"Zostałem, ponieważ podczas niedzielnej celebracji zdałem sobie sprawę, że większość kibiców mnie ceni, wcześniej miałem wątpliwości. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, dzisiaj by mnie już tu nie było. Podążałem za moim sercem, które pomogło mi podjąć tę decyzję."
"Leo Messi powiedział mi: Zostań. Nigdzie nie znajdziesz miejsca, w którym będziesz się czuł lepiej."
"Latem w zeszłym roku Luis Enrique powiedział, abym został, ponieważ sezon będzie dla nas dobry. Bardzo go lubię, widzę w nim kilka cech, które sam również posiadam."
~~ Dani Alves podczas dzisiejszej konferencji #blogfcb .
Piękne slowa.
"Zostałem, ponieważ podczas niedzielnej celebracji zdałem sobie sprawę, że większość kibiców mnie ceni, wcześniej miałem wątpliwości. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, dzisiaj by mnie już tu nie było. Podążałem za moim sercem, które pomogło mi podjąć tę decyzję."
"Leo Messi powiedział mi: Zostań. Nigdzie nie znajdziesz miejsca, w którym będziesz się czuł lepiej."
"Latem w zeszłym roku Luis Enrique powiedział, abym został, ponieważ sezon będzie dla nas dobry. Bardzo go lubię, widzę w nim kilka cech, które sam również posiadam."
~ Dani Alves podczas dzisiejszej konferencji #blogfcb
0
http://www.podstadionem.pl/koszulka-wyjazdowa-fc-barcelona-2015-16-nike.html TA KOSZULKA JEST MEGA! CZEKAM NA 10.08 I KUPUJE! :O *.*
1
Raczej tak. :)
13
Douglas stwierdził, że szkoda czasu na gre z takimi leszczami :v
1
Rakitić > Fabregas
0
Rakieta co za rakieta!
1
Wuefista!!!! :v
0
BARCELONA PROWADZI 2:0! Co prawda nie w golach, ale w siatkach. Jedna Suarez, druga Douglas :)
6
Bartra pierwszy do zmiany. 10 minut i 3 błędy...
0
https://www.facebook.com/pages/D4-Graphic/1424408851223310 SUAREZ & GERRARD
0
???
1
Jasne, w przerwie meczu zrobię coś ciekawego. ;)
1
Ale United ma pake! :O http://www.livesports.pl/mecz/dzUKsvkh/#sklady;1 Czuje, że będą wysoko w tym sezonie!
1
Ter Stegen, J.Suárez, Piqué, Iniesta, Munir, Alba, Sandro, Vermaelen, Samper, Gumbau & Halilovic #tourFCB
W 2. połowie widziałbym ter Stegena, Pique, Iniesta, Vermaelen, Samper i Halilović. No i Alba.
2
Ja... Jak bym poszedł spać to bym nie wstał :P
0
Mieliście rację, poprzednia wersja nieco kolorami nie pasowała. A nowa? https://www.facebook.com/pages/D4-Graphic/1424408851223310
0
Akurat taki moment uchwycony...
0
Zaraz mecz, a ja założyłem swoją stronę... Oceni ktoś moją pierwszą pracę? https://www.facebook.com/pages/D4-Graphic/1424408851223310
0
Czekam na koszulkę z numerem i tez kupie :)
0
Rojo daje więcej w ofensywie niż Lavezzi
3
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/11403364_1489959161044295_4143046924719096924_n.png?oh=884cfe046b5dc45d41561beaa3ead4dc&oe=5624879F haha :v
6
Tyle razy to było pisane....
0
Ciekawostka: wiecie, że 01.07.2002 Aleix Vidal przeszedł z Barcelony do Realu Madryt?
0
"Zostałem, ponieważ podczas niedzielnej celebracji zdałem sobie sprawę, że większość kibiców mnie ceni, wcześniej miałem wątpliwości. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, dzisiaj by mnie już tu nie było. Podążałem za moim sercem, które pomogło mi podjąć tę decyzję."
"Leo Messi powiedział mi: Zostań. Nigdzie nie znajdziesz miejsca, w którym będziesz się czuł lepiej."
"Latem w zeszłym roku Luis Enrique powiedział, abym został, ponieważ sezon będzie dla nas dobry. Bardzo go lubię, widzę w nim kilka cech, które sam również posiadam."
~~ Dani Alves podczas dzisiejszej konferencji #blogfcb .
Piękne slowa.
23
"Zostałem, ponieważ podczas niedzielnej celebracji zdałem sobie sprawę, że większość kibiców mnie ceni, wcześniej miałem wątpliwości. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, dzisiaj by mnie już tu nie było. Podążałem za moim sercem, które pomogło mi podjąć tę decyzję."
"Leo Messi powiedział mi: Zostań. Nigdzie nie znajdziesz miejsca, w którym będziesz się czuł lepiej."
"Latem w zeszłym roku Luis Enrique powiedział, abym został, ponieważ sezon będzie dla nas dobry. Bardzo go lubię, widzę w nim kilka cech, które sam również posiadam."
~ Dani Alves podczas dzisiejszej konferencji #blogfcb
0
Prawa strona, Alves/Vidal, Rakitić, Messi. Paka nie z tej ziemi! :D
2
Munir się wepchał na sam przód obok Xaviego, bo przecież miał największy udział w tych trofeach :D
1
Ładnie się Neymar nawalił :D
0
Niech oni cały czas nie pokazują tego studio na Camp Nou tylko autokar! :D
0
Co jak co, z pełnym szacunkiem do Pirlo, ale on w grze z najlepszymi nie istnieje. Pokazał to wczoraj i pokazał to w meczu z Realem.
7
Puyi powinien mieć takie samo pożegnanie jak Xavi... #Legend