LIGA MISTRZÓW UEFA I LIGA EUROPY UEFA POZOSTAJĄ NA PLATFORMIE NC+
Dzięki współpracy z Telewizją Polsat wszystkie mecze najbliższego sezonu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA będą dostępne dla abonentów nc+.
Szybka reakcja z Coutinho w przerwie (być może od razu umówili się że wejdzie na drugą połowę przez słabe przygotowanie), zmiana Arthura mimo wszystko na plus, mógł wejść też Malcom za Suareza czy Dembele, ale przecież Coutinho świetnie radzi sobie na skrzydle. Strzelił bramkę, Arthur wszedł i zaliczył asystę, a zmiana Vidala to już klasyczne wprowadzenie świeżego walczaka do pociągnięcia ostatnich minut, albo po prostu chciał mu dać zadebiutować (może oba :) )
Mam wrażenie że niektórzy to chcą żeby Valverde wystawił 8 napastników, a Pique z Umtitim sobie sami poradzą. Ale żeby nie było tak łatwo, to potem narzekać że tracimy za dużo goli.
W pierwszej połowie Alba i Semedo spędzili więcej czasu przy polu karnym Alaves niż na swojej połowie, okazjonalnie nawet dołączał do nich Roberto. Momentami grali szóstką (!!) w ataku, Pique podchodził do pomocników. Powiedz mi co mieli zrobić więcej żeby gra nie była na "utrzymanie wyniku"
25 sytuacji bramkowych i 21 strzałów przeciwko autobusowi, przez większość 1 połowy ustawienie w ataku przypominało bardziej 2-3-5, momentami nawet w 2-2-6, próbowali robić przewagi w ataku pozycyjnym, pierwszy mecz sezonu, ale i tak płacze i lamenty że Valverde murarz, defensywna gra i blablabla XD
Gdyby strzelili jedną bramkę w pierwszej połowie (a powinni z tych 11 sytuacji chociaż raz trafić, nie oszukujmy się) to ten mecz mógł być spacerkiem.
Ja na prawdę nie rozumiem tym razem czego się ludzie czepiają dzisiaj. 11 okazji bramkowych to mało? Sytuacji było wystarczająco, próbują stwarzać przewagę liczebną z przodu, ale nie wykorzystują tego zagraniami. Raczej to wina piłkarzy niż Valverde. Jedynie Rakitic z tej lewej strony moim zdaniem niewidoczny trochę, ale mając na swojej stronie Dembele i Albę to chłop powinien raczej zostawać z tyłu. Ja tam osobiście do ich gry nie mam dużych zastrzeżeń, jedynie mogliby coś trafić w końcu ;)
Pomijając ich indywidualne błędy, ale dzisiaj Semedo i Roberto bardzo dobrze sie uzupełniają. Roberto robi dokładnie to, czego kompletnie nie robił Rafinha w Superpucharze, a powinien. Wymieniają się płynnie pozycjami w trakcie meczu i momentami Semedo przejmuje rolę skrzydłowego a Roberto schodzi praktycznie na obronę. Innym razem Semedo zostaje bliżej środka boiska i Roberto zapuszcza się do przodu. Roberto dzisiaj ma takie "Ivanowe" zadania bym powiedział.
To na pewno nie była setka. Bramkarz dobrze ustawiony i jasne że mógł tam nawinąć rogala, ale miec jakieś duże pretensje do niego za to to bym nie miał. Ta kontra gdzie chciał odegrać szybko do Leo to też dobra decyzja, ale nie wyszło. Jest aktywny i na pewno nie jest to mecz z tych słabych. Też nie popisuje się jakoś super ale taki powiedzmy całkiem dobry mecz gra. Skuteczność może przyjdzie z grą
Teraz jest mega boom na piwa bezalkoholowe i w smaku praktycznie nie czuć różnicy w stosunku do alkoholowych odpowiedników. Przykładowo lech free smakuje dla mnie identycznie jak zwykły. Także dla mnie nazwanie tego 'piwem' nie jest nadużyciem, chociaż wiadomo z założenia piwo to napój alkoholowy od początku. Jak ktoś pije piwo dla smaku (pewnie zaraz ktoś napisze 'ooo lech blee tylko kraftowe!') to się sprawdza bardzo dobrze, przede wszystkim kierowcom
7
Bób... FUJ!
0
Czyli nie traktujesz mnie jak hejtera? W sumie sie nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Uwierz, że da się zapamiętać bez problemu. Po prostu niektórzy nie chowają osobistej urazy do kogoś, tylko i aż tyle :)
1
Nie dobijaj go xD
33
Kobyła ma miły tułów, a bawół utył i ma mały bok
3
kajak
1
0
Tak się składa że mają kanały LM w ofercie
0
I tak nieustraszeni najlepsi
4
Nie.
1
Jeszcze 11 miesięcy? Fantastycznie!
1
Salah?
0
Zapomniałeś dodać że Coutinho jest rezerwowym xD
1
Mats jest najpiękniejszy
0
Co zmalowałeś
23
to?
39
Coutinho w zeszłym sezonie rozegrał 1300 minut na 1600 możliwych, więc jak jeszcze raz gdzieś przeczytam że był rezerwowym, to je*ne
2
Zagrał w 18 spotkaniach, 6 razy po 90 minut co prawda, ale tylko 3 razy zagrał mniej niż 60. Tak wyglądają statystyki rezerwowego?
0
Szybka reakcja z Coutinho w przerwie (być może od razu umówili się że wejdzie na drugą połowę przez słabe przygotowanie), zmiana Arthura mimo wszystko na plus, mógł wejść też Malcom za Suareza czy Dembele, ale przecież Coutinho świetnie radzi sobie na skrzydle. Strzelił bramkę, Arthur wszedł i zaliczył asystę, a zmiana Vidala to już klasyczne wprowadzenie świeżego walczaka do pociągnięcia ostatnich minut, albo po prostu chciał mu dać zadebiutować (może oba :) )
2
Mam wrażenie że niektórzy to chcą żeby Valverde wystawił 8 napastników, a Pique z Umtitim sobie sami poradzą. Ale żeby nie było tak łatwo, to potem narzekać że tracimy za dużo goli.
1
W pierwszej połowie Alba i Semedo spędzili więcej czasu przy polu karnym Alaves niż na swojej połowie, okazjonalnie nawet dołączał do nich Roberto. Momentami grali szóstką (!!) w ataku, Pique podchodził do pomocników. Powiedz mi co mieli zrobić więcej żeby gra nie była na "utrzymanie wyniku"
22
25 sytuacji bramkowych i 21 strzałów przeciwko autobusowi, przez większość 1 połowy ustawienie w ataku przypominało bardziej 2-3-5, momentami nawet w 2-2-6, próbowali robić przewagi w ataku pozycyjnym, pierwszy mecz sezonu, ale i tak płacze i lamenty że Valverde murarz, defensywna gra i blablabla XD
Gdyby strzelili jedną bramkę w pierwszej połowie (a powinni z tych 11 sytuacji chociaż raz trafić, nie oszukujmy się) to ten mecz mógł być spacerkiem.
0
A na czyje ma nie grać? Na życzenie dziadka stryjecznego wujka Andre Gomesa?
0
Ja na prawdę nie rozumiem tym razem czego się ludzie czepiają dzisiaj. 11 okazji bramkowych to mało? Sytuacji było wystarczająco, próbują stwarzać przewagę liczebną z przodu, ale nie wykorzystują tego zagraniami. Raczej to wina piłkarzy niż Valverde. Jedynie Rakitic z tej lewej strony moim zdaniem niewidoczny trochę, ale mając na swojej stronie Dembele i Albę to chłop powinien raczej zostawać z tyłu. Ja tam osobiście do ich gry nie mam dużych zastrzeżeń, jedynie mogliby coś trafić w końcu ;)
0
Pomijając ich indywidualne błędy, ale dzisiaj Semedo i Roberto bardzo dobrze sie uzupełniają. Roberto robi dokładnie to, czego kompletnie nie robił Rafinha w Superpucharze, a powinien. Wymieniają się płynnie pozycjami w trakcie meczu i momentami Semedo przejmuje rolę skrzydłowego a Roberto schodzi praktycznie na obronę. Innym razem Semedo zostaje bliżej środka boiska i Roberto zapuszcza się do przodu. Roberto dzisiaj ma takie "Ivanowe" zadania bym powiedział.
13
45 minut w sezon i już płacz xD
0
To na pewno nie była setka. Bramkarz dobrze ustawiony i jasne że mógł tam nawinąć rogala, ale miec jakieś duże pretensje do niego za to to bym nie miał. Ta kontra gdzie chciał odegrać szybko do Leo to też dobra decyzja, ale nie wyszło. Jest aktywny i na pewno nie jest to mecz z tych słabych. Też nie popisuje się jakoś super ale taki powiedzmy całkiem dobry mecz gra. Skuteczność może przyjdzie z grą
1
Teraz jest mega boom na piwa bezalkoholowe i w smaku praktycznie nie czuć różnicy w stosunku do alkoholowych odpowiedników. Przykładowo lech free smakuje dla mnie identycznie jak zwykły. Także dla mnie nazwanie tego 'piwem' nie jest nadużyciem, chociaż wiadomo z założenia piwo to napój alkoholowy od początku. Jak ktoś pije piwo dla smaku (pewnie zaraz ktoś napisze 'ooo lech blee tylko kraftowe!') to się sprawdza bardzo dobrze, przede wszystkim kierowcom
4
Czemu zawsze najładniejsze zdjęcia są w niskich rozdzielczościach ;(
0
No nie wiem, kotlet sojowy to też w sumie nie kotlet. Ale jak inaczej to nazwać, oranżada o smaku piwnym? :P