Pomocy. Jak w końcu mecze lecą? Barca leci na nSport czy Canal+? Bo w rozkładzie jest ze Barca na C+ a przed chwila w sporcie na TVN mówili że Barca w n+...
Widać, że Claudio Bravo trenuje z Messim, nie dał się od razu położyć mimo tego, że był spalony. :) Większość bramkarzy łapie się na "fake shot" Messiego i od razu się kładą. Brawo Claudio za czujność! :)
Kto się ze mną zgadza?
Najlepszy skład na jutro:
ter Stegen - Pedro Pedrito, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Busi, Xavi - Messi, Suarez, Neymar.
Pedro Pedrito ma taki zapieprz, że mając po tej stronie Lucasa czy Lavezziego to on jest jedynym wyjściem na PO, Adriano taki zwrotny i szybki nie jest.
Lucho musiałby być niezłym kretynem jeśli zmieniłby dwójkę stoperów do końca sezonu. Pique i Mathieu wygrali nam wczoraj mecz, kto wie czy nie wygrali nam ligi? Niestety ale Mascherano jest poziom niżej od Pique i Mathieu.
To jest pewne. W jakiej Ty byłbyś formie psychicznej jakby wszyscy o Tobie mówili i cały czas gdzie nie spojrzysz w internecie czy gazetach to wszędzie o tym piszą... Szkoda mi takich ludzi, bo w sumie on nic nie zrobił (Neymar) tylko jego ojciec go w to wmieszał...
Barcelona B właśnie prowadzi 2:1 w 24'. Bramkę z karnego strzelił Gabarron, a wypracował karnego Grimaldo, który był faulowany. 3 punkty w tym meczu dają szansę na ucieczkę ze strefy spadkowej.
0
Pomocy. Jak w końcu mecze lecą? Barca leci na nSport czy Canal+? Bo w rozkładzie jest ze Barca na C+ a przed chwila w sporcie na TVN mówili że Barca w n+...
0
Ale po cholerę Neymar to zgrywał jak od Suareza dostał taką piłkę, że to była prosta droga do bramki.
0
Neymarowi potrzebna jest ławka tak jak na początku Pique. On nie gra nic, w każdym meczu marnuje po 2-3 setki...
0
Mascherano uratował 1 sytuacje, nic więcej nie pokazuje na boisku. Nie umie się odnaleźć w grze na 2 pivotów.
0
Mascherano nam dupsko uratował, trzeba się otrząsnąć!
0
BRAWO BRAVO!!!!!!!!!!
2
Widać, że Claudio Bravo trenuje z Messim, nie dał się od razu położyć mimo tego, że był spalony. :) Większość bramkarzy łapie się na "fake shot" Messiego i od razu się kładą. Brawo Claudio za czujność! :)
2
A kto rozegrał? BUSI! On ma ostatnio niesamowitą formę! :) Brawo Busi, brawo Messi, brawo Luisito!
0
LUDZIE NIE WCHODZIĆ, BO ON NA TYM ZARABIA! Nikt nie jest naiwny i nie wyśle SMS. :)
0
Eksperyment? On już grał na PO...
0
Kto się ze mną zgadza?
Najlepszy skład na jutro:
ter Stegen - Pedro Pedrito, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Busi, Xavi - Messi, Suarez, Neymar.
Pedro Pedrito ma taki zapieprz, że mając po tej stronie Lucasa czy Lavezziego to on jest jedynym wyjściem na PO, Adriano taki zwrotny i szybki nie jest.
0
Za Bravo ter Stegen, za Mascherano Mathieu/Bartra. Poza tym Reus na ŚP? To nie jego bajka.
2
Polecam! Ja dalej mam ciarki w 8:02!
8
Lucho musiałby być niezłym kretynem jeśli zmieniłby dwójkę stoperów do końca sezonu. Pique i Mathieu wygrali nam wczoraj mecz, kto wie czy nie wygrali nam ligi? Niestety ale Mascherano jest poziom niżej od Pique i Mathieu.
0
Dlaczego? Przecież ten nagłówek jest dobrze napisany, a to, że gimby pomyślą o Cristiano to ich sprawa. Ronaldo jest tylko jeden, ten z Brazylii. :)
1
To jest pewne. W jakiej Ty byłbyś formie psychicznej jakby wszyscy o Tobie mówili i cały czas gdzie nie spojrzysz w internecie czy gazetach to wszędzie o tym piszą... Szkoda mi takich ludzi, bo w sumie on nic nie zrobił (Neymar) tylko jego ojciec go w to wmieszał...
1
Tylko ja nie trafiłem jeszcze na stronę z Busquetsem? (Wiem, wiem, że jest na błedzie 404 ale jeszcze mi się nie trafił :P)
0
Dzięki za podesłanie, może będę się wzorował i niedługo coś wykombinuję. :P
3
A co Ty chcesz podpisywać?
2
Nawet na 2 lata, nie możemy zostać z Montoyą i Douglasem...
0
Moja nowa tapetka :D https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1562050594069236/?type=1
3
Kibic sparodiował Cristiano Ronaldo: http://sh.st/gjVVr Dla mnie dobra beka, szczególnie w toalecie! :v
0
Chile czy Irlandia to poziom Atletico, czyli zero sportowego fair play.
6
Suarez i Gerrard, podoba wam się moja wersja? https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1561729010768061/?type=1
0
Suarez i Gerrard, podoba wam się? https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1561729010768061/?type=1
1
Peszko w składzie Polski i od razu +40% do wygranej. :v
4
Barcelona B właśnie prowadzi 2:1 w 24'. Bramkę z karnego strzelił Gabarron, a wypracował karnego Grimaldo, który był faulowany. 3 punkty w tym meczu dają szansę na ucieczkę ze strefy spadkowej.
1
44*
5
OFFTOP: Jak wam się podoba moja praca? https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1561663490774613/?type=1
0
Czemu? Ysgsvwyxbs wbw 15 znakow