Jak patrzę na ten Arsenal to zazdroszczę strasznie tego składu. Alexis i Oxlade-Chamberlain zapieprzają na skrzydłach aż miło patrzeć, w dodatku mają drugiego tygrysa na ławca (Walcott). Obrona gra tak fajnie i mój ulubiony kiedyś zawodnik z Fify - Koscielny, niesamowity obrońca. Szkoda, że u nas Neymar czy Messi a nawet i Pedro nie są w stanie dać 100% biegu i 100% dryblingu tak jak to robi Alexis czy Oxlade-Chamberlain w Arsenalu.
"Leło Messi polubił drużnę Czelsi Londyn, mówiło się też o zainteresowaniach ze strony PSG to czekamy, aż polubi ich profil". Ten komentator do zwolnienia.
Czy Ci komentatorzy zostali 5 minut przed meczem obudzeni? Ziomek się jąka jak opowiada o tym, że Barca przegrała ostatni mecz z.. Z-z... z Sociedad? yyyyyYYyy... YYyy... nie, nie.. z realem... tak tak San Sebastian. Żenada!!!!!
Nie dość, że w meczu nic się nie dzieje, komentatorzy nie mają praktycznie w ogóle roboty to jeszcze mylą się. Konflikt Leo Messiego z Luisem Suarezem (?) albo podczas rzutu wolnego dla Elche to Barcelona bardzo szybko straciła piłkę. Żenada dla tych komentatorów.
0
Adame*
0
Na czele z Tobą LOL LOLU. ;)
1
Busquets w pierwszym składzie? Firma Velvet lubi to!
0
Chusteczki dla Busiego ktoś wziął?
5
"Zaraz, zaraz, ten skład już chyba był w jakimś meczu!
Panie Enrique, skąd taki spadek kreatywności?" :D
2
Jak to? To jaka jest jego pozycja? CDM? Przecież co mecz gra na 9, a Messi na skrzydle.
3
No pięknie. Bilans Alexisa za ten mecz: 2 bramki, 1 asysta. Suarez w La Liga, 1 bramka 5 asyst.
0
Ja także. Czekam tylko na ich legendy. ;)
0
Przyznać się, kto uwielbiał nimi grać w FIFIE? :D
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10929918_825647554247445_6059943165090824324_n.jpg?oh=7d94a44ed0e76dea903f1fbd97a28118&oe=5526CE69&__gda__=1428789429_b7608879ce568b01044af061acb27404
Dla mnie najlepsi. ;)
1
Jak patrzę na ten Arsenal to zazdroszczę strasznie tego składu. Alexis i Oxlade-Chamberlain zapieprzają na skrzydłach aż miło patrzeć, w dodatku mają drugiego tygrysa na ławca (Walcott). Obrona gra tak fajnie i mój ulubiony kiedyś zawodnik z Fify - Koscielny, niesamowity obrońca. Szkoda, że u nas Neymar czy Messi a nawet i Pedro nie są w stanie dać 100% biegu i 100% dryblingu tak jak to robi Alexis czy Oxlade-Chamberlain w Arsenalu.
2
Wam też brakuje Alexisa u nas na skrzydle?
2
A Sanchez zdobywa znów bramkę dla Arsenalu, tak mi brakuje u nas tego zawdonika...
0
Suarez nadwaga? Komentator do zwolnienia. Bo na świecie nie ma klasycznej 9 tak naprawdę, wszyscy patyki takie, a Suareza nawet Pepe nie przepchnie.
0
"Leło Messi polubił drużnę Czelsi Londyn, mówiło się też o zainteresowaniach ze strony PSG to czekamy, aż polubi ich profil". Ten komentator do zwolnienia.
0
Piquenbauer jakie zatrzymanie!
0
CO ZA KLEPA! MIMO BARDZO FATALNEJ GRY TO I TAK KLEPA NA FARCIE ALE WYSZŁO ŁADNIE. Brawo! :)
9
Tylko mnie ta morda denerwuje na ekranach?
http://www.cope.es/docs/2015/01/07/13180001_1420633767040_71_20_0.jpg
20
Czy Ci komentatorzy zostali 5 minut przed meczem obudzeni? Ziomek się jąka jak opowiada o tym, że Barca przegrała ostatni mecz z.. Z-z... z Sociedad? yyyyyYYyy... YYyy... nie, nie.. z realem... tak tak San Sebastian. Żenada!!!!!
0
Nie dość, że w meczu nic się nie dzieje, komentatorzy nie mają praktycznie w ogóle roboty to jeszcze mylą się. Konflikt Leo Messiego z Luisem Suarezem (?) albo podczas rzutu wolnego dla Elche to Barcelona bardzo szybko straciła piłkę. Żenada dla tych komentatorów.
0
Podpinam się!
7
Alves :O Nie w trybuny? Szacun! I tak brawo za próbę.
0
Nie wierze, czy to naprawdę Rakitić pobiegł do przodu z futbolówką i nie oddawał piłki do tyłu?
0
Oby Montoya zagrał, fajnie żeby się ogrywał i w końcu wszedł do pierwszego składu. Oby też Rafinha zagrał pełne 90.
2
Real gra dziś z Atletico, a AtHletico nie znam.
25
Hahahahahahahahaha~!
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/10890818_790843227657861_1439799309_n.jpg
1
Lionel Messi - 4.5
Próbował zrobić coś z niczego, ale za bardzo na siłę - brakowało cierpliwości.
A jak miał być cierpliwy skoro jego zespół przegrywa 1:0, a on musi robić za skrzydłowego, środkowego napastnika, i trójke pomocników?
3
LOL LOL wyloguj się do życia! :')
1
Wyloguj się do życia.
0
Tak, oceniaj po jednej sytuacji. Genius.
0
Montoya zrobił w tym meczu więcej niż Alves przez cały sezon.