3

Rastafarnianin aktualizuję Twój bilans koszulki: 15-0-0. Błagam, zakładaj ją na każdy mecz do końca sezonu! #Vamos

5

Michał nie kłam.

1. FC Barcelona - 159.
2. Real Madryt - 148.
3. Bayern Monachium - 122.
4. Arsenal
5. PSV Eindhoven - 111.
6. VFL Wolfsburg - 105.

Tak było :v

0

I nick też by mógł zmienić...

0

Buffon, Maldini, Nesta, Zanetti itd... itd...

0

To był sarkazm odnośnie tego, ze wszyscy tak piszą. Ale skoro nie wyczuty to słaby. :)

0

było.

1

Miałem sen! Messi wykonuje swoje firmowe zagranie, czyli rogal ze środka pola i Neymarito wybiega za obrońców i gol. :v

0

Ale dalej jeden wysoki zawodnik pozostaje bez krycia... Bartra tutaj powiniej zagrać od pierwszej minuty gdyby Lucho dał mu więcej gry w lidze, a tak jest bez gry w ostatnich meczach.

0

Mathieu, dlaczego teraz dostałeś kontuzji? Wyobraźcie sobie rzut rożny dla Bayernu. Jedynie o główkę może powalczyć Pique (188 cm), Busi (189 cm), Rakitić (184 cm), a w Bayernie: Lewandowski (184 cm), Muller (186 cm), Benatia (189 cm), Dante (188 cm), Boateng (192 cm).

Oby jak najmniej rzutów rożnych dla Bayernu i stałych fragmentów gry z boku boiska...

6

Żeremi, dlaczego teraz dostałeś kontuzji? Wyobraźcie sobie rzut rożny dla Bayernu. Jedynie o główkę może powalczyć Pique (188 cm), Busi (189 cm), Rakitić (184 cm), a w Bayernie: Lewandowski (184 cm), Muller (186 cm), Benatia (189 cm), Dante (188 cm), Boateng (192 cm).

Oby jak najmniej rzutów rożnych dla Bayernu i stałych fragmentów gry z boku boiska...

1

Odnośnie wczorajszej przegranej Realu Madryt wypowiedział Się Roy Keane. Jego wypowiedź: Gareth Bale? Nie da się wygrać w dziesięciu.

Za: Eurosport

0

Można się domyślać, że Guardiola będzie chciał wyłączyć Messiego z gry dając mu podwójne krycie. Wystarczy, że Dani będzie się dobrze podłączał i wtedy jeden będzie musiał Leo odpuścić.

0

Autorskie, flashscore.com

6

Cristiano zaliczył asystę przy golu Teveza ->> http://i.imgur.com/Q1Gt9py.png

0

Dlaczego zespół rzadko na wyjazdach gra w pierwszym komplecie strojów?: „Niektórzy z najstarszych socios pytali nas o ten fakt. Chodzi o to, że mamy umowę, na mocy której Nike płaci nam pewną kwotę, a oni muszą sprzedać te koszulki. Ja wolę grać w barwach blaugrana, ale to są umowy marketingowe, które mają miejsce w każdym klubie. Teraz czekamy na koszulkę na nadchodzący sezon, o której nie mogę nic powiedzieć, bo Nike chce zrobić światową prezentację pod koniec maja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Nike i mam nadzieję, że będziemy mogli współpracować przez wiele lat, choć aktualny kontrakt jest już trochę przestarzały, patrząc na to, jak Adidas stawia na inne zespoły. Trzeba go zaktualizować. Dostajemy 50 milionów za sezon i trzeba to dostosować do aktualnej sytuacji”.

Ktoś przy podpisywaniu kontraktu zapomniał o idei "Mes que un club".

0

Nie oni tylko Sport.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

16

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Iniesta doczekał się swojej asysty w La Liga po ponad 13 miesiącach!

0

0

Moja grafika na dzisiejszy mecz. https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1575189026088726/?type=1 Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, o którego Kryche chodzi. :P #VAMOSKRYCHA

28

I ten artykuł potwierdza, że FCBarca.com to najlepszy portal piłkarski w Polsce. Nie znajdziecie lepszego, mogę się założyć. Takie ciekawostki to wisienka na torcie spośród tylu artykułów. Brawo redakcjo!

0

Powinien ale to jest nierealne, ponieważ w La Liga mogą występować zawodnicy pierwszego składu z numerami od 1 do 25.

3

Widzę mamy podobnie. Za cholerę nie potrafię zrozumieć tego, jak ludzie cisną po Ikerze, który jest jednym z najlepszych bramkarzy w historii piłki nożnej, a na pewno znajduje się w tej piątce: Dida, Kahn, Buffon, Valdes, Casillas.

1

I w ten oto sposób Raul przestanie być szanowany na rm.pl :v

1

Skromny ten Panenka :v

0

Z lutego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?