1

@Ewelinax Pozbywamy sie tego szrotu z wysokimi pensjami już od kilku lat i idzie nam naprawde zajebiście

6

@Barcelonista94 Dest nie grał w Ajaxie super. Dest w Ajaxie nie był nawet podstawowym zawodnikiem. Dest w Ajaxie rozegrał 2700 minut w 2 sezony(!). Po prostu Barcelona wzięła przeciętniaka i sie ludzie najarali że bedzie kozakiem jak Davies.

5

@Jonyx Daj człowieku spokój, on nigdzie nie powinien grać bo jest fatalny.

2

@dafik85 Na święta poproś o jakąś książke co ma w nazwie "podstawy ekonomii"

8

@MesQueUnClub_87 a odrobimy straty potem?

0

@Davvd A czy zatrzyma jednocześnie Lewego i potężnego Tomasza Młynarza?

4

@Kitek1640 Millennium odkąd skończyłem 18 i nie mam najmniejszego powodu do zmiany.

8

@Rewolucja123 Czy dobra to sie jeszcze okaże :P

0

@konrad1661 Również One Blade używam od roku (dostałem na święta rok temu) i jestem bardzo zadowolony. Jedynie "na gładko" goli słabo ale to mnie za często nie dotyczy

0

@MysticCat łojezu, z rok temu jak se kupiłem puszke sprite to połowę wylałem do zlewu bo smakowało jak płyn do naczyń.

2

@Gitarkafcb Ja to przeważnie lekceważę że nic mi nie jest i dopiero wtedy sie robi poważnie ;v

0

@Woland10 Daj se siana, nikt go nie zwolni po 4 meczach choćby przegrał 100:0 i rzucał białe chusteczki w Nagelsmanna

0

@Bykunn Był w mieszkaniu, do którego sie wprowadziłem na studia. U mnie chodził tak fatalnie że po dwóch tygodniach sie przerzuciłem na LTE. Ale może w innych rejonach działa to lepiej, z internetem to zawsze kwestia danego miasta/dzielnicy.

1

@kryhaa "Jan Tomaszewski przyznał, że za drugie miejsce Lewandowskiego w plebiscycie “France Football” w dużej mierze odpowiedzialny jest Paulo Sousa. - Graliśmy z kelnerami i listonoszami z Andory, a Lewandowski wystąpił w tym meczu jako pomocnik. Został sfaulowany, doznał kontuzji i nie grał przez kilka ładnych tygodni. Gdyby Robert wystąpił w Lidze Mistrzów, w meczu z PSG, to jego drużyna po raz drugi wygrałaby te rozgrywki. Jestem o tym przekonany. "

10

@Janas11224 Tragedia że podobno w formule bokserskiej. Nuda

0

@Gomcio Na pewno przestaną płakać jak ciągle będziecie sami ciągnąć ten temat. Tak trzymać geniusze

18

@amanter Halo, pod prysznic sie bez ubrań wchodzi. Prosze powtórzyć sesje.

0

@AlwaysBlaugrana No i właśnie dlatego negocjacje stoją w martwym punkcie. Barca ma swoją oferte, agenci Dembele mają swoje wymagania i żadna strona sie nie rusza. Tak to działa :) Według ostatnich doniesień ma czas na zaakceptowanie oferty do 15 grudnia a potem już spada.

0

@AlwaysBlaugrana Jeśli dla niego liczy sie kasa i ma na stole dużo wyższe oferty niż ta od Barcy, to czemu ma nie kozaczyć?

13

@KrystianR Evra po zakończeniu kariery poświęcił swoje życie na jechanie po Messim w socialmediach

1

@Emhyr Sterling w poprzednim sezonie gol/asysta co 142 minuty. Ferran co 132 minuty. Ależ przepaść :)

2

@Pilka_jest_okragla Podobno Azpilicueta cały czas jest opcją :V No i latem za darmo do wzięcia kolejny PO z Ajaxu

1

@Kengo Ma średnio 21 goli i 3 asysty na 90 minut? Jaki kozak xD

3

@Kwiatek67 Ja bo jest dobry i mamy biede w ataku aż piszczy

1

@lucca87 Odkąd jest w Man City to ma udział przy bramce co 130 minut. Nie wiem co kolege w tym mocno odstrasza ale takie są statystyki. Dla mnie całkiem dobre biorąc pod uwagę że jest głównie rezerwowym

0

@Geble "Nie bez powodu Pep woli go na podwieszonym napastniku."
Ja bym bardziej powiedział, że Pep go tam wystawia bo po prostu skrzydłowych ma dość (Sterling, Bernardo, Mahrez i teraz jeszcze Grealish), a napastników nie ma wcale. W ostatnim meczu nawet Jesus grał na skrzydle a na false9 bodajże Mahrez. Ferran po prostu jest bramkostrzelny, ale nie powiedziałbym że brakuje mu szybkości. Chociaż oczywiście bardziej jest to piłkarz lubiący schodzić do środka niż ciągnący akcje pod linię końcową. Generalnie w City jest spory tłok i nie dziwię się, że Ferran chce odejść. Ilość czasu jaką spędza na boisku może sprawiać wrażenie że po prostu jest słaby, ale konkurencję ma potężną.

0

@PIWOSZ89 Jeszcze fajniej z 10-0 by było wygrać, a co tam sie bedziem rozdrabniać ;D

2

@Encore Remis Benfiki też Barcelone ustawia, nie jest to jakieś science-fiction

0

Muller coś w wywiadzie gada że w meczu z Barceloną udowodnią siłę niemieckiej piłki. France Football co wyście najlepszego zrobili xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?