@jeyx77x No jak płacisz za miesiąc z góry to dziwne żebyś chciał anulowac po jednym dniu. Płacisz dzisiaj, jutro anulujesz i masz przez 30 dni jeszcze pakiet.
Chłopy jak coś to dzisiaj jest ostatni dzień żeby skorzystać z promocji na Canal+ online. Przez pierwsze 12 miesięcy pakiet ze wszystkimi kanałami Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium łącznie za 35zł
@jeyx77x Lyon wygrał 5 poprzednich LM z rzędu, teraz miały pierwszy słabszy sezon, ale w swojej lidze nadal dominują i mają po 9 kolejkach bilans goli 44:3
@bartekvisca Gdyby został w Barcelonie to wygrałby z jeszcze większą przewagą bo śmiem twierdzić że tutaj miałby już w tym sezonie z 10goli i asyst i cały argument o słabej jesieni by sie poszedł chędożyć
@AllBundy On i tak tam będzie do końca sezonu więc nie pokaże za dużo. Po sezonie zostaje w klubie jako jakiś tam doradca pionu sportowego, ale trenerem od lata znowu będzie ktoś inny.
@Zoker I kto by pomyślał że jedną z nich będzie West Ham. Ale obawiam sie że biedniejsza kadra może dać o sobie znać w drugiej części sezonu i spadną sporo.
0
@jeyx77x No jak płacisz za miesiąc z góry to dziwne żebyś chciał anulowac po jednym dniu. Płacisz dzisiaj, jutro anulujesz i masz przez 30 dni jeszcze pakiet.
0
@Kinol https://www.pepper.pl/promocje/canal-pierwsze-12-miesiacy-za-20-zl-cykortip-mozna-zrezygnowac-po-1-miesiacu-450903
0
@AmigoBlancos Możesz anulować w dowolnej chwili także niech jest nawet milion po tych 12 miesiącach :)
0
Chłopy jak coś to dzisiaj jest ostatni dzień żeby skorzystać z promocji na Canal+ online. Przez pierwsze 12 miesięcy pakiet ze wszystkimi kanałami Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium łącznie za 35zł
1
@Herato ZP. Ale najlepiej było jak jedną przyznawali
2
@bixmix Gdyby nie odwołali gali rok temu to Lewandowski na 110% już by złotą piłkę miał i całe to oburzenie w tym roku by nie miało miejsca.
2
@jeyx77x Lyon wygrał 5 poprzednich LM z rzędu, teraz miały pierwszy słabszy sezon, ale w swojej lidze nadal dominują i mają po 9 kolejkach bilans goli 44:3
0
@marcin62 No tak, od czasu Leo i Crisa drugie miejsce w tym plebiscycie jest już porażką.
26
@Dzemix111 jak dla niego Messi jest zwykłym napastnikiem to dziękuje :V
1
@Roxi A za co go cisną, że Jorginho wyprzedził?
5
@dasouzar11 https://i.redd.it/rx6b4dbe9j141.png
To ja jak mnie straszą kolejnym wirusem
0
@Szakalaka12369 Nikomu bym nie kibicował, niech sie wytłuką nawzajem najlepiej z wynikiem jakimś 7-6
0
@GeneralXavi MŚ są zimą, nie zamkną głosowania jeszcze przed turniejem przypadkiem?
4
@bartekvisca Gdyby został w Barcelonie to wygrałby z jeszcze większą przewagą bo śmiem twierdzić że tutaj miałby już w tym sezonie z 10goli i asyst i cały argument o słabej jesieni by sie poszedł chędożyć
2
@Katalończyk 99 Ale to samo co Kolumbia z Polską robią europejskie drużyny heh
3
@amanter No fajnie że wygrała, ale nie będę udawał że wiem za co bo nie widziałem w życiu ani jednego meczu Barcy Femeni :V
1
@Phoenixx No nie wiem, wystarczy sobie przypomnieć jego posty po słynnym "le cabaret" w 2016
2
@COU_11 Do Olmo się raczej nie przekonam. Kolejna dziesiątka która będzie udawać skrzydłowego
3
@GregSTG Chłop pierwszy raz w życiu odkrył artykuł sponsorowany. Jak się z tym czujesz? Zawalił sie światopogląd na głowę?
0
@Hubert98 Far Cry 6, ew. AC Vallhala. Nie są to gry jakieś powalające, ale do gry przyjemne
0
@Maker0 Kiedy była cisza jak mieliśmy kasę? Malcoma kupili z zaskoczenia i wiadomo co z tego wyszło, reszta transferów to wielomiesięczne sagi.
0
@nammah Nawet w PSG by miał szanse, problem w tym że on w każdym sezonie spędza pare miesięcy połamany.
1
@Danny Gaucho Obrońca mu skiksował piłke nad głowe i dostał prezencik, tylko potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AllBundy On i tak tam będzie do końca sezonu więc nie pokaże za dużo. Po sezonie zostaje w klubie jako jakiś tam doradca pionu sportowego, ale trenerem od lata znowu będzie ktoś inny.
0
@AllBundy Rangnick to taki pionier niemieckiej szkoły trenerskiej, Klopp i Tuchel wyszli troche spod jego skrzydeł
0
@Encore Niemiecka szkoła trenerska przejmuje Premier League.
1
@Momals11 Borek już na TT sie ośmiesza pod postami FranceFootball xD
58
Ten Santi to jakiś ćpun jest?
5
Chłop ma chyba jedną z wyższych pensji w klubie. Podziękować i życzyć powodzenia.
1
@Zoker I kto by pomyślał że jedną z nich będzie West Ham. Ale obawiam sie że biedniejsza kadra może dać o sobie znać w drugiej części sezonu i spadną sporo.