Ale na tym obrazku on splunął i tyle... To nie były wymioty, może mu się słabo zrobiło ale na boisku na pewno nie wymiotował... Oczywiście źródło: Marca.
Siema, nie chce się za bardzo reklamować ale właśnie zrobiłem tapetę z Puyolem. Dla mnie to idol, więc może wam się spodoba i też sobie ustawicie na tapetę? Jak się podoba to dajcie "polecenie", może więcej osób zauważy. ;)
Alves - Rakitić - Messi na prawej stronie dzisiaj rządzą. Podoba mi się bardzo ter Stegen, chce go częściej oglądać, jakoś pewniej się czuję patrząc na grę nogami. Podoba mi się Iniesta, który walczy (pewnie usłyszał o plotkach, że jednak Barca kupi Reusa).
0
Takie zdjęcie :D
1
Z nudy wyszła mi taka fajna tapeta nawet. Podoba wam się? ;)
https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1547235062217456/?type=1
0
Ma ktoś zdjęcie Rakiticia jak przytulił ter Stegena po zdobytej bramce w dobrej rozdzielczości?
10
Jak wam się podoba moja praca? Zdjęcie z wczorajszego meczu, jak ktoś chce to do pobrania jest w pełnej rozdzielczości.
https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1547222965551999/?type=1
Jak wam się podoba praca to zostawcie lajka czy coś. ;)
3
https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1547031685571127/?type=1
Cieszynka roku? :D
0
Jeszcze sobie brawo bije :D
0
Polecajcie pierwszy komentarz żeby był w top, niech redakcja zobaczy. VeB.
2
To samo się dzieje po dodaniu komentarza.
32
Redakcjo! Dlaczego na wersji mobilnej nie można sortować komentarzy pod względem najlepszych?wyskakuje wtedy pusta strona z reklamą.
0
Tylko ja uważam, że ostatnio jest jest za dużo w mediach?
4
Tekst dnia komentatorów: "Po zejściu Neymara widzimy, że Pedro jest na lewej stronie, Suarez najbliżej środka, a Messi... tam gdzie chce". :D
3
A ja wolę ich niż nudnego Iwańskiego z jeszcze nudniejszym Żewłakowem. #piquenbauer
0
Ma ktoś link do tej reakcji?
0
Ale na tym obrazku on splunął i tyle... To nie były wymioty, może mu się słabo zrobiło ale na boisku na pewno nie wymiotował... Oczywiście źródło: Marca.
7
Błagam. Oby ten mecz był przełomowym meczem Iniesty.
0
Nie ogarnąłeś. Napisał nawet, że po kartce
0
A mnie dalej bawi. ;)
1
A jak tam równolegle wynik Realu?
.
.
.
Oh wait. ..
0
Wolę jego na PO niż Adriano, chociaż Brazylijczyka też lubię.
3
Suarez gra tak koślawo... Nie rozumiem jego fenomenu, kosztował 80 mln, a nie gra nic. Powinien posiedzieć pare meczów i by się spiął, jak Pique.
0
ter Stegen > Bravo, sorry.
0
Jasne, jak zrobię to wrzucę na fanpage LENO Design, to możesz tam patrzeć. ;D
10
Siema, nie chce się za bardzo reklamować ale właśnie zrobiłem tapetę z Puyolem. Dla mnie to idol, więc może wam się spodoba i też sobie ustawicie na tapetę? Jak się podoba to dajcie "polecenie", może więcej osób zauważy. ;)
LINK:
https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1530055110602118/?type=1
;)
0
Ja też :D
0
Alves - Rakitić - Messi na prawej stronie dzisiaj rządzą. Podoba mi się bardzo ter Stegen, chce go częściej oglądać, jakoś pewniej się czuję patrząc na grę nogami. Podoba mi się Iniesta, który walczy (pewnie usłyszał o plotkach, że jednak Barca kupi Reusa).
0
ter Stegen posłał lepszą piłkę do Neymara (ten kross) niż niejeden nasz zawodnik z pola...
0
Mówię to sobie co mecz...
3
Panowie, wygraliście dziś wszystko!
0
A co to znaczy "KC" w statystykach? Kluczowe podania? A od czego skrót KC? Redakcjo, proszę zmienić na KP!
2
http://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/10889494_1569698316607584_1253651992_n.mp4
Co ten Neymar? Kozak w dryblingu!