0

E tam, lepiej poczekac 10 minut i mieć oficjalke niż takie przypuszczanie. ;d

0

Boniek? :v

4

Ludzie, nie zapominajcie, że dziś zadebiutuje także Aleix Vidal... Wszyscy tylko Arda i Arda, ale Vidal podnosi niesamowicie konkurencje na prawej obronie, co oznacza tylko same pozytywy - Dani Alves musi zapie*rzać jak nigdy, a dla nas - kibiców to tylko powód do radości, bo w końcu Alves ma kogoś, kto może go wygryźć ze składu. Nie zapominajcie... Vidal & Turan. :)

0

Dokładnie... Jak patrzę na kibiców Borussi Dortmund albo Borussi Myszenblabla lub chociaż West Hamu to jest ogień co oni robią...

0

Wydaje mi się, że tak, a w 60/70 minucie oboje z Vidalem zejdą, żeby dostać brawa. ;)

15

Swoją drogą na jaki skład stawiacie? Mój wymarzony na dziś to:

ter Stegen - Vidal, Pique, Verma, Alba - Turan, Busi, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

0

Jeszcze 40 minut i... OFICJALNE SKŁADY!!! :)

0

Pokaż. ;)

0

4

Z okazji dzisiejszego święta (nie, nie Trzech Króli) wszystkich Cules - zmieniłem tapetę na laptopie. :) A Wy macie tapetę z motywem Blaugrany? ;)

MOJA TAPETA: http://i.imgur.com/B0N7cJd.jpg

8

Rafinha głodny gry. Czekam na jego powrót. Wyobrażacie sobie tę niesamowitą rywalizację w środku pola? Busquets święta krowa na ŚPD, a obok niego dwa miejsca, a kandydatów wiele... Rakitić, Iniesta, Turan, Roberto, Rafinha.

VIDEO: https://www.instagram.com/p/BANBksqiojl/

3

Serio! Dla normalnego człowieka to jest nienormalne, ale dla Cules to nic nowego... hehe :) Zdrowia życzę Wiśnia, jeśli dobrze Twój post pamiętam... :) :)

34

Pewnie nie jestem jedyny, ale cały dzień mam w głowie dzisiejszy mecz ze względu na Arde Turana i Aleixa Vidala... Ostatni raz tak miałem jak był finał Ligi Mistrzów z Juventusem. Jaram się ich debiutem jak małe dziecko, naprawdę... Nawet jeśli zagrają mega słaby mecz to będę zachwycony tym, że mamy dwa wzmocnienia zespołu. Ktoś ma tak samo? Jeszcze tylko parę godzin... :)

1

Siema. Ktoś w komentarzu pod którymś z dzisiejszych artykułów wrzucił tapetę ze strony DumaKatalonii.pl czy coś takiego z terminarzem na styczeń, czy ktoś mi to podeślę tutaj? Dziękuję!

0

Hahahaha. Tyle w temacie.

8

Wszyscy mówią, że jest wojna między Barcą a Realem, a zobaczcie jak oni się przyjaźnią. Jak Barca traci punkty to Real chce być solidarny i też traci, żeby Barcelonie nie było przykro. Jak Messi gra słaby mecz to Ronaldo postanawia nie wychodzić w ogóle na boisko. :D

23

El Jarek nie zdążył jeszcze rozpiąć spodni po golu Bale, Paco szybko go utrzymał :D :D

0

Oglądałem mecz Barca - Espanyol. Żenujący poziom gry obu drużyn. Bardziej przypominało mi to MMA niż mecz piłki nożnej. Sędzia powinien odejść na emeryturę sam lub dostać zawieszenie. Oglądam teraz Valencia - Real - mecz identyczny jak derby Katalonii. Sędzia żenujący poziom sędziowania. Ronaldo fruwa i nic się nie zmienia (ten facet nie zasługuje na to, żeby być w złotej trójce świata).

4

I co? Dalej uważacie, że się podkładają? Każdy kto tak uważał niech teraz nie cieszy się z gola dla Valencii na 1:1. Śmiać mi się chce z takich osób.

8

Od paru minut Valencia siedzi w polu karnym Realu, cały czas napiera, gol wisi w powietrzu ale Wy i tak powiecie, że się podkładają... Jakby sami mieli mało problemów.

3

Mecz brutalny, ale ja jestem zafascynowany komentarzem Pana Patryka, który dodaje cały czas super porównania, np. pędzić szybciej niż James w swoim AUDI na autostradzie i tym podobne. Pierwszy raz jestem zadowolony z komentarza w Hiszpańskiej Piłce. ;)

0

Jedno podanie, a co robił przez pozostałe 45 minut? NIIIIC!!! Serio...

1

MOJE PODSUMOWANIE PO PIERWSZEJ POŁOWIE:

Bramka: bez żadnych błędów, Marc perfekcyjnie gra nogami, udowadnia to z meczu na mecz. Wysoki poziom.

Obrona: Pogubiona, może kręcą kolejną edycje LOST - Zaginieni na TVP 1? Vermaelen totalnie nie wie co się dzieje, Adriano biega po całym boisku bezmyślnie, bezmyślnie też podaje... Bartra jedynie daje radę, no i cwany Alba mi się podoba #hajto

Pomoc: Samper biega i tylko tyle, Ivan nie gra nic, niech wejdzie Busi/Masche, ktoś kto uspokoi grę, bo Rakitić nie umie nawet piłki utrzymać.
Ale teraz KAPTOUM - gościu jest genialny, miałby nawet bramkę gdyby Messi nie skradł mu piłki.

Atak: Nie można się do niczego przyczepić, ale też nic wielkiego Munir z Sandro nie robią.

Czekam na dyskusje pod postem ;)

0

Ten mecz jest genialny, co chwila ataki z dwóch stron. Nudne to jest oglądanie ciągle obleżenie jednej bramki przez jedną drużynę.

8

Ktoś się ze mną zgodzi? Kaptoum jest najlepszy w środku pola jeśli chodzi o Barcelonę, Rakitić obija się o piłkarzy Bayeru, a Samper tylko biega. Kaptoum > Gumbau.

0

A teraz opuszczam te stronę i lecę przed TV. Polecam każdemu. :)

4

Ludzie ogarnijcie się! Enrique wie co robi. Suarez gra non stop 90 minut, nic się nie stanie jak jeden mecz odpocznie... Kiedy ma grać Sandro i Munir jak nie w meczu o pietruszkę? Wstyd mi za takich "kibiców"... Żenada.

0

Wszyscy Liga Mistrzów, a ja oglądam Piłke Ręczną, bo Barcelona gra z La Rioją, 28 minuta i prowadzimy 18:14, powiem wam, że jestem dumny, że oglądam Polaka w barwach Blaugrany. Kamil Syprzak super mecz rozgrywa! :)

45

A Twój komentarz jest dla nas komunikatem, że jesteś marnym kibicem. Wyloguj się. ;)

0

Kibice Cadiz śpiewają "Czeryszew, kochamy Cię!" https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1648270761879800/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?