0

Adame*

0

Na czele z Tobą LOL LOLU. ;)

1

Busquets w pierwszym składzie? Firma Velvet lubi to!

0

Chusteczki dla Busiego ktoś wziął?

5

"Zaraz, zaraz, ten skład już chyba był w jakimś meczu!
Panie Enrique, skąd taki spadek kreatywności?" :D

2

Jak to? To jaka jest jego pozycja? CDM? Przecież co mecz gra na 9, a Messi na skrzydle.

3

No pięknie. Bilans Alexisa za ten mecz: 2 bramki, 1 asysta. Suarez w La Liga, 1 bramka 5 asyst.

0

Ja także. Czekam tylko na ich legendy. ;)

1

Jak patrzę na ten Arsenal to zazdroszczę strasznie tego składu. Alexis i Oxlade-Chamberlain zapieprzają na skrzydłach aż miło patrzeć, w dodatku mają drugiego tygrysa na ławca (Walcott). Obrona gra tak fajnie i mój ulubiony kiedyś zawodnik z Fify - Koscielny, niesamowity obrońca. Szkoda, że u nas Neymar czy Messi a nawet i Pedro nie są w stanie dać 100% biegu i 100% dryblingu tak jak to robi Alexis czy Oxlade-Chamberlain w Arsenalu.

2

Wam też brakuje Alexisa u nas na skrzydle?

2

A Sanchez zdobywa znów bramkę dla Arsenalu, tak mi brakuje u nas tego zawdonika...

0

Suarez nadwaga? Komentator do zwolnienia. Bo na świecie nie ma klasycznej 9 tak naprawdę, wszyscy patyki takie, a Suareza nawet Pepe nie przepchnie.

0

"Leło Messi polubił drużnę Czelsi Londyn, mówiło się też o zainteresowaniach ze strony PSG to czekamy, aż polubi ich profil". Ten komentator do zwolnienia.

0

Piquenbauer jakie zatrzymanie!

0

CO ZA KLEPA! MIMO BARDZO FATALNEJ GRY TO I TAK KLEPA NA FARCIE ALE WYSZŁO ŁADNIE. Brawo! :)

9

20

Czy Ci komentatorzy zostali 5 minut przed meczem obudzeni? Ziomek się jąka jak opowiada o tym, że Barca przegrała ostatni mecz z.. Z-z... z Sociedad? yyyyyYYyy... YYyy... nie, nie.. z realem... tak tak San Sebastian. Żenada!!!!!

0

Nie dość, że w meczu nic się nie dzieje, komentatorzy nie mają praktycznie w ogóle roboty to jeszcze mylą się. Konflikt Leo Messiego z Luisem Suarezem (?) albo podczas rzutu wolnego dla Elche to Barcelona bardzo szybko straciła piłkę. Żenada dla tych komentatorów.

0

Podpinam się!

7

Alves :O Nie w trybuny? Szacun! I tak brawo za próbę.

0

Nie wierze, czy to naprawdę Rakitić pobiegł do przodu z futbolówką i nie oddawał piłki do tyłu?

0

Oby Montoya zagrał, fajnie żeby się ogrywał i w końcu wszedł do pierwszego składu. Oby też Rafinha zagrał pełne 90.

2

Real gra dziś z Atletico, a AtHletico nie znam.

1

Lionel Messi - 4.5
Pró­bo­wał zro­bić coś z ni­cze­go, ale za bar­dzo na siłę - bra­ko­wało cier­pli­wości.

A jak miał być cierpliwy skoro jego zespół przegrywa 1:0, a on musi robić za skrzydłowego, środkowego napastnika, i trójke pomocników?

3

LOL LOL wyloguj się do życia! :')

1

Wyloguj się do życia.

0

Tak, oceniaj po jednej sytuacji. Genius.

0

Montoya zrobił w tym meczu więcej niż Alves przez cały sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?