@masq Ja tylko tak wtrącę poza tematem: "To jakby wpw banował tu osoby co uważają Mingueze za dobrego obrońcę." Akurat to jest wielce prawdopodobne że taki ktoś by poleciał za prowokacje, za mniejsze rzeczy tu sie banuje ;D
@lampa16 A jeśli chodzi o rozłożenie płatności klauzuli, to zapewne skończy sie to pożyczką i tak jakby bank zapłaci klauzule a Barca odda im to w ratach. Tak chociażby kupili Griezmanna z Atleti. Oczywiscie gdyby takie coś doszło do skutku ;f
@pedrixxx W Barcelonie chyba nigdy rezerwowy bramkarz nie dostawał minut w lidze. Przeważnie było Liga+LM dla jednego i PK dla drugiego. Zobaczymy kto jutro* zagra.
@Barca1922 Jak sie dogada z nowym klubem to dać mu odejść jak najszybciej nawet za darmo. Pożytek z niego żaden, myślami będzie gdzie indziej a z limitu płac cały czas trzeba schodzić.
1
@Survier Coś w tym rodzaju xD tylko że to AV opłaca 60-70% a Barca 30
0
@masq Ja tylko tak wtrącę poza tematem: "To jakby wpw banował tu osoby co uważają Mingueze za dobrego obrońcę."
Akurat to jest wielce prawdopodobne że taki ktoś by poleciał za prowokacje, za mniejsze rzeczy tu sie banuje ;D
0
@amanter Dembele też wrócił do treningu chyba z trzy dni po pozytywnym wyniku.
0
@arkasath W Kazachstanie internet nie działa to co innego mają robić niż niszczyć ulice xD
0
@lampa16 A jeśli chodzi o rozłożenie płatności klauzuli, to zapewne skończy sie to pożyczką i tak jakby bank zapłaci klauzule a Barca odda im to w ratach. Tak chociażby kupili Griezmanna z Atleti. Oczywiscie gdyby takie coś doszło do skutku ;f
0
@pedrixxx W Barcelonie chyba nigdy rezerwowy bramkarz nie dostawał minut w lidze. Przeważnie było Liga+LM dla jednego i PK dla drugiego. Zobaczymy kto jutro* zagra.
0
@zakazskretuwlewo Ciężko znaleźć jakieś info o tym, ale skoro go Villareal ściągnął za ponad 20 baniek to nie sądzę żeby miał klauzulę mniejszą niż 40
0
@Yoshi94 Niby tak, ale ja i zakładam że 90% fanów woli już oglądać 3-3 niż miałkie 0-0
2
@Gaz No ameryki kolego to żeś nie odkrył
7
@cules100pro Yerba też raczej nie jest zalecana przy problemach z żołądkiem
1
@Sulimo Był gnojony głównie za odpały i wylewy w stylu Lengleta, ale chyba łapie chłopak regularność i wygląda coraz pewniej.
68
@Pawel13sz No dalej kszawi, poproś o hochlanda
1
@Janas11224 Bo to że łeb dostawił z majorką nie znaczy że nie jest drewnem na poziom Stomilu Olsztyn ;f
1
@zemol96 Nie lubimy tu takich
2
@MesQueUnClub96 GOAT to nie, a po prostu mój ulubiony: Leon Zawodowiec. Zresztą po avatarze widać :)
7
@SelloutCrowd Armageddon
0
@Barca1922 Pozbyć sie i zapomnieć :)
0
@Barca1922 Jak sie dogada z nowym klubem to dać mu odejść jak najszybciej nawet za darmo. Pożytek z niego żaden, myślami będzie gdzie indziej a z limitu płac cały czas trzeba schodzić.
0
@Cwaniak4 Decyzja sama w sobie zła nie była, po prostu sobie nie poradził o co może mieć pretensje tylko do siebie.
0
@Emhyr Po prostu oba kluby go nie chcą więc Atletico sie zgadza żeby go popchnęli dalej :P
0
@Emhyr Tak samo jak Luuk de Jong ma odejść będąc wypożyczonym z Sevilli
1
@Pawel13sz mówisz ogólnie a przytaczasz tylko statystyke goli w LM. Interesujące
0
@joloskyy Musi być 5 piłkarzy 1 drużyny zdolnych do gry, ale chyba nie muszą być wszyscy na boisku
2
@joloskyy W tej kolejce nie ma limitu piłkarzy z rezerw to najwyżej cała Barca B wyjdzie na Majorke ;f
2
@Pawel13sz Suarez w LM od dawna był cieniasem. Przez niego 3 lata z jednym avatarem siedziałem
1
@marcinK0000 Nie ma być zbawieniem ataku, tylko jakimkolwiek napastnikiem którego nie ma xD
0
@Huck Gorzej jak sprzedasz, a potem nikogo nie kupisz bo będą wiedzieli że musisz kupować :)
0
@patrykzmc2000 Jakbym ja strzelił bramke Realowi na Bernabeu też by nie było źle. A szanse mam podobne.
1
@Worny który też ma covid i nic to nie zmieni xD
3
@Arkon Azpi jak przyjdzie to jedynie latem za friko