2

Wojny? Bo gościu prowadzący ich SM nie ma kija w tyłku? Mi tam styl ich mediów społecznościowych się mega podoba

2

Tak, wiem. Ale Battlefield V już przed premierą przegrywa z kretesem. Widziałeś jak zostali w tyle z preorderami? W końcu ludzie poszli po rozum do głowy i nie kupują tego zabugowanego szajsu na premierę. KAŻDY Battlefield jest grywalny dopiero po kilku grubych miesiącach od premiery. Każdy kto twierdzi inaczej jest ślepy albo nigdy w te gry nie grał.

3

I tak tej gry nie kupię, ale każda porażka EA cieszy :)

5

Premiera Battlefield V opóźniona o miesiąc. Cyrku ciąg dalszy

22

Było brane pod uwage to, co akurat sobie głosujący dziennikarz wymyślił że weźmie pod uwagę.

0

Twoje wymysły, nie logika. To sie zgadza

0

Tak, 3 minuty temu

11

sad reactions only

11

Dudelange gromi Cluj 5:0 w dwumeczu. Szacun

4

Nie sądzę, żeby Oxford i Brentford miało komplet punktów w PL po 3 kolejkach

12

A co to za logika? xD

17

Pakuj sie do miski [*]

1

ZP to chyba wybierają teraz tylko dziennikarze France Football. Przynajmniej Pol nie bedzie głosował

0

Borek mówił że 2 godziny po losowaniu, czyli za godzine powinien być

1

Może sie sprawdzi powiedzonko "Napoli, Napoli ci kupon sp....", a że nikt na nich nie stawia to sprawia niespodziankę. Tak będzie, nie zmyślam

0

Pisać to oni sobie mogą. W Złotej Piłce też sie liczy wszystko podobno a wszyscy wiedzą na czym to polega.

0

Nie miały żadnego bo to rozgrywki FIFA, a nagroda UEFA. Liga Mistrzów sie liczy tylko i wyłącznie

0

Około 21 powinien być terminarz

31

Kto by pomyślał 10 lat temu, że kibice Barcelony będą świętować nagrodę gracza Realu

0

Przypomina mi to o występach na apelach szkolnych

1

Wielokrotnie ludzie z CDP wypowiadali się że teraz skupiają się na Cyberpunku i chcą 'odpocząć' od Wiedźmina ale go nie porzucają. Historia Siwego nie będzie kontynuowana, ale zrobią coś innego. Mają już kreator postaci w Cyberpunku więc tym bardziej prawdopodobne że taki również będzie w kolejnej produkcji. Chyba nie oczekujesz oficjalnego oświadczenia od firmy "tak, zrobimy kolejnego Wiedźmina za 5 lat" kiedy pewnie nawet nie napisali do niego linijki kodu. Może powstają już jakieś conceptarty czy zarys historii, ale to dalej bardzo odległa perspektywa i na pewno już na nową generację

0

W tym uniwersum mają ogromny potencjał. To że zrobią kolejnego Wiedźmina prędzej czy później jest potwierdzone przez CDPR. Wiadomo tylko tyle że historia Geralta jest już zamknięta. Najlogiczniejszym wydaje się prequel w czasach, gdzie wszystkie szkoły wiedźmińskie były w rozkwicie i możliwość stworzenia własnego wiedźmina ;)

6

Wyjdzie na pewno, tylko na pewno za kilka lat i bez Geralta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Weź to usuń, nie klikajcie w to xD

6

Śmiechom nie było końca

4

Kalambury?

0

Aha czyli w zastępstwie za najlepszego snajpera na świecie ściągacie bramkarza, który moim zdaniem nawet nie mieści sie w TOP3 i wszystko gra. Mi tam pasuje.
Dobrze wiesz co miałem na myśli

1

Tylko że Real już od dawna nie dostał nowej zabawki i to "domaganie sie" wielkiego transferu jest dla mnie zrozumiałe. Poza tym chyba logiczne że nie mówiłem o wszystkich, ale było baaaardzo dużo głosów że są pewni jakiegoś topowego transferu. Szczerze to ja też byłem. Ale to już nie mój problem

14

"Moim zdaniem przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest możliwa, ale tylko erotyczna."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?