0

O stałe fragmenty Juventusu w 2 połowie jestem spokojny, bo przecież nie strzelili żadnej głowy bramką.

0

Wpadłem na przerwę i oficjalnie wam mówię, że z szacunkiem do legendy Pirlo ale on jest kozakiem tylko w Seria A gdzie grają same cienkie bolki i poza Napoli, Romą i Juve tam żadna drużyna nie ma szans. Pirlo w meczach z Real i teraz w meczu z Barcą nie istnieje, nie ma jego podań, jedyne co mu dobrze wychodzi to bieganie. Druga sprawa: Pogba to najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie. "Czarny Żyro" :P

1

Jeśli Leo jest gotów i nastawiony do boju to Juve bój się! VAMOS BARCA!

10

Panie i Panowie! Równe 2h do meczu. ;) Pizza zamówiona na 20:40, cola jest, nic tylko czekać... :D

0

rekordzistą*.

24

FCBarca.com jak zwykle na najwyższym poziomie. Brawo!

5

Siema! Stworzyłem pracę z Leo Messim, jak wam się podoba? https://instagram.com/p/3g2mP6gxzp/

3

Siema! Stworzyłem pracę z Leo Messim, jak wam się podoba? https://instagram.com/p/3g2mP6gxzp/?taken-by=footy_graphic

0

Ludzie, to jest bardzo dobra wiadomość! Chcieliście zostać na ławce z Deulofeu?

0

Pomarańczowa sztos! Będzie można je kupić?

3

Halilović to nie ta liga. Zrobiła się burza w związku z jego transferem, że drugi Messi, a on tam na ławie siedzi, gra bardzo słabo.

2

I jak ktoś z nich ma się łapać do pierwszej 25, skoro w 2 lidze sobie nie radzą?

52

Każda jest piękna, każda ma swój urok. ;) Messi nie strzela brzydkich bramek.

0

koko4748, Myślisz chociaż trochę? To nie ściema tylko skoro mieli pewne prowadzenie to woleli ściągnąć kluczowego piłkarza i nie ryzykować jego zdrowia. :)

3

Wystawianie S. Roberto jako ŚP w poprzednich sezonach to pomyłka. Jego pozycja to ŚPD, będzie z niego solidny piłkarz na tej pozycji, bo ma na to warunki co pokazuje od początku tego sezonu, gdy tylko dostaje szanse.

0

Aaa, w takim razie nie wiedziałem. :) Jeśli dziś był nieobecny, to można było poczekać z publikacją do jutra? :P

0

Ktokolwiek kto się do tego nadaje, dziwne to jest, że nie mają kogoś na stanowisku "redaktor". Brałem udział w wielu projektach i gdy pojawiają się teksty pisane/czytane, zawsze trzeba je sprawdzać.

0

U nas nawet laptopa nie było, telewizora, nic... :(

0

Wczoraj byłem na komunii i nie mogłem obejrzeć meczu, ale jak tylko przyszło mi powiadomienie z livesports.pl, że Barca prowadzi 1:0 to przy stole w restauracji rozległ się hałas, wszyscy się cieszyli i z telefonem w ręce do ostatniej minuty obserwowaliśmy wynik. Mega! Nie wiedziałem, że pół mojej rodziny kibicuje Barcelonie. :)

Koniec offtopu, wiecie może gdzie mogę obejrzeć cały wczorajszy mecz?

4

0

Komentarz usunięty

0

Hahahahaha pewnie oceniasz to po meczu z Realem gdzie i tak zagrał lepiej od swoich kolegów z pomocy.

0

Szkoda, że właśnie te dwa podania Messiego były kluczowe dla tych dwóch bramek :)

16

Messi zero kluczowych podań? XD Przecież to Messi posłał 2 piłki do Suareza przy jego asystach :v

1

0

W defensywie też pograł dobrze, krył tej lewej strony. Asekurował. Można się spierać, ale dla mnie jest dobry. Na początku myślałem, że to zawodnik na lige Serie A, a wiem jaki poziom ma ta liga. Czekałem na jego mecz z mocniejszym rywalem i wiem, że będą z niego ludzie.

2

Oglądałem i zjadałem pazury za Juventus. Pogba grał na poziomie Sergio Roberto? To naprawdę oglądaliśmy inne mecze. Dla mnie to co on grał to dobry futbol. Nawet wychodząc sam na 4 zawodników Realu potrafił dać się sfaulować i zagrać na czas, zyskać cenne 30 sekund. Troszkę gwiazdorzy na boisku, ale to przechodzi każdemu (Neymarowi też przechodzi). :) Pirlo akurat przeciwko Realowi zagrał dwa mega słabe mecze. Może i biegał ale tylko tyle...

1

Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że Juventus nas może zjeść "techniką" w środku pola. Vidal, Pogba i Marchisio (ten ostatni trochę mniej) przeciwko Realowi tak potrafili dobrze grać piłką, że to poezja. Nie dziwię się, że Juve chce takich pieniędzy za Pogbę. Chłopak wrócił po kontuzji, a w pierwszym i drugim meczu robi co chce, do tego ten wzrost... Marzenie. :)

0

https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1428442617195950/ Czemu oni go obwiniają? To Ronaldo biegał w pelerynce niewitce...

2

Po Boatengu to Casillas stał się obiektem drwin i żartów w internecie. :D Mam do niego szacunek ale to jest po prostu śmieszne. :D https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11147872_686472544813102_1870754974778333190_n.jpg?oh=811b1eb5e787b04c9edc07084c8fd134&oe=55C5B227

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?