– Robert jest już po kompletnych badaniach. Potwierdziło się, że ma złamaną kość szczęki i nosa oraz wstrząśnienia mózgu. Rozmawiałem z Lewandowskim i powiedział, że nie pamięta całego meczu, na przykład gola. Wieczór spędził w szpitalu na obserwacji, ale nocował już w domu. Teraz czuję się dobrze – powiedział nam Jacek Jaroszewski.
Lewandowski na pewno nie zagra w weekend w spotkaniu Bundesligi z Bayerem Leverkusen. Kiedy ma zaś szansę wrócić na boisku? Dokładnie za tydzień Bayern czeka pierwszy półfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Barceloną na Camp Nou. W czerwcu reprezentacja Polski zmierzy się zaś w eliminacjach mistrzostw Europy z Gruzją w Warszawie. – Gdyby Robert miał tylko te złamania, można byłoby wykonać dla niego specjalną maskę na odlew, która jest obecnie często praktykowana i występuje w niej wielu zawodników. Wówczas mógłby już zagrać w przyszłym tygodniu z Barceloną. Sytuację komplikuje jednak wstrząśnienie mózgu. Robert na pewno musi odpocząć 4-5 dni od piłki i dojść do siebie. Jego mózg doznał szoku w wyniku zderzenia z bramkarzem BVB. Decyzja o tym, czy wystąpi z Barceloną, jest w tej chwili na granicy. Wszystko zależy od tego, jak będzie czuł się sam zawodnik. Każdy dzień działa na jego korzyść – dodał lekarz reprezentacji Polski.
Wiecie jaka jest różnica między Suarezem a Pedro? Suarez przy wyniku 6:0 gdy zagra źle, jest zły na siebie, ma pretensje do siebie, że źle zagrał, podał niecelnie do kolegi. A Pedro złapie się za biodra i będzie śmiał się z tym wąsikiem na twarzy.
Mówcie co chcecie ale Messi jest nietykalny. Nie dlatego, że on tak chce tylko nawet przy takim wyniku Lucho zdaje sobie sprawę, że LIO walczy o Pichichi i każdy gol jest wazny, tak samo w kanadyjce te asysty.
Nie ma szans żeby Real wygrał 4/4 mecze grając w 1.5 tygodnia z takimi rywalami jak Sevilla ("twierdza nie do rozjebania", więc punkty stracą), Valencia i Juve.
Pomocy. Jak w końcu mecze lecą? Barca leci na nSport czy Canal+? Bo w rozkładzie jest ze Barca na C+ a przed chwila w sporcie na TVN mówili że Barca w nsport+...
0
OT: Leo Messi spodziewa się drugiego dziecka z Antonellą! Gratulacje ;) https://instagram.com/p/2GTd7TvM4_/
0
Z ostatniej chwili:
– Robert jest już po kompletnych badaniach. Potwierdziło się, że ma złamaną kość szczęki i nosa oraz wstrząśnienia mózgu. Rozmawiałem z Lewandowskim i powiedział, że nie pamięta całego meczu, na przykład gola. Wieczór spędził w szpitalu na obserwacji, ale nocował już w domu. Teraz czuję się dobrze – powiedział nam Jacek Jaroszewski.
Lewandowski na pewno nie zagra w weekend w spotkaniu Bundesligi z Bayerem Leverkusen. Kiedy ma zaś szansę wrócić na boisku? Dokładnie za tydzień Bayern czeka pierwszy półfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Barceloną na Camp Nou. W czerwcu reprezentacja Polski zmierzy się zaś w eliminacjach mistrzostw Europy z Gruzją w Warszawie. – Gdyby Robert miał tylko te złamania, można byłoby wykonać dla niego specjalną maskę na odlew, która jest obecnie często praktykowana i występuje w niej wielu zawodników. Wówczas mógłby już zagrać w przyszłym tygodniu z Barceloną. Sytuację komplikuje jednak wstrząśnienie mózgu. Robert na pewno musi odpocząć 4-5 dni od piłki i dojść do siebie. Jego mózg doznał szoku w wyniku zderzenia z bramkarzem BVB. Decyzja o tym, czy wystąpi z Barceloną, jest w tej chwili na granicy. Wszystko zależy od tego, jak będzie czuł się sam zawodnik. Każdy dzień działa na jego korzyść – dodał lekarz reprezentacji Polski.
#laczynaspilka
0
Zajechany? W weekend w pierwszej 11 nie wyjdzie żaden gracz z podstawowego składu. Nawet Neuer.
EDIT: Myślałem, że piszesz to w kontekście LM.
0
Bo on nie myśli na boisku. Adama gra tak jak Deulofeu za swoich najgorszych czasów.
0
Wiecie jaka jest różnica między Suarezem a Pedro? Suarez przy wyniku 6:0 gdy zagra źle, jest zły na siebie, ma pretensje do siebie, że źle zagrał, podał niecelnie do kolegi. A Pedro złapie się za biodra i będzie śmiał się z tym wąsikiem na twarzy.
29
Marzy mi się, zaśpiewać kiedyś hymn Blaugrany na Camp Nou. Za marzenia nie karają...
23
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11203183_658173287648451_8898719817632393413_n.jpg?oh=5a6c588968111d5e0d26252018387378&oe=55D95002
0
Mówcie co chcecie ale Messi jest nietykalny. Nie dlatego, że on tak chce tylko nawet przy takim wyniku Lucho zdaje sobie sprawę, że LIO walczy o Pichichi i każdy gol jest wazny, tak samo w kanadyjce te asysty.
3
Niezła wkręta była z tamtym składem :v
1
FC Barcelona @FCBarcelona_es · 1 min 1 minutę temu
El once:
13 Bravo
22 Alves
15 Bartra
24 Mathieu
21 Adriano
5 Busquets
6 Xavi
12 Rafinha
9 Suárez
10 Messi
11 Neymar
#FCBlive
0
twitter?
3
Skład Barcelony: Masip; Douglas - Vermaelen - Ie - Adriano; Sergi Roberto - Halilović - Samper; Pedro - Munir - Adama :v
2
Redakcjo, skróćcie opis newsa na stronie głównej. Zobaczcie jaka różnica, lepiej to po prostu wygląda niż zasłania cały obrazek. Przed: http://prntscr.com/6z325k Po: http://prntscr.com/6z32bq
3
Nie ma szans żeby Real wygrał 4/4 mecze grając w 1.5 tygodnia z takimi rywalami jak Sevilla ("twierdza nie do rozjebania", więc punkty stracą), Valencia i Juve.
0
Czyli nie ma już marginesu błędu.
0
Jeżeli zremisujemy na VC to będziemy mieli po równo punktów z Realem ale powiedzcie mi, kto będzie w lepszej sytuacji (czyt. będzie na 1. miejscu)?
0
Nie :v
0
Komentarz widmo. :v
0
Komentarz usunięty
6
No to ktoś ładny wariat... :D http://goo.gl/TYtdjH
4
Wiem, że pewnie nie przebije się przez falę komentarzy ale wczorajsza rocznica zainspirowała mnie do zrobienia tapety z Tito Vilanovą, jeżeli Ci się podoba to możesz zostawić like na fejsie lub tutaj polecenie. https://www.facebook.com/DesignLENO/photos/a.1527701444170818.1073741828.1527605517513744/1573177302956565/?type=1
0
A kto? KRYSIA?
5
Wolski... Błagam. Mylić Carvajala z Jamesem? Najbardziej męska twarz Realu z najbardziej dziecinna?
0
Ronaldo faulował i z przyzwyczajenia się położył, pomyliły mu się miejsca na boisku i sytuacje.
0
Kolejny liczy na Barke... Widać, że z TVN jest :D
0
I Busquets najlepszy wśród najlepszych :D (wiem, że to nie ten).
0
Dzięki! Dałbym +, ale nie mam jeszcze pół roku konta, więc masz mentalnego plusika :P
41
Dowód na to, że Barcelona jest najlepsza! -> http://goo.gl/hZfKug
0
I ekstra, bo nie mam C+
0
Pomocy. Jak w końcu mecze lecą? Barca leci na nSport czy Canal+? Bo w rozkładzie jest ze Barca na C+ a przed chwila w sporcie na TVN mówili że Barca w nsport+...