0

James to dziecko. Z twarzy - dziecko. Z siły - dziecko. Odbił się od Chielliniego i pada na ziemię. Wstyd mi za takich piłkarzy.

2


Stinger Polecają 5
2 minuty temu
Ja rozumiem że Barca ma finał ale po co ten minimalizm teraz?
Jeszcze brakuje gola Muellera i będzie dramat.

Wykrakałeś...

0

Argument z dupy.

0

W dodatku narzekacie, że to przez Pedro. A co on ma do rzeczy? Trener go wpuścił to on wchodzi. Jest aut dla nas to on pierwszy goni za pilka bo mu brakuje gry, ale nie ma do kogo rzucic i zostawia pilke Alvesowi, ktory drepta do pilki i sobie ja podbija...

8

LUDZIE! Nie narzekajcie, mozemy to przegrac nawet 5:2 a i tak bedziemy w finale. Przed nami BARDZO TRUDNY I WAZNY mecz z Atletico, nie forsujmy tempa, bo nie ma sensu.

0

xxx do usunięcia

73

Tutaj macie jeszcze raz paradę ter Stegena:
https://vine.co/v/eKzggBju6WV

A tutaj piękny trik Suareza:
https://vine.co/v/eKz1aWW9603

Dajcie polecenia żeby duzo osob zobaczyło.

1

Zbanujcie tego makke2

6

NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO!

0

NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO!

3

Jeżeli ter Stegen po tym meczu nie dostanie oceny minimum 9 to zwątpię w redakcję. On nam ratuje finał, bo Bayern powinien już prowadzić minimum 3:2.

0

A dzięki, dzięki. :P Dla odstresowania przed maturą.

1

Mascherano: I oni myślą, że jeszcze mają szanse na mistrza? https://instagram.com/p/2iXh0ECopI/?taken-by=fcbarcelona

0

Feliz Cumpleaños, Andres! #Andres31

1

KOMENTARZ DNIA!

0

Ma ktoś link do przestrzelonego karnego?

37

"Jacyś koledzy"... Orłowski plz.

3

A po bramce Lucho pokazał palcem na swojego asystenta skacząc z radości. Zapewne to on podpowiedział Luisowi aby ten wprowadził na boisko Pedro Pedrito. :)

0

No i Vermaelen nie zaliczy debiutu. Na boisko wchodzi Pedro...

0

Dwa grzyby w barszczu. Iniesta i Xavi...

0

Wydaje mi się, że wyleczy go na Bayern. Nie sądzę żeby Mascherano zagrał w 6 dni 180 minut.

0

Czyzby z Bayernem na ŚO miał zagrać Mathieu? Skoro Masche gra mecz i nie schodzi to całkiem prawdopodobne... :)

0

Liczyłem, że przy pewnym wyniku wejdzie Vermaelen na końcówkę ale w tej sytuacji to ja się martwię o to czy w ogóle wygramy mecz.

1

Słownika też nie na widzisz?

3

11. Dani Alves miał urodziny.

0

Lajka nie dałem ale zgłosiłem :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?