Sprzedaż 'fizycznych' płyt jest trochę niemiarodajna, teraz sie liczy dystrybucja cyfrowa, iTunes, Spotify, YouTube itd.
W sumie bardziej by mnie interesowało jak to wygląda liczbowo, jak sie w Polsce teraz płyty sprzedają
Przecież to nie są żadne wymagania, a wiadomo że na pokazie wezmą jak najlepszy dostępny na rynku sprzęt żeby im przed setkami dziennikarzy gra nie chrupnęła. Nie rób ludzi w balona
Musi działać dobrze na konsolach więc o jakim nieprzeciętnym sprzęcie mowa. Na PC Wiedźmin jest bardzo dobrze zoptymalizowany i myślę że tak samo będzie z Cyberpunkiem
A ile z tych bramek i asyst miał Messi w ROZGRYWKACH UEFA? Mogą sobie pisać, że liczą sie wszystkie rozgrywki, każdy wie jak to działa i serio nie mogę wyjść z podziwu, że kogokolwiek jeszcze to zaskakuje.
Mega szanuje Ivana i jego wkład w zespół, ale jak PSG wpłaciłoby klauzule, a kartą przetargową ma być podwyżka, to za te pieniążki bym im jeszcze Denisa dorzucił i niech lecą obaj.
Ja mam taki skład, w zasadzie to jest 4 bocznych obrońców i 6 napastników. Zamiast Pereiry miałem Bailly'ego ale ze względu na forme United to sie go pozbyłem bez zastanowienia. W pierwszej kolejce 98 pkt, w tej 62 więc troche gorzej, ale jestem dobrej myśli :) https://i.gyazo.com/eb8b25843a08ec982e277bac30a4de05.png
Jak masz dwie sztaby z meteorytowego srebra to możesz z nich zrobić blache, czasami rzemieślnicy mają na sprzedaż, albo zobacz czy jak rozbierzesz na części u płatnerza jakąś zbrojke to czy jej nie otrzymasz
5
Co on tam robi, to nie jest spotkanie vice-kapitanów. Messi już ma obowiązki w tyłku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To komu stawiasz te flaszkę?
43
2015 rok... antyczne czasy... gówniarze nie pamientajo
3
Wiem że to nie w temacie, ale wchodząc na tą stronę nigdy w życiu bym z niej nic nie kupił. Już na pierwszy rzut oka wygląda jak przekręt
23
Biegaczka o wzroście 1,58 jest bardziej dopakowana niż Ty? O chłopie :D
1
Sprzedaż 'fizycznych' płyt jest trochę niemiarodajna, teraz sie liczy dystrybucja cyfrowa, iTunes, Spotify, YouTube itd.
W sumie bardziej by mnie interesowało jak to wygląda liczbowo, jak sie w Polsce teraz płyty sprzedają
8
No a gdzie Malcom grał przed transferem?
0
Tak se tłumacz
53
Kiedy każdy gra w co chce, ale musisz wpie***lić swoje 3 grosze :)
2
Denis nie chce odchodzić a siłą go nie wypchną. Z kolei Rafinha chce grać więcej niż mógłby u nas.
2
Ma bana już, ale pewnie za spam
25
Sprawia wrażenie takiej luźnej, naturalnej, przyziemnej osoby. A po drugiej stronie Ewa Swoboda hehe
6
Przynajmniej będę mógł dzisiaj wyjść w końcu z domu jak o 22 strone wyłączą
9
No ja jednak nie, bo tylko niekorzystny wynik jest w stanie sprawić, że tu sie pojawi ruch o natężeniu krytycznym :P
1
Przecież to nie są żadne wymagania, a wiadomo że na pokazie wezmą jak najlepszy dostępny na rynku sprzęt żeby im przed setkami dziennikarzy gra nie chrupnęła. Nie rób ludzi w balona
0
Musi działać dobrze na konsolach więc o jakim nieprzeciętnym sprzęcie mowa. Na PC Wiedźmin jest bardzo dobrze zoptymalizowany i myślę że tak samo będzie z Cyberpunkiem
4
Od czasu jak sie regularnie udzielasz jestem coraz bliżej :/
7
Tutaj nie ma miejsca dla odmieńców
2
A mi napisali że 10zł zwrócą, widać są równi i równiejsi, pff
9
A ile z tych bramek i asyst miał Messi w ROZGRYWKACH UEFA? Mogą sobie pisać, że liczą sie wszystkie rozgrywki, każdy wie jak to działa i serio nie mogę wyjść z podziwu, że kogokolwiek jeszcze to zaskakuje.
0
No i Piszczek :)
2
Harry Kane
18
Mega szanuje Ivana i jego wkład w zespół, ale jak PSG wpłaciłoby klauzule, a kartą przetargową ma być podwyżka, to za te pieniążki bym im jeszcze Denisa dorzucił i niech lecą obaj.
1
Pocieszy cie to czy nie: to też mój pierwszy skład FPL w życiu :P
1
Ja mam taki skład, w zasadzie to jest 4 bocznych obrońców i 6 napastników. Zamiast Pereiry miałem Bailly'ego ale ze względu na forme United to sie go pozbyłem bez zastanowienia. W pierwszej kolejce 98 pkt, w tej 62 więc troche gorzej, ale jestem dobrej myśli :)
https://i.gyazo.com/eb8b25843a08ec982e277bac30a4de05.png
2
Pillars of Eternity
Torchlight 2
0
Jak masz dwie sztaby z meteorytowego srebra to możesz z nich zrobić blache, czasami rzemieślnicy mają na sprzedaż, albo zobacz czy jak rozbierzesz na części u płatnerza jakąś zbrojke to czy jej nie otrzymasz
0
Z ciekawości, ile ci taki skład przyniósł punktów?
0
Po prostu wrzuć pomocnika za napastnika i sama sie zmieni
13
Przecież go nikt nie wybrał, ta jedenastka jest wygenerowana przez algorytmy whoscored, które zresztą jak wiadomo są gówno warte