Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@barejant Zasługą Yamala jest też bramka Raphinhi na początku spotkania, zasługą Yamala jest pierwsza czerwona kartka Mallorci i w czym jest najlepszy Yamal? Jest najlepszym dryblerem świata, jest niesamowicie kreatywny, potrafi zrobić sytuacje bramkowe praktycznie z niczego, w praktycznie każdym istotnym meczu bierze całą grę na siebie, masz coś do dodania?
1
@Alo_Vi bez tych dryblingów nie byłoby wzmocnionego krycia na Yamalu, bez wzmocnionego krycia na Yamalu nie byłoby tyle miejsca dla Raphinhi, bez dużej ilości miejsca Raphinha nie potrafiący przejść rywali nie miałby takich liczb
1
@Cules69 Skończcie oglądać flashscore zamiast meczów
8
@Gaucho tak, to kiedy Błaszczykowski był jebany za wszystkie problemy kadry przecież opaskę długo nosił a nadal było na Lewego
0
@Faro Ja mówię tylko o kwestiach czysto piłkarskich i Guille stawiam wyżej zresztą jak zdecydowana większość ekspertów od La Masii
0
@Faro Największy potencjał ma jego kuzyn, ale przez przesyt na pozycji pewnie rozwinie się w innym klubie
0
@FRANK2020 Już bardziej należy się pozbyć bezużytecznego Forta
3
@malypuzon Grał wiele meczów na LS i ma wszystkie cechy skrzydłowego na bardzo dobrym poziomie
0
@nowy19pl no Flick zwłaszcza byłby szczęśliwy jak chciał skrzydłowego na presezon a dostałby praktycznie na start sezonu i z pewnością pod względem odzyskiwania formy dla Rashforda też byłoby super nieprzepracowanie presezonu
3
@burza1982 w ostatnim sezonie to on strzelił 11 bramek i dołożył 9 asyst, dla porównania wymarzony tutaj Nico 11 goli i 7 asyst.
4
@krycha2201 Teraz już nikt, bo nie grał w meczach towarzyskich Monaco, kiedyś dobry piłkarz Tottków czy Bayernu
5
To co Dier też skończony bo nie zagrał ani sekundy?
0
@addept ale Deco odpowiada TYLKO I WYŁĄCZNIE za pierwszy zespół od zespołów młodzieżowych byli Alexanko i Toni Hernandez co poszedł do USA myślisz że w tak ogromnym klubie jeden człowiek miałby odpowiadać za wszystkie sekcje?
0
@Goralkov "brawo Deco" a tutaj informacja od gościa zajmującego się La Masią "Deco had nothing to do with Eman’s departure. La Masia negotiations are/were the responsibilities of Alexanko and Toni Hernandez (who now left to the USA)." co ty na to?
0
@addept jeszcze gdybyś tylko wiedział, że to nie Deco odpowiada za sprzedaże w zespołów młodzieżowych ale po co, nie pasuje do narracji lepiej o wszystko płakać do Deco
1
@LinekMichal w kwestii piłki jest 100% profesjonalistą więc żadnej neymarozy tu nie widzę to wy próbujecie wmawiać coś czego nie ma
0
@LinekMichal czyli impreza i zdjęcie z onlyfansiarą grającą w filmach porno to te argumenty, to jakoś sprawa Ronaldo z kathryn mayorgą lepiej nie wygląda
1
@LinekMichal tylko jakich odpałów bo błądzisz naokoło i ciężko o konkret
2
@LeoMessiiBarcaPepa i w jaki konkretnie sposób to szkodzi karierze? Ronaldo jak wiadomo całe życie w celibacie, pieniędzy rzecz jasna też nie wydawał bo i po co powinien na lokacie trzymać
2
@LinekMichal jakich nagłówków konkretnie? że pofarbował włosy albo był w Chinach nagrać materiał dla sponsora?
0
@LinekMichal jedno nie wyklucza drugiego wpisz sobie w internecie Ronaldo drunk albo Ronaldo party i też sporo znajdziesz, myślisz że jak był tytanem pracy to na żadnej imprezie nie był?
3
@LeoMessiiBarcaPepa podaj te inne straszne aspekty
0
@LeoMessiiBarcaPepa zdjęcia z imprez gdzie ewidentnie jest dziabnięty?
2
@fafera jeden osioł tam na dole już ryczy że impreza czyli początek końca piłkarza
3
@EMC2 to wskaż tą różnicę między nim a Ronaldo, pokory obaj nie mają imprezy obaj lubią, choć Ronaldo nie odpuszczał alkoholu a Yamal jest abstynentem, co do profesjonalizmu na treningach w meczach masz jakiś zarzut, to się podziel.
0
@mkl87 z jego żądaną pensją to on wypada dużo drożej niż taki Diaz
0
@kejdzi Żadne ryzyko płacenie 20 milionów brutto niesprawdzonemu piłkarzowi?
19
Dawaj do nas Ivan, świetny piłkarz po taniości idealny do wejścia z ławki pod koniec
1
@catalanian09 Porto go nie odpaliło, on sam chciał od nich odejść przez co nie pojawiał się w klubie i próbował podpisać kontrakt z 4 ligowym klubem w Chorwacji za plecami Porto, ale FIFA to zablokowała
0
@MirusAmisz w jego przypadku dokładnie to znaczy, ma ważny kontrakt jak zechce siedzieć w klubie to będzie siedział a klub będzie płacił