaj wymieniaj, którzy?
0
@DonPancio Spalony był w tej akcji, było to dokładnie widać na powtórce, konkretnie to Ferran był na spalonym
8
ale co można więcej zrobić, dominacja na boisku przez praktycznie cały mecz i kolosalna liczba groźnych sytuacji, plan na mecz był idealny a to indywidualna nieskuteczność ofensywy przeważyła na wyniku
0
@addept w tym całym porównaniu z sytuacjami Araujo i Erica zapominasz o jednej istotnej rzeczy, oba tamte faule były poza polem karnym przez co były to czerwone, w polu karnym nie ma podwójnego karania więc jedyne co ryzykował to karny+ żółta, także wybór był bardzo groźna sytuacja lub karny obie opcje to ogromne szanse na gola a gdyby wyszło czysto, to uratowałby mecz, decyzja nie była taka zła jak się wydaje
1
@noface Tak sprzedać zapomnieć a Frenkie pewnie powie, że spoko i chętnie odejdzie, co? no nie i w tym jest problem
0
@ziomal88 ostatnio co chwilę gra słabo, Bayern to wyjątek, Torre gdy tylko dostaje szanse to sobie radzi i wykorzystuje minuty na 100%, pod względem techniki i kreatywności bije Fermina na głowę a przy formie z tego sezonu Fermin dostaje za dużo szans względem Torre
0
@ojWojtek dlatego mówię o Gavim jako pełnoprawnym wychowanku z uwagi na to że rozwijał się w zespołach młodzieżowych czego nie mówię o pozostałych piłkarzach, którzy nie wychowywali się w Barcelonie ani Realu tylko trafili z zespołów seniorskich do profesjonalnych rozgrywek w drużynach B