3

@Pawlak1992 "żeby piłkarz nie miał nic do gadania, jeśli pojawi się oferta transferu"
A to sie mój drogi nazywa handel ludźmi xD

1

@Gaucho Barcelona wysłucha, a Klemą powie że zostaje i po temacie

1

@Arczek2001 Matchday, ale to miniserial

2

@Transu96 piniondze z patronów zebrali i leżakują

0

@Vhaeraun Są na cda xD

9

@prokofiew jaka rodzina takie święta :)

43

@Lisek Michał rowerem przez zaspy nie może przejechać

6

Bardzo cieszy mnie transfer Ferrana. O ile nie daje z miejsca nie wiadomo jakiego poziomu, to wciąż piłkarz bardzo młody, który bardzo dużo wyniósł ze współpracy z Guardiolą i Enrique, czyli dwoma trenerami odnoszącymi największe sukcesy we współczesnej Barcelonie. Xavi ma gotowego piłkarza wytrenowanego przez dwóch wybitnych trenerów wyznających taki sam futbol co on. Hiszpan, nie bojący się gry w tłoku, a jednocześnie bardzo dobrze radzący sobie w szybkiej bezpośredniej grze. Nie boi się oddać strzału na bramkę i nie kalkuluje 15 razy co zrobić. Czekam na debiut :)

8

@BombowiecKrawczyk Przepraszam

7

@BombowiecKrawczyk przeskoczy mu ale w kolanie

1

@Pawci023x Dokładnie to ci nie powiem bo już konsoli nie mam, ale jak sprzedawałem 2tyg temu to w ustawieniach znalazłem gdzieś opcje, także musisz poszukać dokładnie :P

0

@KibicBarcy123 I straciła w tym sezonie więcej goli po stałych fragmentach niż w 3 sezonach poprzednich łącznie ;f

11

Żółta dla Alby za prowo i czerwona dla Kounde za głupotę. Przemówił do was ekspert sędziowski. Żegnam.

0

@pt9 No własnie po to, żeby tamtemu styki przepaliło :)

2

@daniel32778 Wiadomo że przesadził, ale generalnie to wszystko wina sędziów. Niejednokrotnie jak piłkarz utrzyma się na nogach po faulu, a potem w jego wyniku straci piłkę to sędzia nie reaguje. W większości sytuacji jak sie nie wywalisz to sędzia nie gwizdnie.

1

@marcin62 i vice versa

2

@nabial Przypominam że wymiana Arthur-Pjanic nie miała praktycznie nic wspólnego z aspektami sportowymi, a jedynie oba kluby znalazły sobie kozły ofiarne żeby oszukać księgowość :) Poza tym też Arthur jest w Juve traktowany jako jeden z największych niewypałów

0

@masq i potem Pedri do marca na wózku :V

0

@kuz Od kilku lat już tak jest

0

@kamilo0066 Przypomnę tylko że Barcelona w obecnej kampanii traciła już punkty z takimi kozakami jak Celta, Deportivo, Granada czy Rayo

2

@Rust_Cohle I tak sporo

5

@PatrychoO i Bojan na 9

0

@bartekvisca a dokładniej to dostali w końcu konkurencyjny silnik od Hondy

1

@agaFCB Gówno też czasami błyszczy

0

@klopx Bartomeu też twoich pieniędzy nie wydawał a teraz masz klub w Lidze Europy i w środku tabeli ligowej

3

@Emhyr Odnalazłby sie w Pisie

25

@clyde Kim jesteś

1

@Jakchcesz Dotrzymałem słowa xD

38

Jak Barca kupi Haalanda to zjem własne kapcie.

3

@norbi77 Przypominam że ta mityczna gra nogami ter Stegena w praktycznie każdym meczu kosztuje nas bardzo groźne sytuacje jak chociażby żółta kartka w drugiej minucie Busquetsa, bo Mareczek od razu podał do Niemców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?