1

Chodzi mi o to, że nie ma sensu nawet negocjować z City i PSG.

0

Jesus? Mbappe? Poważnie?

6

Pobrane wcześniej odcinki raczej ci zadziałają, ale online możesz nie mieć do nich dostępu z powodu blokady. Generalnie Netflix w tym względzie jest strasznie niekonsekwentny i jednym to działa tak, innym siak, a kolejnym jeszcze inaczej.

2

Żeby go głowa rozbolała od hałasu na stadionie?

2

Tylko kogo

4

A co on ma do gadania, na odejscie Paulinho też nie pozwolił. Zresztą to Lucas chciał transferu bo chce grać a wie że z Albą nie ma szans

0

Może Vidal przyjechał ich odebrać z lotniska, a jemu nic powiedzieli o transferze xD

10

Cillessen wygląda jakby od tygodnia nie spał, przez to że Marc jednak doleciał do USA go prześladować ;D

1

Za rasizm poleciał, jak przeczytałem tamten komentarz to zaraz wiedziałem że troche odpocznie. Nie uczy sie biedak bo banów już dostał chyba z tysiąc :V

0

Ups, mój błąd. Awansowali już rok temu. Chyba czas do spania :)

0

Ciekawiej (albo tragiczniej) to wygląda w przypadku Newcastle. Beniaminek zarobił 123 mln funtów z tytułu awansu do PL, a w tym okienku wydali tylko 17 zarabiając jednocześnie 43,5 na sprzedażach. Nie tak sie wzmacnia zespół na utrzymanie :/ Prezes chyba potrzebuje nowy odrzutowiec.

0

No fakt, o tym nie pomyślałem.

4

Ciekawostka: Zostały 3 dni do końca okna w Anglii, a Tottenham nie wykonał jeszcze kompletnie żadnego ruchu. Pochettino uważa że ma idealny skład?

1

No tak, uznali że wzmocnienia innych formacji są ważniejsze niż trzymanie Miny, skoro mamy już Lengleta. Coś kosztem czegoś

0

No tak... tylko co to zmienia w tym co ja napisałem bo nie rozumiem

5

To kogo mają sprzedać, Malcoma czy Arthura? :P

2

Sherlock? :P

8

Buty by zawiązał bo sie wywali i zaś operacja bedzie

64

Do Chile poleciał?

14

Pani Doubtfire i nawet z tym nie handlujcie

1

https://www.cda.pl/video/21194553a
Ale coś sie dzisiaj cda wolno ładuje ogólnie

4

Ofensywnym Juve XD

9

Zgadzam się. Dokładnie dlatego Iniesta odszedł za darmo, bo miał słabe statystyki i nawet chińczykom nie opłacało sie za niego dawać cokolwiek.

1

A jaki to ma związek z Vidalem?

28

0

Vidal

1

W dodatku, mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak limit płac? A Barcelona jest od dawna na granicy. Nie pomagają ogromne wymagania Messiego (ale Barca nie może sobie pozwolić żeby "pan i władca" był niezadowolony), inni piłkarze już od dawna zarabiają więcej niż powinni (w moim odczuciu), Griezmann to byłby gwóźdź do płacowej trumny i uruchomienie lawiny negocjacji kontraktowych ze strony piłkarzy.
Gdyby zgodził się na pensję Suareza/Coutinho: okej. Więcej? W żadnym wypadku

1

Griezmann mimo "niskiej" ceny byłby biznesową porażką, gdyby dostał kasiore taką jaką dało mu Atletico. Tam jest gwiazdą, ma zespół na swoich barkach i to od niego rozpoczyna się ustalanie składu. Nie możesz dać na start takiej ogromnej pensji gościowi, który będzie "jednym z czterech". Jak miałby sie poczuć Suarez, zarabiając wiele mniej od piłkarza, który dopiero co przyszedł i nawet nie ma pewnego miejsca w składzie? Też chciałby podwyżkę, a za nim kolejni.

5

Mieli dać Griezmannowi 25 z miejsca? Sory, ale już wolę Munira.
Barcelona jest znana z dawania ogromnych pensji piłkarzom, więc skoro nie dali Griezmannowi tyle ile chciał, to najzwyczajniej w świecie nie skąpili, tylko nie było ich stać. A kupno Williana za 80mln to poroniony pomysł od początku i tylko jakiś amator by sie na to zgodził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?