5

Co on tam robi, to nie jest spotkanie vice-kapitanów. Messi już ma obowiązki w tyłku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

To komu stawiasz te flaszkę?

43

2015 rok... antyczne czasy... gówniarze nie pamientajo

3

Wiem że to nie w temacie, ale wchodząc na tą stronę nigdy w życiu bym z niej nic nie kupił. Już na pierwszy rzut oka wygląda jak przekręt

23

Biegaczka o wzroście 1,58 jest bardziej dopakowana niż Ty? O chłopie :D

1

Sprzedaż 'fizycznych' płyt jest trochę niemiarodajna, teraz sie liczy dystrybucja cyfrowa, iTunes, Spotify, YouTube itd.
W sumie bardziej by mnie interesowało jak to wygląda liczbowo, jak sie w Polsce teraz płyty sprzedają

8

No a gdzie Malcom grał przed transferem?

0

Tak se tłumacz

53

Kiedy każdy gra w co chce, ale musisz wpie***lić swoje 3 grosze :)

2

Denis nie chce odchodzić a siłą go nie wypchną. Z kolei Rafinha chce grać więcej niż mógłby u nas.

2

Ma bana już, ale pewnie za spam

25

Sprawia wrażenie takiej luźnej, naturalnej, przyziemnej osoby. A po drugiej stronie Ewa Swoboda hehe

6

Przynajmniej będę mógł dzisiaj wyjść w końcu z domu jak o 22 strone wyłączą

9

No ja jednak nie, bo tylko niekorzystny wynik jest w stanie sprawić, że tu sie pojawi ruch o natężeniu krytycznym :P

1

Przecież to nie są żadne wymagania, a wiadomo że na pokazie wezmą jak najlepszy dostępny na rynku sprzęt żeby im przed setkami dziennikarzy gra nie chrupnęła. Nie rób ludzi w balona

0

Musi działać dobrze na konsolach więc o jakim nieprzeciętnym sprzęcie mowa. Na PC Wiedźmin jest bardzo dobrze zoptymalizowany i myślę że tak samo będzie z Cyberpunkiem

4

Od czasu jak sie regularnie udzielasz jestem coraz bliżej :/

7

Tutaj nie ma miejsca dla odmieńców

2

A mi napisali że 10zł zwrócą, widać są równi i równiejsi, pff

9

A ile z tych bramek i asyst miał Messi w ROZGRYWKACH UEFA? Mogą sobie pisać, że liczą sie wszystkie rozgrywki, każdy wie jak to działa i serio nie mogę wyjść z podziwu, że kogokolwiek jeszcze to zaskakuje.

0

No i Piszczek :)

2

Harry Kane

18

Mega szanuje Ivana i jego wkład w zespół, ale jak PSG wpłaciłoby klauzule, a kartą przetargową ma być podwyżka, to za te pieniążki bym im jeszcze Denisa dorzucił i niech lecą obaj.

1

Pocieszy cie to czy nie: to też mój pierwszy skład FPL w życiu :P

1

Ja mam taki skład, w zasadzie to jest 4 bocznych obrońców i 6 napastników. Zamiast Pereiry miałem Bailly'ego ale ze względu na forme United to sie go pozbyłem bez zastanowienia. W pierwszej kolejce 98 pkt, w tej 62 więc troche gorzej, ale jestem dobrej myśli :)
https://i.gyazo.com/eb8b25843a08ec982e277bac30a4de05.png

2

Pillars of Eternity
Torchlight 2

0

Jak masz dwie sztaby z meteorytowego srebra to możesz z nich zrobić blache, czasami rzemieślnicy mają na sprzedaż, albo zobacz czy jak rozbierzesz na części u płatnerza jakąś zbrojke to czy jej nie otrzymasz

0

Z ciekawości, ile ci taki skład przyniósł punktów?

0

Po prostu wrzuć pomocnika za napastnika i sama sie zmieni

13

Przecież go nikt nie wybrał, ta jedenastka jest wygenerowana przez algorytmy whoscored, które zresztą jak wiadomo są gówno warte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?