1

Barça's XI:
13.Bravo
3.Piqué
4.Rakitic
8.Iniesta
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar
14.Mascherano
18.Alba
22.Alves
24.Mathieu
#ElClásico

2

NIE MOGĘ! Jak to oglądam to zawsze mam ciarki, no po prostu mega futbol wtedy grali i chce dziś to samo zobaczyć!

0

Czasem SD nie tnie, a HD zacina i laguje...

0

Coś czuję, że to będzie dzisiaj hymn HD. ;D

1

250. spotkanie na ławce trenerskiej: (do wszystkich dziennikarzy) „Zobaczymy, może mnie na coś zaprosicie. Stawiacie?".

Lucho mistrz ciętej riposty. ;D

0

1

Nie wyobrażam sobie, żeby w tym meczu z PSG nie grała para stoperów Pique - Mathieu, przecież wszyscy wiemy jak oni strzelają z rożnych... Znając Lucho zagra Masche na ŚO.

0

Ile razy można jeść to samo na obiad?

0

To nie Real żeby im odwołanie przyjęli. ;)

0

Ludzie, piszecie, że Juve i Bayern ma pewny półfinał, tak samo jak Arsenal miał mieć pewny ćwierćfinał, tak? Monaco zrobi niespodziankę, zaufajcie. ;) Bayern ma łatwo, ale ktoś musiał mieć.

A co do PSG to mamy atuty w ręku, m.in.: rewanż u siebie, na Parc des Princes grają bez Ibry i Verattiego.

1

Offtop: pamiętacie tego gola? Szkoda, że Pato zniszczyły kontuzje...
https://www.facebook.com/video.php?v=850242025039762

1

Co jak co, ale takie bramki jak ta ogląda się z przyjemnością ze względu na urok bramki i... przeciwnika. ;)
https://www.facebook.com/video.php?v=850083148388983

50

Oczywiście, że ma ego. To nic złego.
Dobrze wiedzieć, że jesteś dobry. To coś potrzebnego.

Henry nie czuje, że rymuje :v

0

Nie zrozumiałeś w ogóle tego o co mi chodzi. Przecież nie napisałem, że zachował się źle.

0

Patrzcie na Wikipedię: http://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Alves Czyżby Alves zmienił klub?

15

Znakomita postawa: „Jeśli chwilę temu grałem katastrofalnie... Nie przejdę od tragicznej gry do mojego najlepszego momentu”.

Może słyszałem inne tłumaczenie, ale brzmiało nieco bardziej sarkastycznie. Coś w stylu: "Jeszcze niedawno byłem w spadku formy, a teraz jestem w najlepszym momencie kariery? Tak się nie da..." :)

0

Jefecito trochę "sprzedał" kolegę z kadry, ale wiadomo - to pojedynki klubowe i relacje z kadry się nie liczą. Swoją drogą... ciekawi mnie czy Mascherano pamięta jak strzela Aguero, czy przypominał sobie to przed meczem, hmmm... ;)

0

Szkoda, że taki cwany jest tylko poza boiskiem :D
http://fangol.pl/view/91667/cr7-zalatwil-kamerzyste

0

http://skrotymeczow.net/mecz,23494,barcelona_1-0_manchester_city.html Tutaj też jakby ktoś chciał. A link do tego niepewnego wyjścia ter Stegena ktoś ma? :D

0

Ktoś ma link do skrótu meczu?

0

Dzięki chłopaki! :)

4

Po faulu Nasriego na Neymarze, powinno zakończyć mecz dla gracza Obywateli.

0

Nie oglądałem meczu, ktoś powie czemu Messi to zrobił? :D
https://vine.co/v/OV2jgutQizw

1

Wszyscy przed meczem obawiali się Mathieu, ale to on jest ostoją defensywy, lepszy od Pique, choć ten drugi wcale nie gra źle. Dobry mecz naszego palacza! :)

0

Czuję się pewny, nie wiem dlaczego. ;) Zobaczymy po meczu, VAMOS!

0

Tylko ja czuje, że awans to formalność?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?