0

@Fake69 Coś w tym stylu i bardzo dobrze bo akurat on dobrze wie co może przystopować karierę i może za wczasu pomóc tym młodym uchraniając ich od tego co go spotkało, zresztą już niejednokrotnie pomagał młodym na długo przed doniesieniami o jego dołączeniu

1

@Xxx300590 Normalnie szok że przed kontuzją był lepszy od Viniego i 2 lata młodszy to stawiali wyżej a po kontuzji obniżył loty niespotykane co?

1

@Murazor Właśnie może bardzo dużo wiedzieć bo właśnie ma być odpowiedzialny za pomoc młodym, on dobrze wie co może zniszczyć zawodnika i może za wczasu uświadamiać młodych jakie pokusy i pułapki na nich czekają, właśnie dlatego wielokrotnie odwiedzał La Masię i pomagał młodym i właśnie dlatego teraz oficjalnie tym będzie się zajmował

1

@dariooo Ty wiesz w ogóle za co ma odpowiadać Bojan?

0

@Chlebek23391 To powiedz co ci w nim nie pasuje

0

@FCBparasiempre Pena jeszcze niezarejestrowany to dobrali Astralagę

1

@Faro No to właśnie Fermina polubił, chłopak wraca do rezerw z wypożyczenia i wpada w oko Xaviemu przez co leci na presezon i był jednym z pierwszych do wejścia, gdzie wcześniej 99% osób nie miało o nim pojęcia

0

@barcanawieki akurat ten gość z asa to przyjaciel Xaviego który działał z nim przy biografii Xaviego ale czasem wydaje się że on już zaczyna sam od siebie dodawać a nie tylko przekazuje słowa Xaviego

0

@RanDiFCB Po co tytuły indywidualne, wygrywając 1:0 bramkarz jest bezbłędny, tracąc 4 bramki nawet jeśli ma sytuacje ciężkie/nierealne do wybronienia pojawia się gdzieś z tyłu głowy że mógł zrobić więcej

22

@szpildinio Laporta bredzi coś o Neymarze i Bernardo? Daj nagranie albo screeny

0

@pacior95 Dziwne, że Fati wchodząc w końcówkach meczu strzela bramki przy rozstrzygniętym wyniku

0

@antymadrista1 Kogo ze szkółki tam miałeś do spróbowania? Jedyny w miarę utalentowany PO to Hector Fort, dopiero skończył 17 lat

2

@lysy1015 Całkiem sprytny jesteś kolego jak na gościa, który nie wie że Araujo w zeszłym sezonie normalnie był zarejestrowany w pierwszym zespole

1

@HavertzKai kopie sobie w Juvenilu

7

Paulinho stary dobry debeściak

0

@JarekS On grał jakieś mecze w 2 Freiburgu, że zmienia 3 ligę Niemiecką na 3 Hiszpańską? Na transfermarkcie nie ma tam meczów a na flashscore też się nie przewijał

1

@Barca2022 Ale do Neymara wzdychasz co kontuzji ma kilkukrotnie więcej od Inigo, Fatiego też ciśniesz że będzie kolejny sezon z kontuzjami jak w zeszłym sezonie wypadł na 6 dni łącznie

4

@Barcaa12 Grał stąd najlepiej wie jakim człowiekiem jest Ney i też pamięta sposób w jaki odszedł z klubu o czym już większość nagle zapomniała

0

@Chudini123 Zaproponujesz opcje?

1

@kejdzi Udział w bramce średnio co 150 minut co biorąc pod uwagę że na poziomie seniorskim zaczął grać w wieku 16! lat i miał wcześniej problemy z kontuzjami jest statystyką bardzo dobrą

0

@matt121 Gdyby było.. (tu wstaw cenę) to Fati i tak miałby gdzieś oferty i odrzuciłby i tyle z dyskusji

0

@Gall Czy ty porównałeś Pucia do Fatiego? Poważnie? Rok temu przypomnę ci ten sam klub wypychał Frenkiego, jak ci się podobała Barcelona podczas jego kontuzji?

0

@bartoszplucinski jak to kogo Neymara bo przyjdzie za 20 netto zrobi ruletkę pobije się z kolegą z zespołu i wypnie się na klub przy pierwszej lepszej okazji

0

@Trojanek23 Po to że talentem wciąga 99% zawodników w tym klubie?

2

@Sewren122 No tak jeden sezon po wielu kontuzjach przekreśla zawodnika, ma to sens jak teraz w presezonie i w końcówce tamtego robił świetną robotę

9

@masik86 Simons kit? W wieku 20 lat rozniósł ligę Holenderską i Lipsk momentalnie się na niego rzucił jak PSG postanowiło go wypożyczyć, jakby postanowił wrócić do Barcy to byłby również dużą wartością dodaną

4

@qbuteq Oczywiście w debiucie w średniaku oczekuje się goli i asyst przeciwko Lipskowi bo jak nie to do dupy

0

@MrCental Wśród zainteresowanych byli choćby Bayern PSG czy City z tego co media podają, Barcelona zagwarantowała mu bezpośredni awans do drużyny rezerw co jest bardzo dużym awansem dla 16 latka, reszta ekip pewnie planowała go włączyć do u19, czy innej kategorii młodzieżowej, jest też kibicem Barcy co z pewnością było pomocne przy pozyskaniu

0

@OldMc84 Jeśli klub idzie na wojne to znaczy że najprawdopodobniej ma do tego podstawy, oni tam mają większe rozeznanie o wszystkich warunkach niż ty czy ja, a takie wzięcie na przetrzymanie i udowodnienie niespełnienia warunków to mogą być kolejne miliony do budżetu

3

@OldMc84 Jeśli mają podstawy prawne i dowody że Dembele nie spełniał pełnych warunków o czym pisał ktoś ostatnio, to niech jadą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?