0

@jeyx77x No jak płacisz za miesiąc z góry to dziwne żebyś chciał anulowac po jednym dniu. Płacisz dzisiaj, jutro anulujesz i masz przez 30 dni jeszcze pakiet.

0

@AmigoBlancos Możesz anulować w dowolnej chwili także niech jest nawet milion po tych 12 miesiącach :)

0

Chłopy jak coś to dzisiaj jest ostatni dzień żeby skorzystać z promocji na Canal+ online. Przez pierwsze 12 miesięcy pakiet ze wszystkimi kanałami Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium łącznie za 35zł

1

@Herato ZP. Ale najlepiej było jak jedną przyznawali

2

@bixmix Gdyby nie odwołali gali rok temu to Lewandowski na 110% już by złotą piłkę miał i całe to oburzenie w tym roku by nie miało miejsca.

2

@jeyx77x Lyon wygrał 5 poprzednich LM z rzędu, teraz miały pierwszy słabszy sezon, ale w swojej lidze nadal dominują i mają po 9 kolejkach bilans goli 44:3

0

@marcin62 No tak, od czasu Leo i Crisa drugie miejsce w tym plebiscycie jest już porażką.

26

@Dzemix111 jak dla niego Messi jest zwykłym napastnikiem to dziękuje :V

1

@Roxi A za co go cisną, że Jorginho wyprzedził?

5

@dasouzar11 https://i.redd.it/rx6b4dbe9j141.png
To ja jak mnie straszą kolejnym wirusem

0

@Szakalaka12369 Nikomu bym nie kibicował, niech sie wytłuką nawzajem najlepiej z wynikiem jakimś 7-6

0

@GeneralXavi MŚ są zimą, nie zamkną głosowania jeszcze przed turniejem przypadkiem?

4

@bartekvisca Gdyby został w Barcelonie to wygrałby z jeszcze większą przewagą bo śmiem twierdzić że tutaj miałby już w tym sezonie z 10goli i asyst i cały argument o słabej jesieni by sie poszedł chędożyć

2

@Katalończyk 99 Ale to samo co Kolumbia z Polską robią europejskie drużyny heh

3

@amanter No fajnie że wygrała, ale nie będę udawał że wiem za co bo nie widziałem w życiu ani jednego meczu Barcy Femeni :V

1

@Phoenixx No nie wiem, wystarczy sobie przypomnieć jego posty po słynnym "le cabaret" w 2016

2

@COU_11 Do Olmo się raczej nie przekonam. Kolejna dziesiątka która będzie udawać skrzydłowego

3

@GregSTG Chłop pierwszy raz w życiu odkrył artykuł sponsorowany. Jak się z tym czujesz? Zawalił sie światopogląd na głowę?

0

@Hubert98 Far Cry 6, ew. AC Vallhala. Nie są to gry jakieś powalające, ale do gry przyjemne

0

@Maker0 Kiedy była cisza jak mieliśmy kasę? Malcoma kupili z zaskoczenia i wiadomo co z tego wyszło, reszta transferów to wielomiesięczne sagi.

0

@nammah Nawet w PSG by miał szanse, problem w tym że on w każdym sezonie spędza pare miesięcy połamany.

1

@Danny Gaucho Obrońca mu skiksował piłke nad głowe i dostał prezencik, tylko potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AllBundy On i tak tam będzie do końca sezonu więc nie pokaże za dużo. Po sezonie zostaje w klubie jako jakiś tam doradca pionu sportowego, ale trenerem od lata znowu będzie ktoś inny.

0

@AllBundy Rangnick to taki pionier niemieckiej szkoły trenerskiej, Klopp i Tuchel wyszli troche spod jego skrzydeł

0

@Encore Niemiecka szkoła trenerska przejmuje Premier League.

1

@Momals11 Borek już na TT sie ośmiesza pod postami FranceFootball xD

58

Ten Santi to jakiś ćpun jest?

5

Chłop ma chyba jedną z wyższych pensji w klubie. Podziękować i życzyć powodzenia.

1

@Zoker I kto by pomyślał że jedną z nich będzie West Ham. Ale obawiam sie że biedniejsza kadra może dać o sobie znać w drugiej części sezonu i spadną sporo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?