0

http://www.podstadionem.pl/koszulka-wyjazdowa-fc-barcelona-2015-16-nike.html TA KOSZULKA JEST MEGA! CZEKAM NA 10.08 I KUPUJE! :O *.*

1

Raczej tak. :)

13

Douglas stwierdził, że szkoda czasu na gre z takimi leszczami :v

1

Rakitić > Fabregas

0

Rakieta co za rakieta!

1

Wuefista!!!! :v

0

BARCELONA PROWADZI 2:0! Co prawda nie w golach, ale w siatkach. Jedna Suarez, druga Douglas :)

6

Bartra pierwszy do zmiany. 10 minut i 3 błędy...

0

0

???

1

Jasne, w przerwie meczu zrobię coś ciekawego. ;)

1

Ale United ma pake! :O http://www.livesports.pl/mecz/dzUKsvkh/#sklady;1 Czuje, że będą wysoko w tym sezonie!

1

Ter Stegen, J.Suárez, Piqué, Iniesta, Munir, Alba, Sandro, Vermaelen, Samper, Gumbau & Halilovic #tourFCB


W 2. połowie widziałbym ter Stegena, Pique, Iniesta, Vermaelen, Samper i Halilović. No i Alba.

2

Ja... Jak bym poszedł spać to bym nie wstał :P

0

Mieliście rację, poprzednia wersja nieco kolorami nie pasowała. A nowa? https://www.facebook.com/pages/D4-Graphic/1424408851223310

0

Akurat taki moment uchwycony...

0

Zaraz mecz, a ja założyłem swoją stronę... Oceni ktoś moją pierwszą pracę? https://www.facebook.com/pages/D4-Graphic/1424408851223310

0

Czekam na koszulkę z numerem i tez kupie :)

0

Rojo daje więcej w ofensywie niż Lavezzi

6

Tyle razy to było pisane....

0

Ciekawostka: wiecie, że 01.07.2002 Aleix Vidal przeszedł z Barcelony do Realu Madryt?

0

"Zostałem, ponieważ podczas niedzielnej celebracji zdałem sobie sprawę, że większość kibiców mnie ceni, wcześniej miałem wątpliwości. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, dzisiaj by mnie już tu nie było. Podążałem za moim sercem, które pomogło mi podjąć tę decyzję."

"Leo Messi powiedział mi: Zostań. Nigdzie nie znajdziesz miejsca, w którym będziesz się czuł lepiej."

"Latem w zeszłym roku Luis Enrique powiedział, abym został, ponieważ sezon będzie dla nas dobry. Bardzo go lubię, widzę w nim kilka cech, które sam również posiadam."

~~ Dani Alves podczas dzisiejszej konferencji #blogfcb .
Piękne slowa.

23

"Zostałem, ponieważ podczas niedzielnej celebracji zdałem sobie sprawę, że większość kibiców mnie ceni, wcześniej miałem wątpliwości. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, dzisiaj by mnie już tu nie było. Podążałem za moim sercem, które pomogło mi podjąć tę decyzję."
"Leo Messi powiedział mi: Zostań. Nigdzie nie znajdziesz miejsca, w którym będziesz się czuł lepiej."
"Latem w zeszłym roku Luis Enrique powiedział, abym został, ponieważ sezon będzie dla nas dobry. Bardzo go lubię, widzę w nim kilka cech, które sam również posiadam."

~ Dani Alves podczas dzisiejszej konferencji #blogfcb

0

Prawa strona, Alves/Vidal, Rakitić, Messi. Paka nie z tej ziemi! :D

2

Munir się wepchał na sam przód obok Xaviego, bo przecież miał największy udział w tych trofeach :D

1

Ładnie się Neymar nawalił :D

0

Niech oni cały czas nie pokazują tego studio na Camp Nou tylko autokar! :D

0

Co jak co, z pełnym szacunkiem do Pirlo, ale on w grze z najlepszymi nie istnieje. Pokazał to wczoraj i pokazał to w meczu z Realem.

7

Puyi powinien mieć takie samo pożegnanie jak Xavi... #Legend

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?