No ale jednak trudniej utrzymać dobrą dyspozycję w 3 razy dłuższym okresie czasu. Tak, Dembele po kontuzji i w ogóle, nie wybieram pomiędzy nimi, ale ta statystyka jednak przemawia na korzyść Mbappe według mnie.
"Mam nadzieję że chcciaz raz tak zagramy w tym sezonie"
To chyba już sugeruje że nie chce takiej jedenastki na stałe, no ja to tak odebrałem od razu przynajmniej :P
Czepiasz się ludzi że odnoszą sie tylko do liczb, a teraz gdy dałem ci czarno na białym przykład, jak Suarez potrafi (potrafił) asystować i odgrywać to mi piszesz o liczbach, czemu?
Jak po obejrzeniu tego filmu dalej staniesz przy stanowisku, że Suarez nie potrafi podawać i jego transfer był błędem, bo potrzebowaliśmy kogoś lepszego technicznie(!) to wysiadam z tego wagonu. Bo zakładam że po prostu zapomniałeś jak on grał, innej możliwości nie ma.
To co sie z nim stało na przestrzeni ostatniego roku nie usprawiedliwia w żaden sposób pisania, że on nie pasuje do Barcelony i powinni ściągnąć kogoś innego. W żaden.
Największe zastrzeżenie jakie do niego mam to jego dyspozycja w LM. W lidze jest kluczowy, ale w Lidze Mistrzów jest praktycznie bezużyteczny, bo o ile kiedyś robił mega przestrzenie i brał udział w "klepce" to teraz ani podać nie potrafi, a tych przestrzeni kolegom albo nie robi, albo nikt ich nie wykorzystuje. Najczęściej jedyne co robi to marnuje sytuacje i wymachuje łapskami.
Suarez w poprzednim sezonie strzelił 31 bramek, z czego: -14 razy dawał nam prowadzenie w meczu (w 10 przypadkach była to otwierająca bramka na 1:0) -2 razy podnosił wynik na dwubramkowe prowadzenie -4 razy zdobywał gola na remis lub kontaktowego przy niekorzystnym wyniku Czyli 20 z 31 goli miały duży wpływ na przebieg spotkania (licząc podniesienie wyniku na "bezpieczne" 2-bramkowe prowadzenie jak i bramki na remis/kontaktowe dające kopa drużynie) -10 jego bramek dało ostatecznie wygraną w meczu - 11 bramek przeciwko zespołom z TOP7 (drużyny wchodzące do pucharów, wliczyłem bramki ze spotkań pucharu króla przeciwko Valencii i Sevilli) To tak a propos tematu, że Suarez "nabijał" sobie statystyki z cieniasami, zinterpretujcie sami. Liga Mistrzów to już oddzielny temat, ale tutaj nie ma o czym pisać.
Alba to ja mam wrażenie że on panicznie sie boi oddać strzału. Czasami aż sie prosi żeby dać po krótkim, a on na ślepo daje piłke przed piątkę. A potem on faktycznie oddaje strzał i jest tak mierny, że już wiem czemu on nie strzela. Ja nie wiem jak zawodowy piłkarz może mieć takie tragiczne uderzenie
Mógłby w końcu zagrać coś w LM bo w poprzednim sezonie zaledwie jedna bramka, a w jeszcze poprzednim też tylko 3. Skoro bramki to "jedyne" czym sie broni, to w LM już nie ma nic. W lidze swoje strzeli, ale to w LM jest najbardziej potrzebny.
Już pal licho te jego nieudane zagrania, ale on po każdym wymachuje łapami jakby sie miał zaraz obrazić na cały świat ze sobą samym włącznie. Zaczynam myśleć że on nie potrzebuje treningu tylko lepszego psychologa.
Tylko że lwią część spotkania graliśmy 4-3-3 :) Po wejściu Rakiticia (albo Coutinho dopiero, już nie pamiętam) było 4-2-3-1 a jak za Dembele wszedł Vidal to dopiero przeszli na 4-4-2.
1
No ale jednak trudniej utrzymać dobrą dyspozycję w 3 razy dłuższym okresie czasu. Tak, Dembele po kontuzji i w ogóle, nie wybieram pomiędzy nimi, ale ta statystyka jednak przemawia na korzyść Mbappe według mnie.
1
"Mam nadzieję że chcciaz raz tak zagramy w tym sezonie"
To chyba już sugeruje że nie chce takiej jedenastki na stałe, no ja to tak odebrałem od razu przynajmniej :P
20
Dorodne stopy? xD Pierwszy raz widze takie określenie, co ona ma rozmiar 45?
4
Pewnie oba na samplach, nic szczególnego w muzyce
15
Noo *.*
Puig i Messi też nawet spoko
1
Dzięki, pierwszy mój skład w FPL w życiu wiec może fart nowicjusza :P
1
Czepiasz się ludzi że odnoszą sie tylko do liczb, a teraz gdy dałem ci czarno na białym przykład, jak Suarez potrafi (potrafił) asystować i odgrywać to mi piszesz o liczbach, czemu?
6
Przyznam, że średnio oglądam United, ale zawsze miałem wrażenie że Martial to bardziej skrzydłowy niż napastnik, jak to z nim jest?
11
Na kobietach, nie alkoholowych szlaufach na gastro xD
1
Jak po obejrzeniu tego filmu dalej staniesz przy stanowisku, że Suarez nie potrafi podawać i jego transfer był błędem, bo potrzebowaliśmy kogoś lepszego technicznie(!) to wysiadam z tego wagonu. Bo zakładam że po prostu zapomniałeś jak on grał, innej możliwości nie ma.
To co sie z nim stało na przestrzeni ostatniego roku nie usprawiedliwia w żaden sposób pisania, że on nie pasuje do Barcelony i powinni ściągnąć kogoś innego. W żaden.
37
Przecież Luis jakiś czas temu bardzo dobrze odnajdywał się w klepce i był bardzo mobilnym napastnikiem, po prostu coś... sie popsuło...
0
No tak średnio bym powiedział, skoro miał klauzule 100 mln. Jakby chciał odejść to za stówke by sie zawinął
1
Mecz jest w środę :P
4
Największe zastrzeżenie jakie do niego mam to jego dyspozycja w LM. W lidze jest kluczowy, ale w Lidze Mistrzów jest praktycznie bezużyteczny, bo o ile kiedyś robił mega przestrzenie i brał udział w "klepce" to teraz ani podać nie potrafi, a tych przestrzeni kolegom albo nie robi, albo nikt ich nie wykorzystuje. Najczęściej jedyne co robi to marnuje sytuacje i wymachuje łapskami.
27
Suarez w poprzednim sezonie strzelił 31 bramek, z czego:
-14 razy dawał nam prowadzenie w meczu (w 10 przypadkach była to otwierająca bramka na 1:0)
-2 razy podnosił wynik na dwubramkowe prowadzenie
-4 razy zdobywał gola na remis lub kontaktowego przy niekorzystnym wyniku
Czyli 20 z 31 goli miały duży wpływ na przebieg spotkania (licząc podniesienie wyniku na "bezpieczne" 2-bramkowe prowadzenie jak i bramki na remis/kontaktowe dające kopa drużynie)
-10 jego bramek dało ostatecznie wygraną w meczu
- 11 bramek przeciwko zespołom z TOP7 (drużyny wchodzące do pucharów, wliczyłem bramki ze spotkań pucharu króla przeciwko Valencii i Sevilli)
To tak a propos tematu, że Suarez "nabijał" sobie statystyki z cieniasami, zinterpretujcie sami. Liga Mistrzów to już oddzielny temat, ale tutaj nie ma o czym pisać.
28
Czekam od roku aż Suarez mi zamknie gębe i już sie nie mogę doczekać
1
Ale już po harnasiu czy przed?
3
Drugi
0
Munir wczoraj był na ławce, a Paco na trybunach. Dla mnie to jasny sygnał który z nich zostaje, a który odchodzi
3
Alba to ja mam wrażenie że on panicznie sie boi oddać strzału. Czasami aż sie prosi żeby dać po krótkim, a on na ślepo daje piłke przed piątkę. A potem on faktycznie oddaje strzał i jest tak mierny, że już wiem czemu on nie strzela. Ja nie wiem jak zawodowy piłkarz może mieć takie tragiczne uderzenie
0
Niby głupie, ale jak tak sobie pomyślałem to w sumie coś w tym jest xD
2
Może oni na innym byli xd
15
Mam nadzieje że Munir zagra, w takim meczu mu sie po prostu należy
0
Mógłby w końcu zagrać coś w LM bo w poprzednim sezonie zaledwie jedna bramka, a w jeszcze poprzednim też tylko 3. Skoro bramki to "jedyne" czym sie broni, to w LM już nie ma nic. W lidze swoje strzeli, ale to w LM jest najbardziej potrzebny.
Już pal licho te jego nieudane zagrania, ale on po każdym wymachuje łapami jakby sie miał zaraz obrazić na cały świat ze sobą samym włącznie. Zaczynam myśleć że on nie potrzebuje treningu tylko lepszego psychologa.
0
Tylko że lwią część spotkania graliśmy 4-3-3 :) Po wejściu Rakiticia (albo Coutinho dopiero, już nie pamiętam) było 4-2-3-1 a jak za Dembele wszedł Vidal to dopiero przeszli na 4-4-2.
6
I tak nie moglibyśmy Miny zarejestrować do rozgrywek więc nie pier...dziel
0
No i cyk leci na tapete
2
Tylko... to nie była pierwsza kolejka :D
5
Suareza xD
70
Masz racje, wydaje Ci sie