Pobrane wcześniej odcinki raczej ci zadziałają, ale online możesz nie mieć do nich dostępu z powodu blokady. Generalnie Netflix w tym względzie jest strasznie niekonsekwentny i jednym to działa tak, innym siak, a kolejnym jeszcze inaczej.
Za rasizm poleciał, jak przeczytałem tamten komentarz to zaraz wiedziałem że troche odpocznie. Nie uczy sie biedak bo banów już dostał chyba z tysiąc :V
Ciekawiej (albo tragiczniej) to wygląda w przypadku Newcastle. Beniaminek zarobił 123 mln funtów z tytułu awansu do PL, a w tym okienku wydali tylko 17 zarabiając jednocześnie 43,5 na sprzedażach. Nie tak sie wzmacnia zespół na utrzymanie :/ Prezes chyba potrzebuje nowy odrzutowiec.
W dodatku, mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak limit płac? A Barcelona jest od dawna na granicy. Nie pomagają ogromne wymagania Messiego (ale Barca nie może sobie pozwolić żeby "pan i władca" był niezadowolony), inni piłkarze już od dawna zarabiają więcej niż powinni (w moim odczuciu), Griezmann to byłby gwóźdź do płacowej trumny i uruchomienie lawiny negocjacji kontraktowych ze strony piłkarzy.
Gdyby zgodził się na pensję Suareza/Coutinho: okej. Więcej? W żadnym wypadku
Griezmann mimo "niskiej" ceny byłby biznesową porażką, gdyby dostał kasiore taką jaką dało mu Atletico. Tam jest gwiazdą, ma zespół na swoich barkach i to od niego rozpoczyna się ustalanie składu. Nie możesz dać na start takiej ogromnej pensji gościowi, który będzie "jednym z czterech". Jak miałby sie poczuć Suarez, zarabiając wiele mniej od piłkarza, który dopiero co przyszedł i nawet nie ma pewnego miejsca w składzie? Też chciałby podwyżkę, a za nim kolejni.
Mieli dać Griezmannowi 25 z miejsca? Sory, ale już wolę Munira.
Barcelona jest znana z dawania ogromnych pensji piłkarzom, więc skoro nie dali Griezmannowi tyle ile chciał, to najzwyczajniej w świecie nie skąpili, tylko nie było ich stać. A kupno Williana za 80mln to poroniony pomysł od początku i tylko jakiś amator by sie na to zgodził
1
Chodzi mi o to, że nie ma sensu nawet negocjować z City i PSG.
0
Jesus? Mbappe? Poważnie?
6
Pobrane wcześniej odcinki raczej ci zadziałają, ale online możesz nie mieć do nich dostępu z powodu blokady. Generalnie Netflix w tym względzie jest strasznie niekonsekwentny i jednym to działa tak, innym siak, a kolejnym jeszcze inaczej.
2
Żeby go głowa rozbolała od hałasu na stadionie?
2
Tylko kogo
4
A co on ma do gadania, na odejscie Paulinho też nie pozwolił. Zresztą to Lucas chciał transferu bo chce grać a wie że z Albą nie ma szans
0
Może Vidal przyjechał ich odebrać z lotniska, a jemu nic powiedzieli o transferze xD
10
Cillessen wygląda jakby od tygodnia nie spał, przez to że Marc jednak doleciał do USA go prześladować ;D
1
Za rasizm poleciał, jak przeczytałem tamten komentarz to zaraz wiedziałem że troche odpocznie. Nie uczy sie biedak bo banów już dostał chyba z tysiąc :V
0
Ups, mój błąd. Awansowali już rok temu. Chyba czas do spania :)
0
Ciekawiej (albo tragiczniej) to wygląda w przypadku Newcastle. Beniaminek zarobił 123 mln funtów z tytułu awansu do PL, a w tym okienku wydali tylko 17 zarabiając jednocześnie 43,5 na sprzedażach. Nie tak sie wzmacnia zespół na utrzymanie :/ Prezes chyba potrzebuje nowy odrzutowiec.
0
No fakt, o tym nie pomyślałem.
4
Ciekawostka: Zostały 3 dni do końca okna w Anglii, a Tottenham nie wykonał jeszcze kompletnie żadnego ruchu. Pochettino uważa że ma idealny skład?
1
No tak, uznali że wzmocnienia innych formacji są ważniejsze niż trzymanie Miny, skoro mamy już Lengleta. Coś kosztem czegoś
0
No tak... tylko co to zmienia w tym co ja napisałem bo nie rozumiem
5
To kogo mają sprzedać, Malcoma czy Arthura? :P
2
Sherlock? :P
8
Buty by zawiązał bo sie wywali i zaś operacja bedzie
64
Do Chile poleciał?
10
https://i.ytimg.com/vi/FbdcDlhr5Zw/maxresdefault.jpg
14
Pani Doubtfire i nawet z tym nie handlujcie
1
https://www.cda.pl/video/21194553a
Ale coś sie dzisiaj cda wolno ładuje ogólnie
4
Ofensywnym Juve XD
9
Zgadzam się. Dokładnie dlatego Iniesta odszedł za darmo, bo miał słabe statystyki i nawet chińczykom nie opłacało sie za niego dawać cokolwiek.
1
A jaki to ma związek z Vidalem?
28
https://i.redd.it/mm8bjtjf87m01.jpg
0
Vidal
1
W dodatku, mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak limit płac? A Barcelona jest od dawna na granicy. Nie pomagają ogromne wymagania Messiego (ale Barca nie może sobie pozwolić żeby "pan i władca" był niezadowolony), inni piłkarze już od dawna zarabiają więcej niż powinni (w moim odczuciu), Griezmann to byłby gwóźdź do płacowej trumny i uruchomienie lawiny negocjacji kontraktowych ze strony piłkarzy.
Gdyby zgodził się na pensję Suareza/Coutinho: okej. Więcej? W żadnym wypadku
1
Griezmann mimo "niskiej" ceny byłby biznesową porażką, gdyby dostał kasiore taką jaką dało mu Atletico. Tam jest gwiazdą, ma zespół na swoich barkach i to od niego rozpoczyna się ustalanie składu. Nie możesz dać na start takiej ogromnej pensji gościowi, który będzie "jednym z czterech". Jak miałby sie poczuć Suarez, zarabiając wiele mniej od piłkarza, który dopiero co przyszedł i nawet nie ma pewnego miejsca w składzie? Też chciałby podwyżkę, a za nim kolejni.
5
Mieli dać Griezmannowi 25 z miejsca? Sory, ale już wolę Munira.
Barcelona jest znana z dawania ogromnych pensji piłkarzom, więc skoro nie dali Griezmannowi tyle ile chciał, to najzwyczajniej w świecie nie skąpili, tylko nie było ich stać. A kupno Williana za 80mln to poroniony pomysł od początku i tylko jakiś amator by sie na to zgodził