Wpadłem na przerwę i oficjalnie wam mówię, że z szacunkiem do legendy Pirlo ale on jest kozakiem tylko w Seria A gdzie grają same cienkie bolki i poza Napoli, Romą i Juve tam żadna drużyna nie ma szans. Pirlo w meczach z Real i teraz w meczu z Barcą nie istnieje, nie ma jego podań, jedyne co mu dobrze wychodzi to bieganie. Druga sprawa: Pogba to najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie. "Czarny Żyro" :P
koko4748, Myślisz chociaż trochę? To nie ściema tylko skoro mieli pewne prowadzenie to woleli ściągnąć kluczowego piłkarza i nie ryzykować jego zdrowia. :)
Wystawianie S. Roberto jako ŚP w poprzednich sezonach to pomyłka. Jego pozycja to ŚPD, będzie z niego solidny piłkarz na tej pozycji, bo ma na to warunki co pokazuje od początku tego sezonu, gdy tylko dostaje szanse.
Ktokolwiek kto się do tego nadaje, dziwne to jest, że nie mają kogoś na stanowisku "redaktor". Brałem udział w wielu projektach i gdy pojawiają się teksty pisane/czytane, zawsze trzeba je sprawdzać.
Wczoraj byłem na komunii i nie mogłem obejrzeć meczu, ale jak tylko przyszło mi powiadomienie z livesports.pl, że Barca prowadzi 1:0 to przy stole w restauracji rozległ się hałas, wszyscy się cieszyli i z telefonem w ręce do ostatniej minuty obserwowaliśmy wynik. Mega! Nie wiedziałem, że pół mojej rodziny kibicuje Barcelonie. :)
Koniec offtopu, wiecie może gdzie mogę obejrzeć cały wczorajszy mecz?
W defensywie też pograł dobrze, krył tej lewej strony. Asekurował. Można się spierać, ale dla mnie jest dobry. Na początku myślałem, że to zawodnik na lige Serie A, a wiem jaki poziom ma ta liga. Czekałem na jego mecz z mocniejszym rywalem i wiem, że będą z niego ludzie.
Oglądałem i zjadałem pazury za Juventus. Pogba grał na poziomie Sergio Roberto? To naprawdę oglądaliśmy inne mecze. Dla mnie to co on grał to dobry futbol. Nawet wychodząc sam na 4 zawodników Realu potrafił dać się sfaulować i zagrać na czas, zyskać cenne 30 sekund. Troszkę gwiazdorzy na boisku, ale to przechodzi każdemu (Neymarowi też przechodzi). :) Pirlo akurat przeciwko Realowi zagrał dwa mega słabe mecze. Może i biegał ale tylko tyle...
Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że Juventus nas może zjeść "techniką" w środku pola. Vidal, Pogba i Marchisio (ten ostatni trochę mniej) przeciwko Realowi tak potrafili dobrze grać piłką, że to poezja. Nie dziwię się, że Juve chce takich pieniędzy za Pogbę. Chłopak wrócił po kontuzji, a w pierwszym i drugim meczu robi co chce, do tego ten wzrost... Marzenie. :)
0
O stałe fragmenty Juventusu w 2 połowie jestem spokojny, bo przecież nie strzelili żadnej głowy bramką.
0
Wpadłem na przerwę i oficjalnie wam mówię, że z szacunkiem do legendy Pirlo ale on jest kozakiem tylko w Seria A gdzie grają same cienkie bolki i poza Napoli, Romą i Juve tam żadna drużyna nie ma szans. Pirlo w meczach z Real i teraz w meczu z Barcą nie istnieje, nie ma jego podań, jedyne co mu dobrze wychodzi to bieganie. Druga sprawa: Pogba to najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie. "Czarny Żyro" :P
1
Jeśli Leo jest gotów i nastawiony do boju to Juve bój się! VAMOS BARCA!
10
Panie i Panowie! Równe 2h do meczu. ;) Pizza zamówiona na 20:40, cola jest, nic tylko czekać... :D
0
rekordzistą*.
24
FCBarca.com jak zwykle na najwyższym poziomie. Brawo!
5
Siema! Stworzyłem pracę z Leo Messim, jak wam się podoba? https://instagram.com/p/3g2mP6gxzp/
3
Siema! Stworzyłem pracę z Leo Messim, jak wam się podoba? https://instagram.com/p/3g2mP6gxzp/?taken-by=footy_graphic
0
Ludzie, to jest bardzo dobra wiadomość! Chcieliście zostać na ławce z Deulofeu?
0
Pomarańczowa sztos! Będzie można je kupić?
3
Halilović to nie ta liga. Zrobiła się burza w związku z jego transferem, że drugi Messi, a on tam na ławie siedzi, gra bardzo słabo.
2
I jak ktoś z nich ma się łapać do pierwszej 25, skoro w 2 lidze sobie nie radzą?
52
Każda jest piękna, każda ma swój urok. ;) Messi nie strzela brzydkich bramek.
0
koko4748, Myślisz chociaż trochę? To nie ściema tylko skoro mieli pewne prowadzenie to woleli ściągnąć kluczowego piłkarza i nie ryzykować jego zdrowia. :)
3
Wystawianie S. Roberto jako ŚP w poprzednich sezonach to pomyłka. Jego pozycja to ŚPD, będzie z niego solidny piłkarz na tej pozycji, bo ma na to warunki co pokazuje od początku tego sezonu, gdy tylko dostaje szanse.
0
Aaa, w takim razie nie wiedziałem. :) Jeśli dziś był nieobecny, to można było poczekać z publikacją do jutra? :P
0
Ktokolwiek kto się do tego nadaje, dziwne to jest, że nie mają kogoś na stanowisku "redaktor". Brałem udział w wielu projektach i gdy pojawiają się teksty pisane/czytane, zawsze trzeba je sprawdzać.
0
U nas nawet laptopa nie było, telewizora, nic... :(
0
Wczoraj byłem na komunii i nie mogłem obejrzeć meczu, ale jak tylko przyszło mi powiadomienie z livesports.pl, że Barca prowadzi 1:0 to przy stole w restauracji rozległ się hałas, wszyscy się cieszyli i z telefonem w ręce do ostatniej minuty obserwowaliśmy wynik. Mega! Nie wiedziałem, że pół mojej rodziny kibicuje Barcelonie. :)
Koniec offtopu, wiecie może gdzie mogę obejrzeć cały wczorajszy mecz?
4
0
Komentarz usunięty
0
Hahahahaha pewnie oceniasz to po meczu z Realem gdzie i tak zagrał lepiej od swoich kolegów z pomocy.
0
Szkoda, że właśnie te dwa podania Messiego były kluczowe dla tych dwóch bramek :)
16
Messi zero kluczowych podań? XD Przecież to Messi posłał 2 piłki do Suareza przy jego asystach :v
1
OT: http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/05/181.jpg Mina gościa z tyłu :v
0
W defensywie też pograł dobrze, krył tej lewej strony. Asekurował. Można się spierać, ale dla mnie jest dobry. Na początku myślałem, że to zawodnik na lige Serie A, a wiem jaki poziom ma ta liga. Czekałem na jego mecz z mocniejszym rywalem i wiem, że będą z niego ludzie.
2
Oglądałem i zjadałem pazury za Juventus. Pogba grał na poziomie Sergio Roberto? To naprawdę oglądaliśmy inne mecze. Dla mnie to co on grał to dobry futbol. Nawet wychodząc sam na 4 zawodników Realu potrafił dać się sfaulować i zagrać na czas, zyskać cenne 30 sekund. Troszkę gwiazdorzy na boisku, ale to przechodzi każdemu (Neymarowi też przechodzi). :) Pirlo akurat przeciwko Realowi zagrał dwa mega słabe mecze. Może i biegał ale tylko tyle...
1
Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że Juventus nas może zjeść "techniką" w środku pola. Vidal, Pogba i Marchisio (ten ostatni trochę mniej) przeciwko Realowi tak potrafili dobrze grać piłką, że to poezja. Nie dziwię się, że Juve chce takich pieniędzy za Pogbę. Chłopak wrócił po kontuzji, a w pierwszym i drugim meczu robi co chce, do tego ten wzrost... Marzenie. :)
0
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1428442617195950/ Czemu oni go obwiniają? To Ronaldo biegał w pelerynce niewitce...
2
Po Boatengu to Casillas stał się obiektem drwin i żartów w internecie. :D Mam do niego szacunek ale to jest po prostu śmieszne. :D https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11147872_686472544813102_1870754974778333190_n.jpg?oh=811b1eb5e787b04c9edc07084c8fd134&oe=55C5B227