0

OT: Leo Messi spodziewa się drugiego dziecka z Antonellą! Gratulacje ;) https://instagram.com/p/2GTd7TvM4_/

0

Z ostatniej chwili:

– Robert jest już po kompletnych badaniach. Potwierdziło się, że ma złamaną kość szczęki i nosa oraz wstrząśnienia mózgu. Rozmawiałem z Lewandowskim i powiedział, że nie pamięta całego meczu, na przykład gola. Wieczór spędził w szpitalu na obserwacji, ale nocował już w domu. Teraz czuję się dobrze – powiedział nam Jacek Jaroszewski.

Lewandowski na pewno nie zagra w weekend w spotkaniu Bundesligi z Bayerem Leverkusen. Kiedy ma zaś szansę wrócić na boisku? Dokładnie za tydzień Bayern czeka pierwszy półfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Barceloną na Camp Nou. W czerwcu reprezentacja Polski zmierzy się zaś w eliminacjach mistrzostw Europy z Gruzją w Warszawie. – Gdyby Robert miał tylko te złamania, można byłoby wykonać dla niego specjalną maskę na odlew, która jest obecnie często praktykowana i występuje w niej wielu zawodników. Wówczas mógłby już zagrać w przyszłym tygodniu z Barceloną. Sytuację komplikuje jednak wstrząśnienie mózgu. Robert na pewno musi odpocząć 4-5 dni od piłki i dojść do siebie. Jego mózg doznał szoku w wyniku zderzenia z bramkarzem BVB. Decyzja o tym, czy wystąpi z Barceloną, jest w tej chwili na granicy. Wszystko zależy od tego, jak będzie czuł się sam zawodnik. Każdy dzień działa na jego korzyść – dodał lekarz reprezentacji Polski.

#laczynaspilka

0

Zajechany? W weekend w pierwszej 11 nie wyjdzie żaden gracz z podstawowego składu. Nawet Neuer.
EDIT: Myślałem, że piszesz to w kontekście LM.

0

Bo on nie myśli na boisku. Adama gra tak jak Deulofeu za swoich najgorszych czasów.

0

Wiecie jaka jest różnica między Suarezem a Pedro? Suarez przy wyniku 6:0 gdy zagra źle, jest zły na siebie, ma pretensje do siebie, że źle zagrał, podał niecelnie do kolegi. A Pedro złapie się za biodra i będzie śmiał się z tym wąsikiem na twarzy.

29

Marzy mi się, zaśpiewać kiedyś hymn Blaugrany na Camp Nou. Za marzenia nie karają...

0

Mówcie co chcecie ale Messi jest nietykalny. Nie dlatego, że on tak chce tylko nawet przy takim wyniku Lucho zdaje sobie sprawę, że LIO walczy o Pichichi i każdy gol jest wazny, tak samo w kanadyjce te asysty.

3

Niezła wkręta była z tamtym składem :v

1

FC Barcelona @FCBarcelona_es · 1 min 1 minutę temu
El once:
13 Bravo
22 Alves
15 Bartra
24 Mathieu
21 Adriano
5 Busquets
6 Xavi
12 Rafinha
9 Suárez
10 Messi
11 Neymar
#FCBlive

0

twitter?

3

Skład Barcelony: Masip; Douglas - Vermaelen - Ie - Adriano; Sergi Roberto - Halilović - Samper; Pedro - Munir - Adama :v

2

Redakcjo, skróćcie opis newsa na stronie głównej. Zobaczcie jaka różnica, lepiej to po prostu wygląda niż zasłania cały obrazek. Przed: http://prntscr.com/6z325k Po: http://prntscr.com/6z32bq

3

Nie ma szans żeby Real wygrał 4/4 mecze grając w 1.5 tygodnia z takimi rywalami jak Sevilla ("twierdza nie do rozjebania", więc punkty stracą), Valencia i Juve.

0

Czyli nie ma już marginesu błędu.

0

Jeżeli zremisujemy na VC to będziemy mieli po równo punktów z Realem ale powiedzcie mi, kto będzie w lepszej sytuacji (czyt. będzie na 1. miejscu)?

0

Nie :v

0

Komentarz widmo. :v

0

Komentarz usunięty

6

No to ktoś ładny wariat... :D http://goo.gl/TYtdjH

4

Wiem, że pewnie nie przebije się przez falę komentarzy ale wczorajsza rocznica zainspirowała mnie do zrobienia tapety z Tito Vilanovą, jeżeli Ci się podoba to możesz zostawić like na fejsie lub tutaj polecenie. https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1573177302956565/?type=1

0

A kto? KRYSIA?

5

Wolski... Błagam. Mylić Carvajala z Jamesem? Najbardziej męska twarz Realu z najbardziej dziecinna?

0

Ronaldo faulował i z przyzwyczajenia się położył, pomyliły mu się miejsca na boisku i sytuacje.

0

Kolejny liczy na Barke... Widać, że z TVN jest :D

0

I Busquets najlepszy wśród najlepszych :D (wiem, że to nie ten).

0

Dzięki! Dałbym +, ale nie mam jeszcze pół roku konta, więc masz mentalnego plusika :P

41

Dowód na to, że Barcelona jest najlepsza! -> http://goo.gl/hZfKug

0

I ekstra, bo nie mam C+

0

Pomocy. Jak w końcu mecze lecą? Barca leci na nSport czy Canal+? Bo w rozkładzie jest ze Barca na C+ a przed chwila w sporcie na TVN mówili że Barca w nsport+...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?