10

Z powołaniem sie minąłeś, kariera ankietera stoi otworem xD

6

Wjechało English Breakfast dla zainteresowanych

6

Piłkarzom też nie wybaczysz rozumiem bo to ogólnie oni dali dupy

0

Klauzula

1

Na pewno pięknie :')

1

Pewnie taką ma klauzule po prostu, ale Onet lubi duże liczby

1

Przez Twittera XD

7

No. Messi też jest

7

Chyba jakiś naćpany byłem w sobotę bo zupełnie inaczej pamiętam ten mecz

1

A co on pokazał poza ostatnim sezonem? Przypominam że ma 27 lat

1

Kupienie Dembele zamiast Lemara to nie był w żadnym wypadku błąd, a już na pewno nie wielbłąd :)

0

Dla mnie ta gra to będzie po prostu klapa. Nawet jeżeli to będzie super produkcja, nie przebiją sie przez marketing gigantów branży. A nawet w to wątpię, oby im sie chociaż zwróciły koszty produkcji :)

1

Pewnie ich roczny budżet jest niższy od budżetu EA na jeden trailer, więc sie nie ma co dziwić xD

0

Budżetowy Battlefield, nie widze nic szczególnego w tej grze. Jedynie dopracowany netcode i hitreg jest w stanie jakoś ich ustawić bo te rzeczy w Battlefieldzie leżą w sumie od zawsze.

1

Do Betisu :P
Chyba że miałeś na myśli miasto, to zwracam honor :V

0

W Barcelonie na przykład to normalne, że piłkarz który ma odejść gra jeszcze mecze. Jak jeszcze kontuzje złapie to już w ogóle będzie tak jak u nas.

0

Przed tą jego kontuzją (nie tą ostatnią, tylko wcześniej tam z dwa lata temu chyba) grał na prawdę obiecująco i byłem jego wielkim fanem. Od tego urazu już było dużo gorzej, ale od zawsze twierdziłem że on ma większy potencjał od Denisa. Chociaż rzecz jasna sprowadzenie Denisa też było fajnym ruchem, po prostu nie wypalił i raczej już tego nie zrobi. Rafinha zresztą też nie, ja tam bym sie pozbył ich obu.

1

Grał super? Jedyne co robił to strzelał bramki. Wiem że to brzmi śmiesznie, bo bramki są najważniejsze, w lidze jego gole dały nam dużą część mistrzostwa bo strzelał w bardzo ważnych momentach. Tyle co wszystkim nerwów napsuł, jak sie zachowuje to jest poniżej krytyki. No i on od dwóch lat w Lidze Mistrzów jest tylko statystą. Nie ma go.
Mam szczerą nadzieję, że Suarez wróci, ale z czasem coraz mniejszą ;)

19

Dlatego blokuje każdego kto sie oznacza pod jakimiś durnymi obrazkami i tak dalej. Od pewnego czasu mam czystą tablicę od takich gówien ;v

0

Nawet nie będę próbował, doskonale wiem że to strata czasu :)

2

Poczytaj najpierw co to jest ping i od czego on zależy

7

Powiedz że to troll

5

Kompleksy.

0

9 i 93 miejsce

9

To może jednak mam niedobór magnezu... od 20 lat :/

0

Tematu De Jonga już nie ma, powiedział że zostaje w Ajaxie. Na ten sezon przynajmniej

0

Wiedźmiński rynsztunek rób. Set Gryfa jest chyba od 11 poziomu

22

Przecież napisał Gears of War 4. Jak napisze że pytam o opinie o Wiedźminie to mnie poprawisz na Skyrim? ;D

2

Możesz

9

Prawo Pascala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?