Bardzo cieszy mnie transfer Ferrana. O ile nie daje z miejsca nie wiadomo jakiego poziomu, to wciąż piłkarz bardzo młody, który bardzo dużo wyniósł ze współpracy z Guardiolą i Enrique, czyli dwoma trenerami odnoszącymi największe sukcesy we współczesnej Barcelonie. Xavi ma gotowego piłkarza wytrenowanego przez dwóch wybitnych trenerów wyznających taki sam futbol co on. Hiszpan, nie bojący się gry w tłoku, a jednocześnie bardzo dobrze radzący sobie w szybkiej bezpośredniej grze. Nie boi się oddać strzału na bramkę i nie kalkuluje 15 razy co zrobić. Czekam na debiut :)
@Pawci023x Dokładnie to ci nie powiem bo już konsoli nie mam, ale jak sprzedawałem 2tyg temu to w ustawieniach znalazłem gdzieś opcje, także musisz poszukać dokładnie :P
@daniel32778 Wiadomo że przesadził, ale generalnie to wszystko wina sędziów. Niejednokrotnie jak piłkarz utrzyma się na nogach po faulu, a potem w jego wyniku straci piłkę to sędzia nie reaguje. W większości sytuacji jak sie nie wywalisz to sędzia nie gwizdnie.
@nabial Przypominam że wymiana Arthur-Pjanic nie miała praktycznie nic wspólnego z aspektami sportowymi, a jedynie oba kluby znalazły sobie kozły ofiarne żeby oszukać księgowość :) Poza tym też Arthur jest w Juve traktowany jako jeden z największych niewypałów
@norbi77 Przypominam że ta mityczna gra nogami ter Stegena w praktycznie każdym meczu kosztuje nas bardzo groźne sytuacje jak chociażby żółta kartka w drugiej minucie Busquetsa, bo Mareczek od razu podał do Niemców.
3
@Pawlak1992 "żeby piłkarz nie miał nic do gadania, jeśli pojawi się oferta transferu"
A to sie mój drogi nazywa handel ludźmi xD
1
@Gaucho Barcelona wysłucha, a Klemą powie że zostaje i po temacie
1
@Arczek2001 Matchday, ale to miniserial
2
@Transu96 piniondze z patronów zebrali i leżakują
0
@Vhaeraun Są na cda xD
9
@prokofiew jaka rodzina takie święta :)
43
@Lisek Michał rowerem przez zaspy nie może przejechać
6
Bardzo cieszy mnie transfer Ferrana. O ile nie daje z miejsca nie wiadomo jakiego poziomu, to wciąż piłkarz bardzo młody, który bardzo dużo wyniósł ze współpracy z Guardiolą i Enrique, czyli dwoma trenerami odnoszącymi największe sukcesy we współczesnej Barcelonie. Xavi ma gotowego piłkarza wytrenowanego przez dwóch wybitnych trenerów wyznających taki sam futbol co on. Hiszpan, nie bojący się gry w tłoku, a jednocześnie bardzo dobrze radzący sobie w szybkiej bezpośredniej grze. Nie boi się oddać strzału na bramkę i nie kalkuluje 15 razy co zrobić. Czekam na debiut :)
8
@BombowiecKrawczyk Przepraszam
7
@BombowiecKrawczyk przeskoczy mu ale w kolanie
1
@Pawci023x Dokładnie to ci nie powiem bo już konsoli nie mam, ale jak sprzedawałem 2tyg temu to w ustawieniach znalazłem gdzieś opcje, także musisz poszukać dokładnie :P
0
@KibicBarcy123 I straciła w tym sezonie więcej goli po stałych fragmentach niż w 3 sezonach poprzednich łącznie ;f
11
Żółta dla Alby za prowo i czerwona dla Kounde za głupotę. Przemówił do was ekspert sędziowski. Żegnam.
0
@pt9 No własnie po to, żeby tamtemu styki przepaliło :)
2
@daniel32778 Wiadomo że przesadził, ale generalnie to wszystko wina sędziów. Niejednokrotnie jak piłkarz utrzyma się na nogach po faulu, a potem w jego wyniku straci piłkę to sędzia nie reaguje. W większości sytuacji jak sie nie wywalisz to sędzia nie gwizdnie.
1
@marcin62 i vice versa
2
@nabial Przypominam że wymiana Arthur-Pjanic nie miała praktycznie nic wspólnego z aspektami sportowymi, a jedynie oba kluby znalazły sobie kozły ofiarne żeby oszukać księgowość :) Poza tym też Arthur jest w Juve traktowany jako jeden z największych niewypałów
0
@masq i potem Pedri do marca na wózku :V
0
@kuz Od kilku lat już tak jest
0
@kamilo0066 Przypomnę tylko że Barcelona w obecnej kampanii traciła już punkty z takimi kozakami jak Celta, Deportivo, Granada czy Rayo
2
@Rust_Cohle I tak sporo
5
@PatrychoO i Bojan na 9
0
@bartekvisca a dokładniej to dostali w końcu konkurencyjny silnik od Hondy
1
@agaFCB Gówno też czasami błyszczy
0
@klopx Bartomeu też twoich pieniędzy nie wydawał a teraz masz klub w Lidze Europy i w środku tabeli ligowej
3
@Emhyr Odnalazłby sie w Pisie
25
@clyde Kim jesteś
1
@Jakchcesz Dotrzymałem słowa xD
38
Jak Barca kupi Haalanda to zjem własne kapcie.
3
@norbi77 Przypominam że ta mityczna gra nogami ter Stegena w praktycznie każdym meczu kosztuje nas bardzo groźne sytuacje jak chociażby żółta kartka w drugiej minucie Busquetsa, bo Mareczek od razu podał do Niemców.