Ogólnie nie jest tak trudno wspiąć sie (lub spaść) w rankingu, mimo tego że są brane wszystkie mecze od czasu zbierania danych. Możesz poczytać o zasadzie wyliczania punktów w piłkarskim odpowiedniku systemu elo na angielskiej wikipedii, na polskiej jest to opisane bardzo słabo. https://en.wikipedia.org/wiki/World_Football_Elo_Ratings
Ranking ELO jest zupełnie inny od rankingu FIFA i jest oparty na rankingu szachowym. Generalnie obejmuje on mecze od 1872 roku i nie ma zasady, że z czasem te "stare" przestają mieć wpływ. Stąd MŚ w Rosji mają znikomy wpływ na całość rankingu, w którym znaczenie mają wszystkie spotkania rozegrane na przestrzeni przeszło 100 lat.
Ale o jakim wywalczeniu miejsca u nas może być mowa, skoro za granicą 19-latek jest gwiazdą Mistrzostw Świata, a u nas "młody ma jeszcze czas, niech poczeka" i nikt mu tej szansy nie da. Mówię generalnie rzecz jasna, zdarzają się wyjątki.
0
Mam wrażenie że widziałem już kiedyś dokładnie ten sam post, nie wklejałeś go już przed jakimś meczem? xD
0
Myślę że godzinę po meczu powinien już być. Bodajże z superpucharem tak było.
3
A to na PW takie rzeczy kolego ;)
5
https://www.fullmatchesandshows.com/
wchodzisz tu, odpalasz mecz i oglądasz. Wyniku nigdzie nie ma dopóki sam nie klikniesz że ma sie wyświetlić
0
W Rosji Modric grał często dużo głębiej od Rakiety
47
Emery Out
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/39468207_2161838300737966_5148575592060289024_n.png?_nc_cat=0&oh=c7fde0222c0d777d8beb9e9611126510&oe=5C02E25C
2
https://i.imgflip.com/2g4aof.jpg
34
Cóż za kreatywna nazwa na turniej xD
0
Czy mecz pomiędzy Chelsea a Arsenalem to jakiś pojedynek o złoty kalafior dla największego warzywa? :V
3
Czekam aż jakiś gigant w stylu BeIN wjedzie na polski rynek i wykupi co trzeba. Chociaż gdyby to było opłacalne to pewnie już dawno by się tak stało.
0
Nikt
1
Normalny trener to i gra normalna :)
0
Wiecie może gdzie obejrze Watahe? Nie licząc HBO GO i ipli. Na alltube odcinki pokasowane.
0
Spotkania PSG to pewnie jedyne, które miały akceptowalną oglądalność. Pewnie gdyby była możliwość wykupienia tylko meczów PSG to by skorzystali.
0
Tak
0
Na ten moment chyba nikt i nie zapowiada się, żeby miało sie to zmienić
0
Dobrze że go po 1 kolejce nie wywaliłem ze składu
1
Ogólnie nie jest tak trudno wspiąć sie (lub spaść) w rankingu, mimo tego że są brane wszystkie mecze od czasu zbierania danych. Możesz poczytać o zasadzie wyliczania punktów w piłkarskim odpowiedniku systemu elo na angielskiej wikipedii, na polskiej jest to opisane bardzo słabo.
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Football_Elo_Ratings
4
Ranking ELO jest zupełnie inny od rankingu FIFA i jest oparty na rankingu szachowym. Generalnie obejmuje on mecze od 1872 roku i nie ma zasady, że z czasem te "stare" przestają mieć wpływ. Stąd MŚ w Rosji mają znikomy wpływ na całość rankingu, w którym znaczenie mają wszystkie spotkania rozegrane na przestrzeni przeszło 100 lat.
1
Ale o jakim wywalczeniu miejsca u nas może być mowa, skoro za granicą 19-latek jest gwiazdą Mistrzostw Świata, a u nas "młody ma jeszcze czas, niech poczeka" i nikt mu tej szansy nie da. Mówię generalnie rzecz jasna, zdarzają się wyjątki.
1
Po finale LM w 2006, wtedy zostałem sezonowcem ale się trochę przedłużyło i nie wiem jak to zakończyć do dzisiaj :/
2
Trzeba być niezłym krejzolem żeby czerpać informacje sportowe z polskiej telewizji (albo jakiekolwiek xD)
6
Przeczytałem dzień przed maturą streszczenia lektur z gwiazdką i stykło
9
Oficjalnie De Bruyne wypada na 3 miesiące, ale nie miał żadnego zabiegu @Sky
3
Po co kolejny środkowy obrońca, skoro dwóch dopiero co musieliśmy sie pozbyć?
10
Mioduski już robi notatki
2
Akurat miałem dzisiaj dzwonić sie umówić, ale chyba jednak sam sie przed lustrem objade jak tak straszysz
0
Byłeś podciąć końcówki i wyszedłeś łysy?
1
W English Breakfast był ten sam, widocznie teraz zamiast socjali to załatwiają bezdomnym prace.
1
4:0 było w pierwszym.