Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Siwy88 Heh jak Lewy w grze wygląda tragicznie to zakaz krytyki bo strzela, jak Yamal notuje ponad 1 g/a na mecz to be bo to bo tamto, cudowna hipokryzja
1
@Borry ważne że Raphinha to taki poukładany w ogóle mu już teraz nie odpierdala prawda?
1
@Cules69 Ciekawe czy po Newcastle tak będziesz zachwalał że super wyglądamy bo Valencię to samymi rezerwami byśmy ojebali
0
21 bramek Yamala z zeszłego sezonu: 2x Francja, Holandia, 3x Real Madryt, 2x Athletic Bilbao, Real Betis, 2x Girona, Valencia, Atletico, Espanyol, Osasuna, Monaco, Atalanta, Borussia, Benfica, Inter, Villareal
0
@Cules69 Yamal nabijał na plackach?
0
@Malcom Raphinha wcale nie ma mniejszej sieczki w głowie a jest o wiele starszy od Yamala i u niego już na młodość się nie zrzuci
0
@Macior79 to że co mecz strzela bramkę albo asystuje to -?
1
@kanver_ mi też, myślałem że chociaż na stronie klubu opierającego się przez lata na finezji pięknej piłce nie spotkam wyznawców robotycznego typu piłkarzy bez żadnej finezji zaprogramowanych tylko i wyłącznie do liczb
1
@kanver_ czuję się jakbym rozmawiał z fanem Ronaldo w dyskusji o tym kto lepszy Messi czy Ronaldo
1
@kanver_ dziwne dryblujący biorący grę na siebie skrzydłowy ma najwięcej strat sprawdź sobie straty Messiego podczas gry w Barcelonie, pytanie jak Barcelonie idzie gorzej biją głową w mur to jaki jest jedyny pomysł na przebicie się?
odpowiedź A: podanie do Raphinhi
odpowiedź B: podanie do Yamala bo tylko on może zrobić coś z niczego
odpowiedź C: dalsze bicie głową w mur i taktyka tysiąca wrzutek jak to było za Xaviego
2
@kanver_ a nie przyszło ci czasem przez myśl coś takiego, że właśnie między innymi dzięki tym dryblingom braniu gry na siebie, ściąganiu 2-3 obrońców taki wykastrowany technicznie Raphinha ma wystarczająco miejsca żeby te bramki i asysty dokładać?
0
@Barcanajlepszyteam akurat to Rakitić ostatnio mówił że czuli się syci i nie chciało im się wygrać kolejnych LM
1
@kanver_ bo może nie wszyscy patrzą jedynie na g/a?
0
Oficjalny debiut już bardzo blisko, zwłaszcza z formą Olmo i Fermina
0
@partymaker według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny
0
@fiszer według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny
0
@Maoao według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny
1
@addept Którego meczu
0
@addept Tylko jakie on ma interakcje z kibicami na trybunach? W ostatnim meczu z Rayo rzucali w niego przedmiotami z trybun, nawet na nich nie spojrzał tylko totalnie ich zlał
0
@kanver_ Skąd masz 40 milionów u Roque?
0
@kinioo Roque odszedł za praktycznie tyle ile przyszedł a zostawił jeszcze % od przyszłej sprzedaży co spokojnie może dorzucić trochę milionów mówiąc o 20 latku co w lidze Brazylijskiej znowu zaczął strzelać, Olmo piłkarsko jest świetny a kontuzje da się ogarnąć, i zapominasz o świetnym Garcii
0
@Never współczucia ignorancji
0
@torondirn W życiu
2
@Pedryrodryges Zobaczymy kto ma rację
2
@Pedryrodryges tak zbierze
0
to Rashford jest u ciebie w tym momencie opcją do pierwszego składu, bo pisałeś że zapłacenie 30 za Rashforda będzie promocją
12
@Coveta gol i asysta po 2 meczach ligowych tragedia powinien już dobijać do 15 goli po takim czasie
0
@BORO_12 a co mieli robić zmuszać Flicka do brania piłkarza którego ewidentnie u siebie nie chciał?
3
@barejant ahh ten cienias Messi zamiast objeżdżać wszystkich od połowy boiska mógł podawać kilka metrów do przodu... chce ci się tak trollować? tylko jako asystent czyli z zupełnie niegroźnej sytuacji znalazł podanie za całą linię obrony gdzie Raphinha tylko w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem musiał dostawić głowę
6
@barejant Zasługą Yamala jest też bramka Raphinhi na początku spotkania, zasługą Yamala jest pierwsza czerwona kartka Mallorci i w czym jest najlepszy Yamal? Jest najlepszym dryblerem świata, jest niesamowicie kreatywny, potrafi zrobić sytuacje bramkowe praktycznie z niczego, w praktycznie każdym istotnym meczu bierze całą grę na siebie, masz coś do dodania?