1

@Survier Coś w tym rodzaju xD tylko że to AV opłaca 60-70% a Barca 30

0

@masq Ja tylko tak wtrącę poza tematem: "To jakby wpw banował tu osoby co uważają Mingueze za dobrego obrońcę."
Akurat to jest wielce prawdopodobne że taki ktoś by poleciał za prowokacje, za mniejsze rzeczy tu sie banuje ;D

0

@amanter Dembele też wrócił do treningu chyba z trzy dni po pozytywnym wyniku.

0

@arkasath W Kazachstanie internet nie działa to co innego mają robić niż niszczyć ulice xD

0

@lampa16 A jeśli chodzi o rozłożenie płatności klauzuli, to zapewne skończy sie to pożyczką i tak jakby bank zapłaci klauzule a Barca odda im to w ratach. Tak chociażby kupili Griezmanna z Atleti. Oczywiscie gdyby takie coś doszło do skutku ;f

0

@pedrixxx W Barcelonie chyba nigdy rezerwowy bramkarz nie dostawał minut w lidze. Przeważnie było Liga+LM dla jednego i PK dla drugiego. Zobaczymy kto jutro* zagra.

0

@zakazskretuwlewo Ciężko znaleźć jakieś info o tym, ale skoro go Villareal ściągnął za ponad 20 baniek to nie sądzę żeby miał klauzulę mniejszą niż 40

0

@Yoshi94 Niby tak, ale ja i zakładam że 90% fanów woli już oglądać 3-3 niż miałkie 0-0

2

@Gaz No ameryki kolego to żeś nie odkrył

7

@cules100pro Yerba też raczej nie jest zalecana przy problemach z żołądkiem

1

@Sulimo Był gnojony głównie za odpały i wylewy w stylu Lengleta, ale chyba łapie chłopak regularność i wygląda coraz pewniej.

68

@Pawel13sz No dalej kszawi, poproś o hochlanda

1

@Janas11224 Bo to że łeb dostawił z majorką nie znaczy że nie jest drewnem na poziom Stomilu Olsztyn ;f

1

@zemol96 Nie lubimy tu takich

2

@MesQueUnClub96 GOAT to nie, a po prostu mój ulubiony: Leon Zawodowiec. Zresztą po avatarze widać :)

7

@SelloutCrowd Armageddon

0

@Barca1922 Pozbyć sie i zapomnieć :)

0

@Barca1922 Jak sie dogada z nowym klubem to dać mu odejść jak najszybciej nawet za darmo. Pożytek z niego żaden, myślami będzie gdzie indziej a z limitu płac cały czas trzeba schodzić.

0

@Cwaniak4 Decyzja sama w sobie zła nie była, po prostu sobie nie poradził o co może mieć pretensje tylko do siebie.

0

@Emhyr Po prostu oba kluby go nie chcą więc Atletico sie zgadza żeby go popchnęli dalej :P

0

@Emhyr Tak samo jak Luuk de Jong ma odejść będąc wypożyczonym z Sevilli

1

@Pawel13sz mówisz ogólnie a przytaczasz tylko statystyke goli w LM. Interesujące

0

@joloskyy Musi być 5 piłkarzy 1 drużyny zdolnych do gry, ale chyba nie muszą być wszyscy na boisku

2

@joloskyy W tej kolejce nie ma limitu piłkarzy z rezerw to najwyżej cała Barca B wyjdzie na Majorke ;f

2

@Pawel13sz Suarez w LM od dawna był cieniasem. Przez niego 3 lata z jednym avatarem siedziałem

1

@marcinK0000 Nie ma być zbawieniem ataku, tylko jakimkolwiek napastnikiem którego nie ma xD

0

@Huck Gorzej jak sprzedasz, a potem nikogo nie kupisz bo będą wiedzieli że musisz kupować :)

0

@patrykzmc2000 Jakbym ja strzelił bramke Realowi na Bernabeu też by nie było źle. A szanse mam podobne.

1

@Worny który też ma covid i nic to nie zmieni xD

3

@Arkon Azpi jak przyjdzie to jedynie latem za friko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?