„Rodzinie bardzo się tu podoba i cieszymy się życiem w mieście, które wcześniej znaliśmy. Dzieci chodzą do szkoły, a moja żona jest zadowolona”.
Myślę, że ten komentarz obrazuje całą sytuację i to, że Luisito nigdzie się nie wybiera.
Może jeszcze kiedyś Martino do nas wróci? Nie mówię jako trener, ale chociażby asystent? W nim jest potencjał na naszą drużynę, którego on nie wykorzystał, a mógłby przekazać.
LUDZIE! Czytam te komentarze i się załamuję... Nie każdy mecz musi konczyć się hat-trickiem Messiego, dwoma golami Suareza, który dorzuci jeszcze 3 asysty i golem Pique z rożnego. Czy 1:0 czy 6:0 to nie ma różnicy bo najważniejsze są dzisiaj 3 punkty, więc opanujcie się...
Już piąta czy szósta akcja w tym meczu jak Suarez czy Pedro wychodzą za plecy obrońców, podoba mi się to, że nie klepią bez sensu tylko grają na dochodzenie ;)
Skończ z tym sarkazmem. Nie każdy w niedziele w porze obiadowej siedzi przed komputerem. Redakcja dodaje często teksty i ciekawostki, które czyta się wspaniale więc to, że składów na czas nie wstawili nie wyrządziło nikomu krzywdy. ;)
Czy Wy też zauważyliście spadek formy Mascherano jeśli chodzi o pozycję ŚPD? Na ŚO jeszcze sobie radzi, ale ten mecz i poprzedni jego na ŚPD to kompletna porażka. Nic mu na razie nie wychodzi jeśli chodzi o ten mecz.
Lekko offtopując: was też wkurzał niemiłosiernie wczoraj Żewłakow? Ten pajac nie nadaje się na komentatora, za to słuchanie komentatora podczas drugiego meczu półfinałowego (Athletic-Espanyol) słuchało się przyjemnie.
0
Po kursie 3.40 postawione, że Messi strzeli 2 lub więcej, VAMOS!
19
Najlepsze zdjęcie :D http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/150/475/size_1000x562/MRG26113-Optimized.v1426331185.JPG
A Lucho cwaniak: http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/150/484/size_1000x562/MRG26131-Optimized.v1426331194.JPG
2
„Rodzinie bardzo się tu podoba i cieszymy się życiem w mieście, które wcześniej znaliśmy. Dzieci chodzą do szkoły, a moja żona jest zadowolona”.
Myślę, że ten komentarz obrazuje całą sytuację i to, że Luisito nigdzie się nie wybiera.
0
Może jeszcze kiedyś Martino do nas wróci? Nie mówię jako trener, ale chociażby asystent? W nim jest potencjał na naszą drużynę, którego on nie wykorzystał, a mógłby przekazać.
0
Dawno nie było (o ile nigdy) ocen dzień po meczu, brawo redakcjo! (Y)
16
"To jedyny piłkarz na świecie, który ma tę umiejętność." nic innego nie trzeba dodawać.
1
Ja nie wierzę, że to jest człowiek! :D
0
No shit!
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, leżę :v
0
Hahahahahahahahaha. Sam nie wierzę, że mi sie udało, w ogóle zapomniałem o tym komentarzu i dopiero jak przeglądałem profil to go zobaczyłem. :D
3
Nie, naprawdę. Zobacz kiedy napisałem komentarz, wszystko się zgadza poza karnym dla Rayo haha :D
11
http://www.fcbarca.com/62320-barca-powraca-na-fotel-lidera,dyskusja-3425821.html#comment-3425821
Hahahaha, patrzcie jak wytypowałem wynik spotkanie, sam nie wierzę hahaha :DDDD
5
Redakcjo, oglądałem mecz i tylu karnych na pewno nie było ;)
http://prntscr.com/6e89km
0
Suarez jak dla mnie Zawodnik Meczu ;)
0
Jeden mecz słaby i juz go sprzedają hahaha. Ja bym sprzedał takich "kibiców" jak Ty. ;)
9
Komentarz usunięty
0
A czy to najważniejsze? Priorytetem są trzy punkty, a nie goleada... Zrozumcie, że jak Messi strzeli hat-tricka to nie dostaniemy 5 punktów w lidze.
57
LUDZIE! Czytam te komentarze i się załamuję... Nie każdy mecz musi konczyć się hat-trickiem Messiego, dwoma golami Suareza, który dorzuci jeszcze 3 asysty i golem Pique z rożnego. Czy 1:0 czy 6:0 to nie ma różnicy bo najważniejsze są dzisiaj 3 punkty, więc opanujcie się...
1
I kolejny już błąd Mascherano, który to w tej połowie? 4? 5?
0
I taki komentarz mi się podoba! :)
3
Już piąta czy szósta akcja w tym meczu jak Suarez czy Pedro wychodzą za plecy obrońców, podoba mi się to, że nie klepią bez sensu tylko grają na dochodzenie ;)
5
Suarez > Benzema.
Jak gdzieś jeszcze przeczytam, że Benzema to najlepsza 9 na świecie to padnę. Suarez to człowiek gol i człowiek asysta. ;)
10
Suarez co za piłka w stylu Xaviego! :D
4
Skończ z tym sarkazmem. Nie każdy w niedziele w porze obiadowej siedzi przed komputerem. Redakcja dodaje często teksty i ciekawostki, które czyta się wspaniale więc to, że składów na czas nie wstawili nie wyrządziło nikomu krzywdy. ;)
0
Czy Wy też zauważyliście spadek formy Mascherano jeśli chodzi o pozycję ŚPD? Na ŚO jeszcze sobie radzi, ale ten mecz i poprzedni jego na ŚPD to kompletna porażka. Nic mu na razie nie wychodzi jeśli chodzi o ten mecz.
5
Taka tam nowa tapeta ;) ❤
http://m.imgur.com/slxjjGl
78
Lekko offtopując: was też wkurzał niemiłosiernie wczoraj Żewłakow? Ten pajac nie nadaje się na komentatora, za to słuchanie komentatora podczas drugiego meczu półfinałowego (Athletic-Espanyol) słuchało się przyjemnie.
0
https://www.facebook.com/1568815533397369/photos/a.1568953966716859.1073741829.1568815533397369/1568953863383536/?type=1
Wow! :)
0
https://www.facebook.com/SportowaWiedza/photos/a.769289056446105.1073741828.769281623113515/858198597555150/?type=1 Masakra! :D
1
Offtop: Kto pamięta taki AC Milan tylko + Szewa?
https://www.facebook.com/1568815533397369/photos/ms.c.eJw1y8kJADAMA7CNSuxczv6LFXp8BUKW5FC7T7bnwoUes2LAPhQPsB~;Q4hRoA9CiDaA~-.bps.a.1568831550062434.1073741828.1568815533397369/1568831873395735/?type=1&theater