1

@Siwy88 Heh jak Lewy w grze wygląda tragicznie to zakaz krytyki bo strzela, jak Yamal notuje ponad 1 g/a na mecz to be bo to bo tamto, cudowna hipokryzja

1

@Borry ważne że Raphinha to taki poukładany w ogóle mu już teraz nie odpierdala prawda?

1

@Cules69 Ciekawe czy po Newcastle tak będziesz zachwalał że super wyglądamy bo Valencię to samymi rezerwami byśmy ojebali

0

21 bramek Yamala z zeszłego sezonu: 2x Francja, Holandia, 3x Real Madryt, 2x Athletic Bilbao, Real Betis, 2x Girona, Valencia, Atletico, Espanyol, Osasuna, Monaco, Atalanta, Borussia, Benfica, Inter, Villareal

0

@Cules69 Yamal nabijał na plackach?

0

@Malcom Raphinha wcale nie ma mniejszej sieczki w głowie a jest o wiele starszy od Yamala i u niego już na młodość się nie zrzuci

0

@Macior79 to że co mecz strzela bramkę albo asystuje to -?

1

@kanver_ mi też, myślałem że chociaż na stronie klubu opierającego się przez lata na finezji pięknej piłce nie spotkam wyznawców robotycznego typu piłkarzy bez żadnej finezji zaprogramowanych tylko i wyłącznie do liczb

1

@kanver_ czuję się jakbym rozmawiał z fanem Ronaldo w dyskusji o tym kto lepszy Messi czy Ronaldo

1

@kanver_ dziwne dryblujący biorący grę na siebie skrzydłowy ma najwięcej strat sprawdź sobie straty Messiego podczas gry w Barcelonie, pytanie jak Barcelonie idzie gorzej biją głową w mur to jaki jest jedyny pomysł na przebicie się?
odpowiedź A: podanie do Raphinhi
odpowiedź B: podanie do Yamala bo tylko on może zrobić coś z niczego
odpowiedź C: dalsze bicie głową w mur i taktyka tysiąca wrzutek jak to było za Xaviego

2

@kanver_ a nie przyszło ci czasem przez myśl coś takiego, że właśnie między innymi dzięki tym dryblingom braniu gry na siebie, ściąganiu 2-3 obrońców taki wykastrowany technicznie Raphinha ma wystarczająco miejsca żeby te bramki i asysty dokładać?

0

@Barcanajlepszyteam akurat to Rakitić ostatnio mówił że czuli się syci i nie chciało im się wygrać kolejnych LM

1

@kanver_ bo może nie wszyscy patrzą jedynie na g/a?

0

Oficjalny debiut już bardzo blisko, zwłaszcza z formą Olmo i Fermina

0

@partymaker według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny

0

@fiszer według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny

0

@Maoao według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny

1

@addept Którego meczu

0

@addept Tylko jakie on ma interakcje z kibicami na trybunach? W ostatnim meczu z Rayo rzucali w niego przedmiotami z trybun, nawet na nich nie spojrzał tylko totalnie ich zlał

0

@kanver_ Skąd masz 40 milionów u Roque?

0

@kinioo Roque odszedł za praktycznie tyle ile przyszedł a zostawił jeszcze % od przyszłej sprzedaży co spokojnie może dorzucić trochę milionów mówiąc o 20 latku co w lidze Brazylijskiej znowu zaczął strzelać, Olmo piłkarsko jest świetny a kontuzje da się ogarnąć, i zapominasz o świetnym Garcii

0

@Never współczucia ignorancji

0

@torondirn W życiu

2

@Pedryrodryges Zobaczymy kto ma rację

2

@Pedryrodryges tak zbierze

0

to Rashford jest u ciebie w tym momencie opcją do pierwszego składu, bo pisałeś że zapłacenie 30 za Rashforda będzie promocją

12

@Coveta gol i asysta po 2 meczach ligowych tragedia powinien już dobijać do 15 goli po takim czasie

0

@BORO_12 a co mieli robić zmuszać Flicka do brania piłkarza którego ewidentnie u siebie nie chciał?

3

@barejant ahh ten cienias Messi zamiast objeżdżać wszystkich od połowy boiska mógł podawać kilka metrów do przodu... chce ci się tak trollować? tylko jako asystent czyli z zupełnie niegroźnej sytuacji znalazł podanie za całą linię obrony gdzie Raphinha tylko w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem musiał dostawić głowę

6

@barejant Zasługą Yamala jest też bramka Raphinhi na początku spotkania, zasługą Yamala jest pierwsza czerwona kartka Mallorci i w czym jest najlepszy Yamal? Jest najlepszym dryblerem świata, jest niesamowicie kreatywny, potrafi zrobić sytuacje bramkowe praktycznie z niczego, w praktycznie każdym istotnym meczu bierze całą grę na siebie, masz coś do dodania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?