0

Pomocy. Jak w końcu mecze lecą? Barca leci na nSport czy Canal+? Bo w rozkładzie jest ze Barca na C+ a przed chwila w sporcie na TVN mówili że Barca w n+...

0

Ale po cholerę Neymar to zgrywał jak od Suareza dostał taką piłkę, że to była prosta droga do bramki.

0

Neymarowi potrzebna jest ławka tak jak na początku Pique. On nie gra nic, w każdym meczu marnuje po 2-3 setki...

0

Mascherano uratował 1 sytuacje, nic więcej nie pokazuje na boisku. Nie umie się odnaleźć w grze na 2 pivotów.

0

Mascherano nam dupsko uratował, trzeba się otrząsnąć!

0

BRAWO BRAVO!!!!!!!!!!

2

Widać, że Claudio Bravo trenuje z Messim, nie dał się od razu położyć mimo tego, że był spalony. :) Większość bramkarzy łapie się na "fake shot" Messiego i od razu się kładą. Brawo Claudio za czujność! :)

2

A kto rozegrał? BUSI! On ma ostatnio niesamowitą formę! :) Brawo Busi, brawo Messi, brawo Luisito!

0

LUDZIE NIE WCHODZIĆ, BO ON NA TYM ZARABIA! Nikt nie jest naiwny i nie wyśle SMS. :)

0

Eksperyment? On już grał na PO...

0

Kto się ze mną zgadza?
Najlepszy skład na jutro:
ter Stegen - Pedro Pedrito, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Busi, Xavi - Messi, Suarez, Neymar.
Pedro Pedrito ma taki zapieprz, że mając po tej stronie Lucasa czy Lavezziego to on jest jedynym wyjściem na PO, Adriano taki zwrotny i szybki nie jest.

0

Za Bravo ter Stegen, za Mascherano Mathieu/Bartra. Poza tym Reus na ŚP? To nie jego bajka.

2


Polecam! Ja dalej mam ciarki w 8:02!

8

Lucho musiałby być niezłym kretynem jeśli zmieniłby dwójkę stoperów do końca sezonu. Pique i Mathieu wygrali nam wczoraj mecz, kto wie czy nie wygrali nam ligi? Niestety ale Mascherano jest poziom niżej od Pique i Mathieu.

0

Dlaczego? Przecież ten nagłówek jest dobrze napisany, a to, że gimby pomyślą o Cristiano to ich sprawa. Ronaldo jest tylko jeden, ten z Brazylii. :)

1

To jest pewne. W jakiej Ty byłbyś formie psychicznej jakby wszyscy o Tobie mówili i cały czas gdzie nie spojrzysz w internecie czy gazetach to wszędzie o tym piszą... Szkoda mi takich ludzi, bo w sumie on nic nie zrobił (Neymar) tylko jego ojciec go w to wmieszał...

1

Tylko ja nie trafiłem jeszcze na stronę z Busquetsem? (Wiem, wiem, że jest na błedzie 404 ale jeszcze mi się nie trafił :P)

0

Dzięki za podesłanie, może będę się wzorował i niedługo coś wykombinuję. :P

3

A co Ty chcesz podpisywać?

2

Nawet na 2 lata, nie możemy zostać z Montoyą i Douglasem...

3

Kibic sparodiował Cristiano Ronaldo: http://sh.st/gjVVr Dla mnie dobra beka, szczególnie w toalecie! :v

0

Chile czy Irlandia to poziom Atletico, czyli zero sportowego fair play.

1

Peszko w składzie Polski i od razu +40% do wygranej. :v

4

Barcelona B właśnie prowadzi 2:1 w 24'. Bramkę z karnego strzelił Gabarron, a wypracował karnego Grimaldo, który był faulowany. 3 punkty w tym meczu dają szansę na ucieczkę ze strefy spadkowej.

1

44*

0

Czemu? Ysgsvwyxbs wbw 15 znakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?