Coś mi mówi, że klub pozbędzie się z dwójki Denis/Rafinha tego, za którego dostaną wyższą ofertę. Czyli znając życie odejdzie Rafinha za 5mln+2 zmiennych xD
To przypomnij sobie kto komentuje w Polsce najważniejsze mecze kadry czy to w TVP czy w Polsacie. "Renomowani" u nas komentatorzy popełniają podobne babole z zawodnikami światowej klasy. Więc niespecjalnie mnie dziwi, że jakiś nowy nie zna Munira. Powinien go znać? Powinien, w Sky czy BeIN pewnie by znał, ale w TVP? :)
No tak, dlatego wspomniałem że on raczej się do jakiejś wyższej półki w hierarchii TVP nie zalicza, skoro na taki mecz go wepchnęli :P I tym popisem raczej sobie życia nie ułatwił
Pomylił go z Puigem.
Ale czy jest tu sie czemu dziwić? Wcisneli go na mecz o 5 godzinie bo wiadomo, że taki będzie miał najmniejszą oglądalność, co już samo w sobie wskazuje że ten komentator najwyższych lotów nie jest. Przyszło mu komentować mecz gdzie nie wystąpił praktycznie nikt z normalnej jedenastki Barcy, a przy tym pełno młodzików, których nawet ja nie kojarze z twarzy (nie oglądam Barcy B i nie zamierzam, a że w pierwszym zespole nie grali w ogóle...). Tym bardziej nie dziwie się, że taki "komentator" nie miał zielonego pojęcia kogo widzi na boisku, skoro na codzień z pewnością nie jest jakoś mega zainteresowany tymi młodzikami. Czy Munira powinien znać? Może i powinien... Ale szczerze mnie to nie dziwi ani trochę.
On wyraził swoje zdanie na temat twojego zdania. Musisz sie z tym liczyć pisząc na forum publicznym. Tyle. Jak nie chcesz żeby sie ktoś odnosił do twoich komentarzy to musisz je zachować dla siebie
Zmiana trenera już PO dokonaniu transferów to nigdy nie jest dobre posunięcie. No chyba że zatrudniłeś jakiegoś Klafurowicia czy jak mu tam, to zawsze jest dobry moment żeby go wywalić PS. Jak uważasz Valverde za gorszego trenera niż Martino, to nie mamy nawet o czym rozmawiać
10
Tylko wrzucaj na jakieś Vimeo albo openload, bo z youtube to Ci szybciej La Liga ściągnie niż zdążysz powiedzieć "Andre Gomes wyjazd z klubu"
0
To chyba sprawka moderacji, gdyby sam usunął to by było napisane że usunięty przez użytkownika ^^
48
Komentarz usunięty
0
Koniec września / początek października. Zależy jakie będą postępy.
3
https://www.fullmatchesandshows.com/2018/07/29/barcelona-vs-tottenham-hotspur-highlights-full-match/
1
Sędzia pewnie kanapke dostał
7
Powinny tu być przy komentarzach takie reakcje jak na fejsie, czasami aż sie prosi żeby komuś zostawić smutną buźkę albo "Ha ha" ;D
16
Jak widać nie trzeba czekać do jesieni, żeby wyszli eksperci
26
Że co niby przedłuża? Czyli to że nie skraca jest równoznaczne z tym że przedłuża?
1
Serio coś takiego powiedział? Ja nie wiem jak jakikolwiek klub może chcieć tego buca u siebie.
1
Coś mi mówi, że klub pozbędzie się z dwójki Denis/Rafinha tego, za którego dostaną wyższą ofertę. Czyli znając życie odejdzie Rafinha za 5mln+2 zmiennych xD
3
Myślę, że "poprawnie" to będzie dobre określenie dla jego występu. Jedna jakaś groźniejsza akcja i to chyba tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To przypomnij sobie kto komentuje w Polsce najważniejsze mecze kadry czy to w TVP czy w Polsacie. "Renomowani" u nas komentatorzy popełniają podobne babole z zawodnikami światowej klasy. Więc niespecjalnie mnie dziwi, że jakiś nowy nie zna Munira. Powinien go znać? Powinien, w Sky czy BeIN pewnie by znał, ale w TVP? :)
1
No tak, dlatego wspomniałem że on raczej się do jakiejś wyższej półki w hierarchii TVP nie zalicza, skoro na taki mecz go wepchnęli :P I tym popisem raczej sobie życia nie ułatwił
13
Pomylił go z Puigem.
Ale czy jest tu sie czemu dziwić? Wcisneli go na mecz o 5 godzinie bo wiadomo, że taki będzie miał najmniejszą oglądalność, co już samo w sobie wskazuje że ten komentator najwyższych lotów nie jest. Przyszło mu komentować mecz gdzie nie wystąpił praktycznie nikt z normalnej jedenastki Barcy, a przy tym pełno młodzików, których nawet ja nie kojarze z twarzy (nie oglądam Barcy B i nie zamierzam, a że w pierwszym zespole nie grali w ogóle...). Tym bardziej nie dziwie się, że taki "komentator" nie miał zielonego pojęcia kogo widzi na boisku, skoro na codzień z pewnością nie jest jakoś mega zainteresowany tymi młodzikami. Czy Munira powinien znać? Może i powinien... Ale szczerze mnie to nie dziwi ani trochę.
29
On wyraził swoje zdanie na temat twojego zdania. Musisz sie z tym liczyć pisząc na forum publicznym. Tyle. Jak nie chcesz żeby sie ktoś odnosił do twoich komentarzy to musisz je zachować dla siebie
43
Ciebie też nikt nie pytał, a mimo to napisałeś swój komentarz, dość idiotyczny swoją drogą
1
Ahh Eric... a mogłeś zrobić karierę w Juvenil...
7
Znając życie to wypuściła se piłke za linie końcową :D
15
Przyzwyczaiłem sie już do ter Stegena, który też sie do takich piłek nie rzuca :P
32
Usunął też info ze reprezentuje Kolumbie. Podobno będzie grał dla Polski
14
Jak przestał wrzucać info to zaczęli nagle ludzie wypytywać sami o informacje od niego, więc z łaski swojej daj mu napisać co ma do napisania :P
38
Może cie powinna administracja na odwyk wysłać xD
4
Wie ktoś jak ta brunetka sie nazywa? Kolega pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
a Coutinho tolerujesz? Grał w Espanyolu. Runął świat?
1
Tak
3
Xavi na razie to nawet nie jest trenerem, a Klopp i Pochettino to są panowie na ten moment co najmniej nierealni.
8
To niezłe kandydatury dałeś xDDDD Dobranoc
5
Zmiana trenera już PO dokonaniu transferów to nigdy nie jest dobre posunięcie. No chyba że zatrudniłeś jakiegoś Klafurowicia czy jak mu tam, to zawsze jest dobry moment żeby go wywalić
PS. Jak uważasz Valverde za gorszego trenera niż Martino, to nie mamy nawet o czym rozmawiać