Sugerujesz jakby to było coś nowego, że w czasie meczu tu jakiś piłkarz jest mieszany z błotem. Tak jest przy okazji każdego spotkania i niezależnie od tego kto akurat gra gorzej. Przy takiej ilości użytkowników logiczne że nie będzie tu samych potulnych baranków, a wiadomo kto krzyczy najgłośniej :) Jak ktoś ma opinie neutralną lub pozytywną, to przeważnie nie napisze nic, stąd widzisz same negatywy i masz zakłamany obraz opinii w danym temacie, filozofii nie ma.
Przed kontuzją miał bardzo dobry okres i na prawdę cię dziwi, że każdy się cieszył że wraca i liczył że dalej będzie tak grał? Niestety od tego czasu nie prezentuje sobą totalnie nic, a to już 1,5 roku. Na Dembele psy wieszają bo zaraz po pół rocznej kontuzji wykręcił "tylko" dyche w kanadyjce, a ten przez 1,5 roku kopie się w czoło, no ale przecież miał kontuzję...
Ronaldinho, Messi, Phelps, Bolt
Chociaż jestem ciekaw, czy za kilka lat nie wyjdą afery dopingowe z dwoma ostatnimi panami, jak to miało miejsce w przypadku Armstronga
W sumie mało rzeczy słucham zaraz na premierę, większość na drugi dzień już jest. Ostatni album na który czekałem specjalnie na godzinę premiery to był Post Malone'a i ukazał się na Spotify równo z globalną premierą wszędzie.
Ale to zależy od artysty (lub wydawcy albumu/utworu) kiedy Spotify ma dodać
Chłopaki bądźcie ostrożni, po mieście chodzą dwie złodziejki. Jak widzą, że siedzisz w samochodzie to wsiadają, jednej spodnie lecą w dół i gdy ta uprawia z Tobą seks, to druga w tym czasie zawija całą twoją kase i uciekają… Okradły mnie już 9 razy, także uważajcie.
0
Sugerujesz jakby to było coś nowego, że w czasie meczu tu jakiś piłkarz jest mieszany z błotem. Tak jest przy okazji każdego spotkania i niezależnie od tego kto akurat gra gorzej. Przy takiej ilości użytkowników logiczne że nie będzie tu samych potulnych baranków, a wiadomo kto krzyczy najgłośniej :) Jak ktoś ma opinie neutralną lub pozytywną, to przeważnie nie napisze nic, stąd widzisz same negatywy i masz zakłamany obraz opinii w danym temacie, filozofii nie ma.
1
Przed kontuzją miał bardzo dobry okres i na prawdę cię dziwi, że każdy się cieszył że wraca i liczył że dalej będzie tak grał? Niestety od tego czasu nie prezentuje sobą totalnie nic, a to już 1,5 roku. Na Dembele psy wieszają bo zaraz po pół rocznej kontuzji wykręcił "tylko" dyche w kanadyjce, a ten przez 1,5 roku kopie się w czoło, no ale przecież miał kontuzję...
7
Ale bredzisz.
4
Pierwsza koszulka jaką miałem to była Kluiverta ;'(
2
No wiadomo, na jedno kopyto to sie nie robi :P
3
W przekładach, które ja czytałem było że widzi się w Barcelonie w przeciągu 10 lat. Brzmi bardziej interesująco :P
1
Wszędzie gdzie jest możliwość to mam tryb ciemny ustawiony, a na facebooku mam specjalną wtyczke i też ma ciemnoszare tło :P
8
Ustawiłbym, ale jak mnie wieczorem to białe tło pizgnie po oczach jak na puplit wyjde to ja dziękuje :D
17
Malcom też ma dystans do Romy. Dokładnie taki sam jaki dzieli Rzym i Barcelonę. HE HE
0
Ronaldinho, Messi, Phelps, Bolt
Chociaż jestem ciekaw, czy za kilka lat nie wyjdą afery dopingowe z dwoma ostatnimi panami, jak to miało miejsce w przypadku Armstronga
1
W sumie mało rzeczy słucham zaraz na premierę, większość na drugi dzień już jest. Ostatni album na który czekałem specjalnie na godzinę premiery to był Post Malone'a i ukazał się na Spotify równo z globalną premierą wszędzie.
Ale to zależy od artysty (lub wydawcy albumu/utworu) kiedy Spotify ma dodać
0
na TVP, tak jak zawsze zresztą
56
Jakoś mnie nie dziwi, że nawet nowy musi Denisowi tłumaczyć co ma robić xD
13
Jeszcze Alena który zjada Modricia, i Abel Ruiz, który już dawno osiągnął wyższy poziom od Ronaldo
0
A gdzie w pomocy jest miejsce na Roberto?
0
Myślę że powalczą, ale zabraknie jednej bramki
4
Nie będę bronił "sensowności" tego serialu, ale uwierz że dzieciaki robią sobie krzywde z dużo głupszych powodów niż tam przedstawione
1
E tam gadasz, mi i większości moich znajomych się podobał. Nie jest to jakaś ambitna produkcja, ale przyjemna
3
A co powiesz o reszcie reprezentacji Niemiec? Po tym co zobaczyłeś na mundialu chcesz się pozbyć Kroosa rozumiem? Bo inaczej to średnio konsekwentnie.
34
Im więcej samobójców tym mniej samobójców
75
Chłopaki bądźcie ostrożni, po mieście chodzą dwie złodziejki. Jak widzą, że siedzisz w samochodzie to wsiadają, jednej spodnie lecą w dół i gdy ta uprawia z Tobą seks, to druga w tym czasie zawija całą twoją kase i uciekają… Okradły mnie już 9 razy, także uważajcie.
8
Właśnie na grę w finałach ma, na wygrywanie ich już nie ;D
1
7
https://streamable.com/itjzm
prosz
1
6
Napisz na wykopie, tam są tak chorzy ludzie że na pewno któryś z nich ma tego dzieciaka z lizakiem powieszonego nad łóżkiem razem z autografem twórcy
4
Superpuchar to właściwie taki trochę cieplejszy mecz towarzyski
7
Alba, Busquets, Piqué, Messi - 31. 07
Coutinho, Suarez, Mina - 6.08
Dembele, Umtiti, Rakitic, Vermaelen - 13.08
4
Tak, był przełożony z powodu odejścia z klubu Tito.
10
Już lepiej żeby ta jego kontuzja nie ewoluowała :D