0

Mam wrażenie że widziałem już kiedyś dokładnie ten sam post, nie wklejałeś go już przed jakimś meczem? xD

0

Myślę że godzinę po meczu powinien już być. Bodajże z superpucharem tak było.

3

A to na PW takie rzeczy kolego ;)

5

https://www.fullmatchesandshows.com/
wchodzisz tu, odpalasz mecz i oglądasz. Wyniku nigdzie nie ma dopóki sam nie klikniesz że ma sie wyświetlić

0

W Rosji Modric grał często dużo głębiej od Rakiety

2

34

Cóż za kreatywna nazwa na turniej xD

0

Czy mecz pomiędzy Chelsea a Arsenalem to jakiś pojedynek o złoty kalafior dla największego warzywa? :V

3

Czekam aż jakiś gigant w stylu BeIN wjedzie na polski rynek i wykupi co trzeba. Chociaż gdyby to było opłacalne to pewnie już dawno by się tak stało.

0

Nikt

1

Normalny trener to i gra normalna :)

0

Wiecie może gdzie obejrze Watahe? Nie licząc HBO GO i ipli. Na alltube odcinki pokasowane.

0

Spotkania PSG to pewnie jedyne, które miały akceptowalną oglądalność. Pewnie gdyby była możliwość wykupienia tylko meczów PSG to by skorzystali.

0

Tak

0

Na ten moment chyba nikt i nie zapowiada się, żeby miało sie to zmienić

0

Dobrze że go po 1 kolejce nie wywaliłem ze składu

1

Ogólnie nie jest tak trudno wspiąć sie (lub spaść) w rankingu, mimo tego że są brane wszystkie mecze od czasu zbierania danych. Możesz poczytać o zasadzie wyliczania punktów w piłkarskim odpowiedniku systemu elo na angielskiej wikipedii, na polskiej jest to opisane bardzo słabo.
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Football_Elo_Ratings

4

Ranking ELO jest zupełnie inny od rankingu FIFA i jest oparty na rankingu szachowym. Generalnie obejmuje on mecze od 1872 roku i nie ma zasady, że z czasem te "stare" przestają mieć wpływ. Stąd MŚ w Rosji mają znikomy wpływ na całość rankingu, w którym znaczenie mają wszystkie spotkania rozegrane na przestrzeni przeszło 100 lat.

1

Ale o jakim wywalczeniu miejsca u nas może być mowa, skoro za granicą 19-latek jest gwiazdą Mistrzostw Świata, a u nas "młody ma jeszcze czas, niech poczeka" i nikt mu tej szansy nie da. Mówię generalnie rzecz jasna, zdarzają się wyjątki.

1

Po finale LM w 2006, wtedy zostałem sezonowcem ale się trochę przedłużyło i nie wiem jak to zakończyć do dzisiaj :/

2

Trzeba być niezłym krejzolem żeby czerpać informacje sportowe z polskiej telewizji (albo jakiekolwiek xD)

6

Przeczytałem dzień przed maturą streszczenia lektur z gwiazdką i stykło

9

Oficjalnie De Bruyne wypada na 3 miesiące, ale nie miał żadnego zabiegu @Sky

3

Po co kolejny środkowy obrońca, skoro dwóch dopiero co musieliśmy sie pozbyć?

10

Mioduski już robi notatki

2

Akurat miałem dzisiaj dzwonić sie umówić, ale chyba jednak sam sie przed lustrem objade jak tak straszysz

0

Byłeś podciąć końcówki i wyszedłeś łysy?

1

W English Breakfast był ten sam, widocznie teraz zamiast socjali to załatwiają bezdomnym prace.

1

4:0 było w pierwszym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?