Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz w jego przypadku dokładnie to znaczy, ma ważny kontrakt jak zechce siedzieć w klubie to będzie siedział a klub będzie płacił
2
@Nightraider odbił się od grającej sezon życia Girony co ich pomoc w tamtej chwili grała lepiej niż Barcelony, teraz ich pomoc nie prezentuje nawet 1/4 tamtego poziomu
0
@Zieliniak jest jeden piłkarz z ułożoną nogą do stałych fragmentów ale niestety jest głębokim rezerwowym(Torre)
0
@trolownik tylko przydałoby się przełożyć to na mecze, a nawet Torre ma ich w tym sezonie więcej strzelonych niż Raphinha
0
@Cule1797 Jeśli byłaby opcja wypożyczenia Rashforda to uważam że on byłby najlepszą opcją
0
@Messi1992 a jaką tą jakość z miejsca daje obecny Nico?
0
@Cule1797 4 gole 6 asyst w 940 minut to bardzo przyjemne liczby
0
@Andy83 głęboki rezerwowy i gość co świeżo wrócił po kontuzji więzadeł i potrzebuje czasu na odbudowanie genialne przykłady, już mogłeś chociaż z Araujo spróbować a dałeś najgorsze możliwe opcje
7
@Cule1797 a może właśnie tak? u Flicka każdy wchodzi na wyższy poziom a Rashford to absolutnie topowy potencjał a i poziom aktualny jest solidny co pokazuje w Aston Villi, i jak widać mega mu zależy i da z siebie 100%
0
nie przyszło wam do głowy coś takiego, że Szczęsny może chcieć wreszcie poświęcić się rodzinie? dostał okazję, miał szansę przebić się do pierwszego składu przez konkurowanie ze słabszym bramkarzem spełnił marzenie może spokojnie zakończyć "na szczycie" zamiast marnować czas siedząc na ławce w przyszłym sezonie
0
@Kazragore a u starszego nie może być kontuzja i po chłopie? Może być
3
@Joopiter ja nie widzę podobieństw, Fati to był po prostu mega talent, piłkarz na przyszłość, Yamal to już teraz klasa światowa, jeden z najlepszych na świecie, a przy okazji piłkarz co gra pod presją ewidentnie mu nie przeszkadza a wręcz nakręca piłkarsko bo to właśnie w tych najcięższych meczach bierze grę na siebie i wchodzi na swój najlepszy poziom
0
Turcja w życiu go nie wykupi a arabia to zakończenie kariery, wyobraź sobie że Fati jest młody i dalej ma szansę się odbudować
0
@Cule1797 Teraz Kounde wypadł i z miejsca wskoczył Eric
1
@Cule1797 może po prostu je dostawał bo był zaangażowany zarówno w meczach jak i na treningach a nie bo mu się należy za bycie młodym jak to u Forta ludzie się domagają
1
@prodigy najłatwiej powiedzieć nie wiem jak zrobić ale niech zrobią ja napiszę nie wiem jak to zrobią ale niech wyciągną Haalanda i proste Bilbao nie ma żadnych powodów do pójścia na ustępstwa
0
@malypuzon Valle zostanie sprzedany zapewne za klauzulę a awans dostanie Jofre Torrents
1
@prodigy jak ktoś z miejsca odsyła do klauzuli i nie ma ochoty wzmacniać swojego ligowego rywala najważniejszym zawodnikiem swojego klubu to nie zgodzi się i tyle, co im zaproponujesz piłkarzy w rozliczeniu? Grają tylko Baskami po prostu NIE DA SIĘ tego rozłożyć na raty i tyle
1
@prodigy No i jaką tą robotę mają robić jak Bilbao odsyła do klauzuli i nie mają ŻADNEGO interesu w pójściu na rękę?
2
@prodigy teraz dołóż jeszcze kwestię rozłożenia Diaza na raty a Nico konieczności wpłacenie jednorazowo całej klauzuli jak to obciąży budżet, no i co jasne pensję
3
@prodigy nie jest w ogóle tańszy.
0
@mkl87 Od początku Bilbao odsyła do klauzuli i oczywistym jest, że na żadne ustępstwa nie pójdą
0
@BezglutenowyPedri Nie jest. płatność klauzuli dużo bardziej ogranicza budżety niż transfery na raty a pensja też znacznie niższa w przypadku wymagań Nico
1
@dariooo według tego wykresu to raczej w 3 na 7 w łatwiejszej lidze
0
@Criell a pensja dużo wyższa i nagle po sekundzie transfer Nico jest znacznie mniej opłacalny a dodając do tego konieczność płatności całej klauzuli na raz to jeszcze gorzej
4
@xavi890 jakie 29 jak on 28 urodziny miał w tym roku
0
@mkl87 kwota transferu też za Diazem, możliwość rozbicia transferu na raty zamiast jednorazowej płatności pełnej klauzuli do tego znacznie niższa pensja według doniesień
0
@ShawnC liga to nie jedyne rozgrywki, Pedri łącznie 14 g/a 4430 minut i nikt nie narzeka, a Gavi 6 g/a w 1500 minut i narzekanie
0
@ShawnC 6 g/a dla środkowego pomocnika przy rozegraniu 1500 minut to raz na rok?
0
Ofensywnych pomocników w pierwszym zespole nie brakuje a wkrótce mogą wchodzić w obieg talenty z najwyższej półki jak Guille czy Tunkara, raczej niewielka strata jakby odszedł