Montoya jest częściej na prawym skrzydle niż Messi, bo nasz crack ucieka do środka, a Suarez ze środka do Pedro na lewą stronę i są w tam w trójkę: Alba, Pedro i Suarez. Dziwnie to wygląda...
Najważniejsze, że hołd dla Puyola nie jest już tylko obietnicą, lecz powoli staje się rzeczywistością. Barcelonismo domaga się tego, bowiem pożegnanie piłkarza, który ma dla klubu ogromne znaczenie, jest wręcz koniecznością. Prezydent Bartomeu dobrze o tym wie i dlatego też zobowiązał się do tego doprowadzić.
Jedyna dobra rzecz, którą zrobi Bartomeu za swojej kadencji.
Oglądam tą jego bramkę i nie wierzę, że on wychowuje się w Barcelonie. Rakitić w tej sytuacji szukałby kogoś do odegrania (najlepiej do tyłu) a Adama poszedł w drybling i się udało. ;) Brawo!
Wiem, że to mecz ze słabym rywalem ale mogę stwierdzić, że... Roberto > Rakitić :v Ivan nawet ze słabymi zespołami szuka Mascherano z tyłu zamiast Messiego z przodu.
Yaya Touré nie zagra: „To ważny zawodnik, ale staram się nie usprawiedliwiać brakiem jakichś piłkarzy. Mamy drużynę po to, by zawodnicy, którym przyjdzie zagrać w tym meczu, zrobili to na poziomie, na jakim wiemy, że możemy grać”.
Zaimponował mi taką wypowiedzią, nieczęsto słyszy się ją od trenerów.
Trener? On mu na pewno tego nie kazał. To była jego decyzja. Z resztą, Pique od zawsze jak Barcelonie nie idzie (np. jest remis albo brakuje jednej bramki) to on przenosi się na pozycje napastnika.
Lubię takiego Pique jak w meczu z Getafe pod koniec, gdy zapieprzał jak mało kto, razem z Albą. Wszyscy stali, a on latał od ŚO, potem na PS i nawet na ŚN. ;)
0
Jeżeli gramy w rugby, to uderzył zajebiście, nad poprzeczką. ;)
0
Brawo Montoya, przynajmniej walczy i biega za piłką!
0
A Munir to chyba w Barcelonie został.
0
Ukarano sekcję profesjonalną za futbol młodzieżowy!
0
Mistrzowski komentarz. (Y)
0
A dziś Fabregas dołożył bramkę i asystę, a Chelsea wygrała 2:0. ;)
0
Pedro gra zajebisty mecz, ale i tak w jego miejsce wejdzie Neymar, bo Messi nietykalny.
2
Rakitić poza jednym podanie do Pedro (asysta) cały czas gra do tyłu. Rafinha wchodź!
0
Ale Leo nie gra w opmocy teraz tylko na ŚN. Nikogo nie ma na PS.
0
Montoya jest częściej na prawym skrzydle niż Messi, bo nasz crack ucieka do środka, a Suarez ze środka do Pedro na lewą stronę i są w tam w trójkę: Alba, Pedro i Suarez. Dziwnie to wygląda...
0
Nad Suarezem ciąży jakaś klątwa, siedzi mu coś w psychice... Widać to.
1
Cudzysłowie*
0
Z ławki: Rafinha za Rakiticia. Neymar za Pedro. Adriano za Montoye (80-90 min.)
Obczaiłem taktyke Lucho
8
Rafinha wciąga nosem na śniadanie Rakiticia.
0
Najważniejsze, że hołd dla Puyola nie jest już tylko obietnicą, lecz powoli staje się rzeczywistością. Barcelonismo domaga się tego, bowiem pożegnanie piłkarza, który ma dla klubu ogromne znaczenie, jest wręcz koniecznością. Prezydent Bartomeu dobrze o tym wie i dlatego też zobowiązał się do tego doprowadzić.
Jedyna dobra rzecz, którą zrobi Bartomeu za swojej kadencji.
3
ter Stegen - Montoya, Bartra, Pique, Alba - Rafinha, Mascherano, Xavi - Messi, Suarez, Neymar
Kto za?
0
To, że jest wszędzie i zawsze. Zamiast napisać post w jednym komentarzu to pisze komentarz podzielony na 3 #poleceniasięmuszązgadzać
1
Oglądam tą jego bramkę i nie wierzę, że on wychowuje się w Barcelonie. Rakitić w tej sytuacji szukałby kogoś do odegrania (najlepiej do tyłu) a Adama poszedł w drybling i się udało. ;) Brawo!
1
Wiem, że to mecz ze słabym rywalem ale mogę stwierdzić, że... Roberto > Rakitić :v Ivan nawet ze słabymi zespołami szuka Mascherano z tyłu zamiast Messiego z przodu.
0
"Manchester City nigdy nie udało się dojść dalej niż do 1/8 finału Ligi Mistrzów." i tak zostanie przynajmniej na najbliższy rok.
2
Yaya Touré nie zagra: „To ważny zawodnik, ale staram się nie usprawiedliwiać brakiem jakichś piłkarzy. Mamy drużynę po to, by zawodnicy, którym przyjdzie zagrać w tym meczu, zrobili to na poziomie, na jakim wiemy, że możemy grać”.
Zaimponował mi taką wypowiedzią, nieczęsto słyszy się ją od trenerów.
0
Ja chce Halilovicia, Sandro i Adame na jutro. ;)
0
Trener? On mu na pewno tego nie kazał. To była jego decyzja. Z resztą, Pique od zawsze jak Barcelonie nie idzie (np. jest remis albo brakuje jednej bramki) to on przenosi się na pozycje napastnika.
0
FIFA się odmienia, więc "w FIFE zawsze z nim wygrywam" a nie "w FIFA zawsze z nim wygrywam" :D
46
Lubię takiego Pique jak w meczu z Getafe pod koniec, gdy zapieprzał jak mało kto, razem z Albą. Wszyscy stali, a on latał od ŚO, potem na PS i nawet na ŚN. ;)
0
"Rozumiem, że jesteśmy silniejsi grając większą liczbą zawodników, ale nie wszyscy mogą grać" dlatego co mecz inna jedenastka, żeby zagrał każdy.
5
"Nie patrzę, jakie składy wystawiałem." Widać, on się na trenera nie nadaje.
10
Jak widzę słowa "margines błędu" to mnie krew zalewa... To jest Barcelona, tutaj nie ma miejsca na "margines błędu"...
0
Szczęście w nieszczęściu, bo bardzo lubię tego zawodnika.
0
roku.