5

@Worny przypadek że akurat teraz czy nasrane na dembele? ;f

0

@patrykzmc2000 no ja w szoku

11

@Nano22 Dla tych co będą żałować że odchodzi: po prostu wyobraźcie sobie że nadal jest w Barcelonie, tylko znowu jest kontuzjowany, ale tym razem na 60 miesięcy. Nie powinno być trudno.

11

Szczerze mówiąc to ani troche by mnie nie zdziwiło, jakby Dembele do wczoraj nie miał zielonego pojęcia jaka jest oferta Barcelony ani jakie wymagania Barcelonie stawia jego agent. Mieć wywalone na takie sprawy to absolutnie w jego stylu i może przez pół roku od agenta słyszał tylko że twardo stoją w negocjacjach i Barca sie w końcu zgodzi.
"Noo spokojnie Osuś, przedłużymy umowę i dostaniesz kupe forsy. Ja sie tym zajme" a sam zainteresowany zakłada z powrotem słuchawki i pyka w fortnajta ;f

0

@KrwawiaceoczyVEB No ja mu też wielkiej kariery nie wróżę, za głupi jest przede wszystkim.

1

@Criss18Barca A twoje informacje coś mówią czy Dembele sam chciał odejść? Bo Xavi twierdzi że Dembele do teraz go zapewnia że chce zostać (XD), ale może on ma gorsze informacje niż ty

2

@KrwawiaceoczyVEB Niby tak, z drugiej strony taki Real od lat kłuje głównie kontrami, a ja bym nie powiedział że grają defensywnie.

1

@Criss18Barca Wyjdź ze swojej bańki i sie ocknij. Piłka nożna nie opiera sie na handlu ludźmi i jak piłkarz nie chce odchodzić to nie odchodzi.

1

@Azacca Czyli nie chce zostać. Bo każdy kto nie jest skończonym idiotą wie że klub nie może sobie pozwolić nawet na obecną pensje Dembele, a co dopiero na podwyżkę.

3

@Criss18Barca Jak był w trakcie leczenia półrocznej kontuzji? A co on jest czarodziej?

4

@Azacca Czy ja wiem czy jasno mówi. Xavi powiedział że kilkukrotnie Dembele zapewniał go że chce zostać, a przez 6 miesięcy nawet o milimetr nie zbliżył sie do ofert klubu.

1

@messi564 zawieszony w pk

0

@Cwaniak4 No to oczywiste że nikt mu tyle nie zapłaci. Tu nawet sie nie ma nad czym zastanawiać.

2

@Kinginiesta Tak, wiesz że nawet o tym wyżej wspomniałem? :P

1

Nie widzę szans na to, że Dembele zgodzi się odejść w tym oknie. Za to nie zdziwi mnie jak klub jednostronnie zerwie z nim umowę. Zejdzie z listy płac i owszem, nie mają do tego podstaw i koniec końców i tak będą mu musieli tą półroczną pensję wypłacić. Pewnie zapłacą nawet więcej niż normalnie dodając jakieś koszta czy odszkodowanie. Tylko w sądzie to by sie toczyło miesiącami, takie troche wymuszone odroczenie. A bez Dembele na liście płac mogliby jeszcze w tym oknie kogoś próbować ściągnąć.

1

@Kinginiesta Jeżeli on w ogóle rozważa przedłużenie umowy to musi mu bić serducho niesamowicie za Valencią. Ten klub zmierza w przepaść pod "rządami" Petera Lima, kolejny trener ma podobno dość pracy tam, praktycznie zero wzmocnień i zero nadziei na zmianę zarządu. Natomiast Gaya wkracza w najlepsze dla piłkarza lata i już lepszego momentu na zrobienie "kroku w przód" nie będzie. Jak przedłuży kontrakt to praktycznie do końca kariery będzie związany z Valencią.

2

@macio_944 No i rząd szczęśliwy, ludzie sie zrzucili a oni mogą przewalić na co innego

1

@Colon W Realu też nie byli pewni, po pierwszym sezonie był w jedenastce flopów :P

3



Obejrzałem ten filmik z golami Luisito w Barcelonie i tak mi sie cholercia smutno zrobiło że nawet nie macie pojęcia. Fenomenalny napastnik pod każdym względem i ogromna szkoda, że tak szybko sie "zestarzał".

5

@Pogba Ale on tam jest pracownikiem, to tak jakbyś ty pracował w Media Expert na sprzedaży i cie wyzywali klienci że im sie telewizor zepsuł xD

0

Już jeden taki był Puyolem a teraz sie łamie częściej niż gra

1

@Azacca United chce pokrycia całej pensji przez klub wypożyczający, a jak wiadomo Barcelona w tej kwestii jest w czarnej d... :)

14

@Danny Gaucho Znam potężne zaklęcia tylko przeważnie mana sie szybko kończy

20

@Przemek2323 Zwłaszcza że nie mam czym szastać za bardzo

4

@umtiti ty też sie byś mógł zawijać samu

0

Komuś jeszcze nie działa messenger na androidzie czy to mój się skiepścił tylko? :v

1

@puyol_presidend5 Brałbym jak Dembele podwyżki

1

@masq A co do Haalanda, według mnie licytacji nie będzie. Haaland o ile na pewno ma wielkie ego to raczej nie wybierze klubu ze względu na to, gdzie mu dadzą większe pieniądze. Wiadomym jest że nie przyjdzie grać za grosze a i Raiola swoje będzie chciał. Ale kontakty Laporty z Raiolą odbywają sie regularnie i Raiola doskonale będzie latem wiedział na ile Barcelona może sobie pozwolić. Ja sie wręcz spodziewam krótkiej piłki, albo idzie tu albo idzie tam.

0

@ShawnC Od kilku lat Barcelona spinała ledwo budżet i to na jeden guzik. COVID tylko ten guzik wysadził.

3

@szkutnik91 za Bartomeu też byli zawodowcy i jak sie skończyło wszyscy widzą :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?