1

@fart o chłopaka z trzecioligowego Linares nawet Raków się nie bił, a popatrz jak sobie w Barcelonie radzi

0

@Elvisek Teraz Deco, tylko Guiu poprzednie przedłużenie miał za czasów Alemanego, teraz byli w trakcie negocjacji nowego kontraktu i wpadła chelsea z klauzulą

0

@Elvisek Deco sprzedał? Czy może została wpłacona klauzula ustanowiona przez jego poprzednika?

5

@TaleOfUs cudowny font, powiedz co zaproponował oprócz pełni władzy Xaviego jako trenera i podpisania CVC, konkrety podaj

1

@JarekS Jak wyglądał w kwestii mentalnej? Bez tego ani rusz, dlatego czekamy na debiuty Kospo i Cortesa

20

@kakusus nikt, bo nikt nawet połowy minut Pedriego z tamtego sezonu nie zagrał

0

@Cvzx Zobacz liczby dla kadry i będziesz wiedział, Ferran ma 24 lata a już strzelił 20 goli dla kadry i zbliża się do top 10 all time Hiszpanii

0

@JarekS Spokojnie mamy tak niesamowitych obrońców jak Cortes czy Kospo, jak nawet Cubarsi nie ma wielkich szans na karierę w Barcelonie to czemu Mokio miałby mieć

1

@JarekS Oczywiście, że tak każdy piłkarz ZAWSZE stawia na rozwój, a ich doradcy to już w ogóle jedyne o czym myślą to rozwój ich piłkarzy, Iker Bravo też poszedł za rozwojem, Moriba też poszedł za rozwojem, Mbappe w PSG też zostawał dla rozwoju Fabricio Diaz trafił do ligi Katarskiej też dla rozwoju mają tam wybitne szkolenie, Gabri Veiga też ambitnie poszedł za rozwojem

0

@JarekS Ty najwyraźniej nie rozumiesz, że z mediów idzie informacja o gwarancji minut, od Romano idzie informacja, że NIE będą go wypożyczać czyli uważasz, że te minuty w pierwszym zespole Chelsea dostanie? Póki co idą ze sobą dwie zupełnie sprzeczne informacje

2

@JarekS Na Casadeia też mieli genialny pomysł, Santosa w pierwsze tempo wypożyczając do Nottingham też mieli pomysł, Broja w fullham? Masterclass

1

@JarekS " More on Marc Guiu. Contract proposal has been sent for Chelsea, not for Strasbourg as things stand; the project presented to Guiu is at Chelsea.



Chelsea want to pay €6m clause and get it done soon." post u Fabrizio Romano, no w pierwszym zespole z pewnością dostanie więcej niż parę minut, chętnie zobaczę ten "rozwój"

2

@JarekS jego odejście do chelsea jest niesamowitym dowodem ambicji, do tej chelsea która na 9 ma: Jacksona, Broję, Datro Fofanę, przed chwilą ściągnęli młodego Deivida Washinghtona a w międzyczasie ślinią się jeszcze do ukształtowanych 9 jak Guirassy czy Osimhen, idealny projekt dla napastnika potrzebującego minut

0

@Firestone teraz powiedz co konkretnie w przypadku guiu jest winą Deco? Dostał ofertę i chce odejść to wszystko

0

@jeronimofrancisco drogi madrytczoku, następnym razem włącz telewizor zamiast trollować na stronie kibiców przeciwnego klubu

0

@JarekS W którym momencie jest powiedziane, że ten no name za 70 milionów? To, że ma taką klauzulę nie znaczy, że tyle trzeba za niego zapłacić

1

@MOLESTA Akurat Toni to bardzo dobre źródło w przeciwieństwie do innych "dziennikarzy" sportu

0

@JarekS mi nie chodzi o ilość a jakość Deco potrafi znajdować bardzo dobre talenty mimo niewydawania dużych kwot, jeśli informacje dziennikarzy się potwierdzą to rezerwy będą kadrowo mocniejsze niż w poprzednich latach a jeszcze nawet okienko nie zostało otwarte i mogą się pojawić kolejne wzmocnienia

0

@JarekS Niby taniej ale pod względem talentów ściąganych do rezerw jest lepiej niż było pomimo mniejszych kwot wydawanych a w przyszłym sezonie może być jeszcze lepiej jak dołączą Diarra Oduro Mokio czy Obando

6

@Mattems rezerwy to nie młodzieżówka a normalna seniorska drużyna

0

@emjot Pół meczu oglądałem, a ile meczów rezerw czy juvenilów lub młodszych roczników ty oglądałeś żeby mieć większy materiał poglądowy?

0

@emjot co mnie obchodzi ilu było w wyjściowym składzie z której akademii. Akademia Barcelony jest topowa, młode talenty udowadniają jakość w czołowych rozgrywkach, to nieco lepszy materiał poglądowy niż dwa mecze w młodzieżowej reprezentacji

0

@emjot każda akademia świata chciałaby być takim skansenem

1

@emjot Poważnie? Zmieniać coś w szkoleniu jak dosłownie Yamal Cubarsi i Fermin radzą sobie kapitalnie w pierwszym zespole Barcelony Fort pomimo małej ilości minut też daje dużo gdy dostaje minuty a Bernal z Guille zapowiadają się genialnie radząc sobie w rezerwach mając odpowiednio 16 i 15 lat

1

@JarekS a kto z dostępnych kandydatów nie byłby kotem w worku?

0

@DonPancio Jurgen ma podobno zostać prezesem w Borussi

1

@Dany9555 W jaki sposób 2 lata w Bayernie z sekstetem na koncie, 2 lata w reprezentacji Niemiec i 5 lat w Hoffenheim to mniejsze doświadczenie niż 2 lata w Katarskim Al Sadd i 2 lata w Barcelonie?

3

@karci0 jest, czterech największych faworytów do wygrania całego euro spotkało się razem w grupie

0

Astralaga na drugim bramkarzu i za chwilę kolejny się zmarnuje siedząc cały sezon na ławce

0

Ostatnio jeszcze młody Landry Farre prawy obrońca cały czas trenuje z pierwszym zespołem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?