Szczerze to lepszym rozwiązaniem byłoby wpuścić Rafinhe za Rakiticia. Powiedzcie mi co Ivan ma takiego, że jak zawodnik FCB poda mu piłkę taką mocną na klepkę to ona od niego odskakuje na 2-3 metry? Tylko ja to zauważam? Gramy obecnie w 10, bo Rakitić chyba jest na wakacjach.
"Hahaha Bartra a co on niby zrobił ?" A to, że raz strzał na pustą bramkę poszedł w niego i dobitka też w niego poszła. Grał prawie 90 minut jak 30 letni gracz.
Najlepsze ustawienie Barcy jakie widziałem, w koncu bez tego idi*ty Alvesa, który wrzuca piłki bez potrzeby. Pique i Bartra jak profesorzy, wszystko wyciągali, Mathieu też dobrze grał. W kóncu Busi się po paru minutach ostrząsnął i zaczął dobrze grać. Ustawienie 3-4-3 z Pedro na boku, który tak miesza rywalem jest najlepsze jakie widziałem od czasów Guardioli. Pedro jedynie za bardzo trzymał się prawego skrzydła, gdy Suarez, Messi i Neymar grali w trójkącie na lewym skrzydle i brakowało kogoś w środku. Oby tak dalej Lucho!
0
Przydałoby się żeby Mathieu walnął taką bombe z dystansu, potrafi to.
0
Ja bym na Pedrito tak nie narzekał, ale Rakitić kręci się w kółko bez celu.
5
Busi - panienka - roztopi się podczas meczu :'(
2
Rakitić sobie nuci to:
0
Odpalcie ten klip:
Włączcie minutę 1:21
Ogarnijcie typa z tyłu, to własnie jest Rakitić podczas dzisiejszego meczu.
1
Szczerze to lepszym rozwiązaniem byłoby wpuścić Rafinhe za Rakiticia. Powiedzcie mi co Ivan ma takiego, że jak zawodnik FCB poda mu piłkę taką mocną na klepkę to ona od niego odskakuje na 2-3 metry? Tylko ja to zauważam? Gramy obecnie w 10, bo Rakitić chyba jest na wakacjach.
8
Rakitić gra taki piach, że aż oczy bolą...
0
Ciekawi mnie współpraca Messiego z Luisem bez Neymara, będą grać ze sobą częściej a odstawią Pedrito? Ciekawie się zapowiada #Vamos
0
Z niego będzie drugi Bojan - od klubu do klubu. ;)
0
"Hahaha Bartra a co on niby zrobił ?" A to, że raz strzał na pustą bramkę poszedł w niego i dobitka też w niego poszła. Grał prawie 90 minut jak 30 letni gracz.
6
Jest ktoś na tej stronie, kto wczoraj tęsknił za Alvesem? Chyba nie. ;)
1
Najlepsze ustawienie Barcy jakie widziałem, w koncu bez tego idi*ty Alvesa, który wrzuca piłki bez potrzeby. Pique i Bartra jak profesorzy, wszystko wyciągali, Mathieu też dobrze grał. W kóncu Busi się po paru minutach ostrząsnął i zaczął dobrze grać. Ustawienie 3-4-3 z Pedro na boku, który tak miesza rywalem jest najlepsze jakie widziałem od czasów Guardioli. Pedro jedynie za bardzo trzymał się prawego skrzydła, gdy Suarez, Messi i Neymar grali w trójkącie na lewym skrzydle i brakowało kogoś w środku. Oby tak dalej Lucho!
0
xxx xx
3
pikniki :v
0
Też tego nie mam (chrome).
0
Mam do wygrania 80 zł dziś, oby Barca nie zawiodła. :P
1
A Eto'o?!
0
Redakcjo! Na stronie głównej dopiszcie, że transmisja także w TVP1! ;-)
8
To "kara" jaką dostał Montoya to aż strach pomyśleć co będzie z nim jak na boisko wejdzie. Messiego ze składu wygoni ;)
0
3:50 jakby ktoś chciał zobaczyć :D
6
Może jeszcze Douglas na PSG?
1
Koniec meczu. 4-0@edit: oczywiście LOL LOL pierwszy...
2
Sam nie wierzysz, że Montoya zagra. Adriano 100%. Od niego Lucho znacznie ustalać jedenastkę.
0
Szczerze? Bo nie oglądam.
2
"Tęsknił pan za Iniestą? Zawsze tęsknię za każdym" To może czas zatęsknić za Montoyą?
1
Wujka*. Nie wytykam błędów, po prostu na przyszłość sie to może przydać.