W dodatku narzekacie, że to przez Pedro. A co on ma do rzeczy? Trener go wpuścił to on wchodzi. Jest aut dla nas to on pierwszy goni za pilka bo mu brakuje gry, ale nie ma do kogo rzucic i zostawia pilke Alvesowi, ktory drepta do pilki i sobie ja podbija...
LUDZIE! Nie narzekajcie, mozemy to przegrac nawet 5:2 a i tak bedziemy w finale. Przed nami BARDZO TRUDNY I WAZNY mecz z Atletico, nie forsujmy tempa, bo nie ma sensu.
NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO!
NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO!
A po bramce Lucho pokazał palcem na swojego asystenta skacząc z radości. Zapewne to on podpowiedział Luisowi aby ten wprowadził na boisko Pedro Pedrito. :)
5
http://static.fangol.pl/content/f/4/e/f4eddddd81657bad3373cec66f176547-full.gif HAHAHAHA :D
18
http://static.fangol.pl/content/f/4/e/f4eddddd81657bad3373cec66f176547-full.gif HAHAHAHAHA :v mięknę
0
James to dziecko. Z twarzy - dziecko. Z siły - dziecko. Odbił się od Chielliniego i pada na ziemię. Wstyd mi za takich piłkarzy.
2
Stinger Polecają 5
2 minuty temu
Ja rozumiem że Barca ma finał ale po co ten minimalizm teraz?
Jeszcze brakuje gola Muellera i będzie dramat.
Wykrakałeś...
0
Argument z dupy.
0
W dodatku narzekacie, że to przez Pedro. A co on ma do rzeczy? Trener go wpuścił to on wchodzi. Jest aut dla nas to on pierwszy goni za pilka bo mu brakuje gry, ale nie ma do kogo rzucic i zostawia pilke Alvesowi, ktory drepta do pilki i sobie ja podbija...
8
LUDZIE! Nie narzekajcie, mozemy to przegrac nawet 5:2 a i tak bedziemy w finale. Przed nami BARDZO TRUDNY I WAZNY mecz z Atletico, nie forsujmy tempa, bo nie ma sensu.
0
xxx do usunięcia
73
Tutaj macie jeszcze raz paradę ter Stegena:
https://vine.co/v/eKzggBju6WV
A tutaj piękny trik Suareza:
https://vine.co/v/eKz1aWW9603
Dajcie polecenia żeby duzo osob zobaczyło.
1
Zbanujcie tego makke2
6
NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO!
0
NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO! NIE WCHODZIĆ W TO!
3
Jeżeli ter Stegen po tym meczu nie dostanie oceny minimum 9 to zwątpię w redakcję. On nam ratuje finał, bo Bayern powinien już prowadzić minimum 3:2.
0
A dzięki, dzięki. :P Dla odstresowania przed maturą.
1
Mascherano: I oni myślą, że jeszcze mają szanse na mistrza? https://instagram.com/p/2iXh0ECopI/?taken-by=fcbarcelona
0
Feliz Cumpleaños, Andres! #Andres31
1
KOMENTARZ DNIA!
0
Ma ktoś link do przestrzelonego karnego?
37
"Jacyś koledzy"... Orłowski plz.
3
PR7 > CR7
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11218481_645240542272566_5906111853633823822_n.jpg?oh=65ed4e6e7eb9be13e597657275d25cdf&oe=55D0C708
3
A po bramce Lucho pokazał palcem na swojego asystenta skacząc z radości. Zapewne to on podpowiedział Luisowi aby ten wprowadził na boisko Pedro Pedrito. :)
0
No i Vermaelen nie zaliczy debiutu. Na boisko wchodzi Pedro...
0
Dwa grzyby w barszczu. Iniesta i Xavi...
0
Wydaje mi się, że wyleczy go na Bayern. Nie sądzę żeby Mascherano zagrał w 6 dni 180 minut.
0
Czyzby z Bayernem na ŚO miał zagrać Mathieu? Skoro Masche gra mecz i nie schodzi to całkiem prawdopodobne... :)
0
Liczyłem, że przy pewnym wyniku wejdzie Vermaelen na końcówkę ale w tej sytuacji to ja się martwię o to czy w ogóle wygramy mecz.
1
Słownika też nie na widzisz?
3
11. Dani Alves miał urodziny.
19
OT: Przypominam, że od tego gola wszystko się zaczęło...
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11150372_712869135490752_8318661788351919255_n.jpg?oh=9b53fcd5365bc9ed189bbdba0b4427ac&oe=55DE39A6&__gda__=1439681168_c73213b9dd51650a655ca37cb107d3db
0
Lajka nie dałem ale zgłosiłem :v