4

Cśśś, nie hałasuj

0

Po prostu tam jest trochę szybciej, zanim zaktualizuje sie w aplikacji Steama. U mnie już normalnie w sklepie widać też w każdym razie

7

Anglia zmieniła terminy od tego roku, po prostu :P

0

U mnie też się o dziwo sprawdza no i śladów nie zostawia

8

To niezłe 6 stówek :D

0

Nie no Jarek musiałby pół majątku oddać na to bykowe

5

Najlepsza reakcja Higuaina. Tak się powinno reagować na bramki kolegów

0

Myśleliście już nad jakimś "przemodelowaniem" LR? Nie mówię od razu, że takie coś jest potrzebne, ale tylko czy rozważaliście już jakieś zmiany w tej kwestii. Ostatnio pomyślałem że fajnie jakby dyskusje na tematy czysto "barcelońskie" wróciły pod odpowiednie artykuły (te wszystkie pogby pod plotki transferowe, propozycje składów pod zapowiedzi meczowe itd.), a żeby LR zostawić jako miejsce do dyskusji o "wszystkim innym" niezwiązanym z klubem. Na LR większy "porządek", a pod artykułami więcej życia. Wiadomo że byłoby to cięższe do zrealizowania niż do napisania, szczególnie przez przyzwyczajenia użytkowników. Ale tylko pytam czy już pojawiały się jakieś pomysły że coś można by w tej kwestii zmienić.

10

Schmeichelowi co prawda jeszcze sporo brakuje do taty, ale i tak fajna historia

64

To już wyższy level wklejać Tweety użytkowników, którzy też sie tutaj udzielają xD

6

Nie ma szans, żadna z uznanych firm nie wejdzie w te walkę bo mają za dużo do stracenia, z kolei te mniejsze nie mają siły przebicia przez marketing EA. Jedna jedyna szansa to Konami, ale oni wolą sami sobie rzucać kłody pod nogi zamiast walczyć z Fifą

7

To oznacza że ma dość już tych pajaców z aparatami i kamerami :P

0

A kogo mieli kupić? Zakładając że Cillessen i Oblak nie chcieli iść do tego bagna, to kandydatur za dużo nie było.

2

Po prostu sporo osób już rzyga tym tematem i wszystko zostało już powiedziane, a kolejne posty to tylko pisanie po raz wtóry tego samego, tylko ubranego w inne słowa. Zwolennicy jedynie czekają na jakieś wiadomości z prasy, a hejterzy to wiadomo :P

1

Nie zjedzie bo już go nie ma

32

W sumie jestem ciekaw jakichś statystyk, jak bardzo spadły im wyświetlenia artykułów po wprowadzeniu LR

1

Nie wiem czy jest sie tu z czego śmiać. Romek jest postawiony w podbramkowej sytuacji przez Courtois. Jasne, za 20mln mniej mógł mieć Cillessena, a za 20 więcej Oblaka, ale kto powiedział że oni sie muszą na taki deal zgodzić? Może kontakty były, ale obaj wyśmiali niebieskich. Kepa mimo wszystko zapowiada się bardzo dobrze, a nie mogli też ściągnąć byle kogo.

1

Po prostu na Steamie sklep aktualizuje się tylko raz dziennie i to przypada bodajże na 19 w naszej strefie czasowej. Robią wyjątki na głośne premiery, ale widocznie demo do takich nie należy.

12

Jakby było coś nowego to by o tym napisał zanim zdążyłbyś zapytać ;D

1

No chyba jednak nie rozumiesz o co chodzi :P Jak przyjdzie de Jong to będzie kolejny młody w kolejce do ogrania i nabrania doświadczenia, Pogby ogrywać nie trzeba i w tym cała zagadka. Młodych zagadek mamy już dość, więc albo doświadczony Pogba albo nikt

0

Nie ściemę bo ja pisałem tylko o grze online, nie ze znajomym :P

12

prawie almost powiadasz :D

7

0

Taka klauzula a Romkowi sie dupa pali bo Courtois nie chce trenować, a zastępcy ani widu ani słychu

0

Ja to widze tak, że niespodziewanie została im spora kasa na koniec okna i po namowie Abidala stwierdzili że spróbują, a nuż się uda

0

Żyj dalej w tej bzdurnej ułudzie że tutaj jest lepiej niż tam

1

Czasami mam wrażenie że wy sobie zmyślacie te wszystkie komentarze. Z ciekawości zacząłem kilka dni temu czytać komentarze wiadomo gdzie i wcale nie widze negatywnego nastawienia do Kovy. Jasne, zdarzają sie ameby, ale odniosłem wrażenie że ogólny wydźwięk komentarzy jest taki, że mu sie nie dziwią że chce grać po 3 latach w klubie więcej niż te ogony co dostaje. I zdecydowanie wolą wariant wypożyczenia go do Chelsea niż pozbycia się go, więc nie wiem o jakim ukamieniowaniu mowa.

27

raczej błoto, używki i brak higieny osobistej przez 3 dni.

0

Jak sie ma znajomości to wystarczy jeden telefon

0

No i krótka piłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?