0

Po kursie 3.40 postawione, że Messi strzeli 2 lub więcej, VAMOS!

2

„Rodzinie bardzo się tu podoba i cieszymy się życiem w mieście, które wcześniej znaliśmy. Dzieci chodzą do szkoły, a moja żona jest zadowolona”.
Myślę, że ten komentarz obrazuje całą sytuację i to, że Luisito nigdzie się nie wybiera.

0

Może jeszcze kiedyś Martino do nas wróci? Nie mówię jako trener, ale chociażby asystent? W nim jest potencjał na naszą drużynę, którego on nie wykorzystał, a mógłby przekazać.

0

Dawno nie było (o ile nigdy) ocen dzień po meczu, brawo redakcjo! (Y)

16

"To jedyny piłkarz na świecie, który ma tę umiejętność." nic innego nie trzeba dodawać.

1

Ja nie wierzę, że to jest człowiek! :D

0

No shit!

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, leżę :v

0

Hahahahahahahahaha. Sam nie wierzę, że mi sie udało, w ogóle zapomniałem o tym komentarzu i dopiero jak przeglądałem profil to go zobaczyłem. :D

3

Nie, naprawdę. Zobacz kiedy napisałem komentarz, wszystko się zgadza poza karnym dla Rayo haha :D

11

http://www.fcbarca.com/62320-barca-powraca-na-fotel-lidera,dyskusja-3425821.html#comment-3425821

Hahahaha, patrzcie jak wytypowałem wynik spotkanie, sam nie wierzę hahaha :DDDD

5

Redakcjo, oglądałem mecz i tylu karnych na pewno nie było ;)
http://prntscr.com/6e89km

0

Suarez jak dla mnie Zawodnik Meczu ;)

0

Jeden mecz słaby i juz go sprzedają hahaha. Ja bym sprzedał takich "kibiców" jak Ty. ;)

9

Komentarz usunięty

0

A czy to najważniejsze? Priorytetem są trzy punkty, a nie goleada... Zrozumcie, że jak Messi strzeli hat-tricka to nie dostaniemy 5 punktów w lidze.

57

LUDZIE! Czytam te komentarze i się załamuję... Nie każdy mecz musi konczyć się hat-trickiem Messiego, dwoma golami Suareza, który dorzuci jeszcze 3 asysty i golem Pique z rożnego. Czy 1:0 czy 6:0 to nie ma różnicy bo najważniejsze są dzisiaj 3 punkty, więc opanujcie się...

1

I kolejny już błąd Mascherano, który to w tej połowie? 4? 5?

0

I taki komentarz mi się podoba! :)

3

Już piąta czy szósta akcja w tym meczu jak Suarez czy Pedro wychodzą za plecy obrońców, podoba mi się to, że nie klepią bez sensu tylko grają na dochodzenie ;)

5

Suarez > Benzema.
Jak gdzieś jeszcze przeczytam, że Benzema to najlepsza 9 na świecie to padnę. Suarez to człowiek gol i człowiek asysta. ;)

10

Suarez co za piłka w stylu Xaviego! :D

4

Skończ z tym sarkazmem. Nie każdy w niedziele w porze obiadowej siedzi przed komputerem. Redakcja dodaje często teksty i ciekawostki, które czyta się wspaniale więc to, że składów na czas nie wstawili nie wyrządziło nikomu krzywdy. ;)

0

Czy Wy też zauważyliście spadek formy Mascherano jeśli chodzi o pozycję ŚPD? Na ŚO jeszcze sobie radzi, ale ten mecz i poprzedni jego na ŚPD to kompletna porażka. Nic mu na razie nie wychodzi jeśli chodzi o ten mecz.

5

Taka tam nowa tapeta ;) ❤
http://m.imgur.com/slxjjGl

78

Lekko offtopując: was też wkurzał niemiłosiernie wczoraj Żewłakow? Ten pajac nie nadaje się na komentatora, za to słuchanie komentatora podczas drugiego meczu półfinałowego (Athletic-Espanyol) słuchało się przyjemnie.

1

Offtop: Kto pamięta taki AC Milan tylko + Szewa?
https://www.facebook.com/1568815533397369/photos/ms.c.eJw1y8kJADAMA7CNSuxczv6LFXp8BUKW5FC7T7bnwoUes2LAPhQPsB~;Q4hRoA9CiDaA~-.bps.a.1568831550062434.1073741828.1568815533397369/1568831873395735/?type=1&theater

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?