Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley obejrzyj ten filmik, leniwy?
0
@malypuzon Yamal to dostałby 7.5
0
@Marcys11 a co jest złego w ściąganiu też tych młodych dobrze zapowiadających się? czemu dobry transfer to ma być transfer za grube kwoty, skoro niżej też się da wyłapać jak np Pedriego, Araujo i w innych klubach też wiele różnych okazji łapią?
3
@SirBobby No ten z Chelsea to bardziej w szpitalu niż na boisku
1
i nagle mówi „źle przyjąłeś piłkę” Yamal wlatuj z reverse uno bo okazji do tego masz co niemiara
1
Na miejscu dziennikarzy spytałbym Flicka czy woli wygrać 4:3, czy 3:0 bo to bardzo dużo by rozjaśniło w kwestii przyszłości
20
Nie ma co iść od ściany do ściany, Bayern City itp nie siedzą obroną na środku boiska a strzelają masę bramek
3
@Hogart czyli jego alternatywa co też tylko stoi ale bramki nie dała jest lepsza? (Robert)
0
@Qaz123 6:0 Valencia, 3:0 Mallorca 3:0 Getafe, 3 mecze
0
@Alfie w ofensywie weszli Olmo Roony i Lewy, mało?
0
@Xonar kibice zacierają ręce
2
o piłka sama wpadła do bramki, bo przecież to nie Yamal strzelił
0
@4Fabregas4 a bije na głowę resztę zawodników
0
@kajoj12 Najlepszy zawodnik Barcy w tym meczu
1
@Marusek Yamal dojechał, ale tego nie przyznacie
5
@4Fabregas4 Yamal to akurat jest 1 man army w tym meczu w ofensywie a ty takie coś piszesz?
0
@Xonar klasycznie
1
Nikt o Yamalu nie pisze czyli dobrze mu idzie, bo o Yamalu to źle, albo wcale
0
@Mofisz Nie, nie wniósłby
0
@Mateuszek2199 pisałem ci już marny trollu żebyś zmykał
0
@fcbmaro [Marta Ramon, RAC1] Chciałam zapytać o Lamine Yamala. Czy jutro możemy spodziewać się kolejnych postępów fizycznych w jego powrocie po problemach z pubalgią? Patrząc szerzej - czy uważasz, że byłoby rozsądne, gdyby nie pojechał teraz na zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii, żeby kontynuować rehabilitację? I czy ewentualna operacja jest już całkowicie wykluczona?Flick: To nie jest mój problem [decyzja, co należy zrobić]. Dla nas ważne jest to, że - jak mówiłem wcześniej - wszystko przebiega dobrze. Lamine jest bardzo zdyscyplinowany, dobrze pracuje, stosuje się do zaleceń medycznych i leczenia. Trzeba umieć właściwie zarządzać tym urazem, a on robi to naprawdę dobrze. Nie można jednak powiedzieć, że to już zakończony proces albo że za tydzień wszystko będzie w porządku. Dla nas, dla sztabu medycznego, dla wszystkich, to ciężka praca - również dla samego Lamine'a. Mogę tylko powiedzieć, że czuje się dobrze i kiedy będzie gotowy do gry, wtedy zagra.
gdyby to nie była Pubalgia to by chyba powiedział że przechodził inny uraz, prawda?
0
@fcbmaro To sobie poczytaj o chorobie Pubalgia którą przechodzi i jak ona wpływa na formę, to ci bardzo dużo rozjaśni : Dr Pedro Luis Ripoll (specjalista od urazów sportowych): Potwierdził diagnozę pubalgii i ostrzegł, że Yamal operuje na pół gwizdka. "To przewlekły problem, który ogranicza jego zdolność do dynamicznych ruchów i uderzeń piłką. Bez odpowiedniego zarządzania może stać się nieuleczalny." Ripoll podkreśla, że to ta sama kontuzja, która dwukrotnie dotknęła Lionela Messiego. Zaleca odpoczynek, fizjoterapię i ewentualnie operację, jeśli objawy nie ustąpią.
0
@fcbmaro to może napiszę dlaczego dla mnie jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że tak było. Mecz z PSG był dla Yamala wielowarstwowa rywalizacją, teksty o tym że Nuno Mendes go chował do kieszeni, teksty o tym, że to Doue jest tym lepszym młodym talentem, wcześniejsza rywalizacja z Dembele o złotą piłkę, i ze wszystkich meczów które rozegrał dla Barcelony u Flicka a było ich ~50 on spóźnił się akurat na ten? W klubie gdzie błyskawicznie wychodzą wszystkie dramy informacje o spóźnieniach wycieki z czatu drużynowego itp nikt nie potrafił szybko wyłapać spóźnienia Yamala, a nagle zrobił to dość wątpliwej wiarygodności dziennikarz TYDZIEŃ czasu po meczu z PSG? Nie brzmi to jakoś wiarygodnie a w okresie tygodnia i mniej przez akurat klasykiem nagle z każdej strony natarcie, tu niby się spóźnił tu niby przestał dawać autografy bo postanowił sprzedawać, nic nie było potwierdzone ale nagle po wielu tygodniach ciszy z każdej strony jakieś niepotwierdzone "exclusivy"
1
@fcbmaro a na jakiej podstawie przyjmujesz że jest dość duże prawdopodobieństwo, że tak było? bo dziennikarz napisał to musi mieć rację a Flick zaprzeczył bo na pewno musiał i tak jest bo Yamal jest złem tego świata? czy coś konkretniejszego zarzucisz
0
@secret_fcb o jego chorobie potwierdzonej ekspercie?
0
@Mateuszek2199 no fajnie fajnie, możesz już iść trollu
0
@Mateuszek2199 dobra spieprzaj trollu
0
@Seledynowy z czym kozaczył przed Portugalią Interem? Ze storką na misji? no i co zwykłe nakręcanie się bez żadnego ataku w kogokolwiek
9
Z ostatniej chwili, Yamal o północy tańczył nago Macarenę na środku ulicy źródło ja, krzyżujcie go w każdej plotce jest ziarenko prawdy
1
@Tatazolwinia to łykaj wszystko, za chwilę losowy kibic na tt napisze, że najebany Yamal o północy tańczył nago macarenę na środku ulicy i też uwierzysz bo przecież Yamal be to pewnie racja