Nie wyobrażam sobie, żeby w tym meczu z PSG nie grała para stoperów Pique - Mathieu, przecież wszyscy wiemy jak oni strzelają z rożnych... Znając Lucho zagra Masche na ŚO.
Ludzie, piszecie, że Juve i Bayern ma pewny półfinał, tak samo jak Arsenal miał mieć pewny ćwierćfinał, tak? Monaco zrobi niespodziankę, zaufajcie. ;) Bayern ma łatwo, ale ktoś musiał mieć.
A co do PSG to mamy atuty w ręku, m.in.: rewanż u siebie, na Parc des Princes grają bez Ibry i Verattiego.
Znakomita postawa: „Jeśli chwilę temu grałem katastrofalnie... Nie przejdę od tragicznej gry do mojego najlepszego momentu”.
Może słyszałem inne tłumaczenie, ale brzmiało nieco bardziej sarkastycznie. Coś w stylu: "Jeszcze niedawno byłem w spadku formy, a teraz jestem w najlepszym momencie kariery? Tak się nie da..." :)
Jefecito trochę "sprzedał" kolegę z kadry, ale wiadomo - to pojedynki klubowe i relacje z kadry się nie liczą. Swoją drogą... ciekawi mnie czy Mascherano pamięta jak strzela Aguero, czy przypominał sobie to przed meczem, hmmm... ;)
Wszyscy przed meczem obawiali się Mathieu, ale to on jest ostoją defensywy, lepszy od Pique, choć ten drugi wcale nie gra źle. Dobry mecz naszego palacza! :)
1
Barça's XI:
13.Bravo
3.Piqué
4.Rakitic
8.Iniesta
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar
14.Mascherano
18.Alba
22.Alves
24.Mathieu
#ElClásico
2
NIE MOGĘ! Jak to oglądam to zawsze mam ciarki, no po prostu mega futbol wtedy grali i chce dziś to samo zobaczyć!
0
Czasem SD nie tnie, a HD zacina i laguje...
0
Coś czuję, że to będzie dzisiaj hymn HD. ;D
1
250. spotkanie na ławce trenerskiej: (do wszystkich dziennikarzy) „Zobaczymy, może mnie na coś zaprosicie. Stawiacie?".
Lucho mistrz ciętej riposty. ;D
0
Ronaldinho ma dziś urodziny, jak wam się podoba moja praca? https://www.facebook.com/GFutbolu/photos/a.850804998316798.1073741828.850081505055814/850804924983472/?type=1&theater
3
Jak wam się podoba moja praca? https://www.facebook.com/GFutbolu/photos/a.850804998316798.1073741828.850081505055814/850804924983472/?type=1&theater
1
Nie wyobrażam sobie, żeby w tym meczu z PSG nie grała para stoperów Pique - Mathieu, przecież wszyscy wiemy jak oni strzelają z rożnych... Znając Lucho zagra Masche na ŚO.
0
Ile razy można jeść to samo na obiad?
0
To nie Real żeby im odwołanie przyjęli. ;)
0
Ludzie, piszecie, że Juve i Bayern ma pewny półfinał, tak samo jak Arsenal miał mieć pewny ćwierćfinał, tak? Monaco zrobi niespodziankę, zaufajcie. ;) Bayern ma łatwo, ale ktoś musiał mieć.
A co do PSG to mamy atuty w ręku, m.in.: rewanż u siebie, na Parc des Princes grają bez Ibry i Verattiego.
1
Offtop: pamiętacie tego gola? Szkoda, że Pato zniszczyły kontuzje...
https://www.facebook.com/video.php?v=850242025039762
1
Co jak co, ale takie bramki jak ta ogląda się z przyjemnością ze względu na urok bramki i... przeciwnika. ;)
https://www.facebook.com/video.php?v=850083148388983
50
Oczywiście, że ma ego. To nic złego.
Dobrze wiedzieć, że jesteś dobry. To coś potrzebnego.
Henry nie czuje, że rymuje :v
0
Nie zrozumiałeś w ogóle tego o co mi chodzi. Przecież nie napisałem, że zachował się źle.
0
Patrzcie na Wikipedię: http://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Alves Czyżby Alves zmienił klub?
15
Znakomita postawa: „Jeśli chwilę temu grałem katastrofalnie... Nie przejdę od tragicznej gry do mojego najlepszego momentu”.
Może słyszałem inne tłumaczenie, ale brzmiało nieco bardziej sarkastycznie. Coś w stylu: "Jeszcze niedawno byłem w spadku formy, a teraz jestem w najlepszym momencie kariery? Tak się nie da..." :)
0
Jefecito trochę "sprzedał" kolegę z kadry, ale wiadomo - to pojedynki klubowe i relacje z kadry się nie liczą. Swoją drogą... ciekawi mnie czy Mascherano pamięta jak strzela Aguero, czy przypominał sobie to przed meczem, hmmm... ;)
1
http://static.fangol.pl/content/8/4/a/84ab6ece58831438289684be7f318795-554.jpg Zgadzacie się?
0
Szkoda, że taki cwany jest tylko poza boiskiem :D
http://fangol.pl/view/91667/cr7-zalatwil-kamerzyste
0
http://skrotymeczow.net/mecz,23494,barcelona_1-0_manchester_city.html Tutaj też jakby ktoś chciał. A link do tego niepewnego wyjścia ter Stegena ktoś ma? :D
0
Ktoś ma link do skrótu meczu?
0
https://www.facebook.com/SportowaWiedza/photos/a.769289056446105.1073741828.769281623113515/867591463282530/?type=1&permPage=1 Hahahahahaha :v
0
Zasłużył? https://www.facebook.com/SportowaWiedza/photos/a.769289056446105.1073741828.769281623113515/868225776552432/?type=1
0
Dzięki chłopaki! :)
4
Po faulu Nasriego na Neymarze, powinno zakończyć mecz dla gracza Obywateli.
0
Nie oglądałem meczu, ktoś powie czemu Messi to zrobił? :D
https://vine.co/v/OV2jgutQizw
1
Wszyscy przed meczem obawiali się Mathieu, ale to on jest ostoją defensywy, lepszy od Pique, choć ten drugi wcale nie gra źle. Dobry mecz naszego palacza! :)
0
Czuję się pewny, nie wiem dlaczego. ;) Zobaczymy po meczu, VAMOS!
0
Tylko ja czuje, że awans to formalność?