Tak, wiem. Ale Battlefield V już przed premierą przegrywa z kretesem. Widziałeś jak zostali w tyle z preorderami? W końcu ludzie poszli po rozum do głowy i nie kupują tego zabugowanego szajsu na premierę. KAŻDY Battlefield jest grywalny dopiero po kilku grubych miesiącach od premiery. Każdy kto twierdzi inaczej jest ślepy albo nigdy w te gry nie grał.
Wielokrotnie ludzie z CDP wypowiadali się że teraz skupiają się na Cyberpunku i chcą 'odpocząć' od Wiedźmina ale go nie porzucają. Historia Siwego nie będzie kontynuowana, ale zrobią coś innego. Mają już kreator postaci w Cyberpunku więc tym bardziej prawdopodobne że taki również będzie w kolejnej produkcji. Chyba nie oczekujesz oficjalnego oświadczenia od firmy "tak, zrobimy kolejnego Wiedźmina za 5 lat" kiedy pewnie nawet nie napisali do niego linijki kodu. Może powstają już jakieś conceptarty czy zarys historii, ale to dalej bardzo odległa perspektywa i na pewno już na nową generację
W tym uniwersum mają ogromny potencjał. To że zrobią kolejnego Wiedźmina prędzej czy później jest potwierdzone przez CDPR. Wiadomo tylko tyle że historia Geralta jest już zamknięta. Najlogiczniejszym wydaje się prequel w czasach, gdzie wszystkie szkoły wiedźmińskie były w rozkwicie i możliwość stworzenia własnego wiedźmina ;)
Aha czyli w zastępstwie za najlepszego snajpera na świecie ściągacie bramkarza, który moim zdaniem nawet nie mieści sie w TOP3 i wszystko gra. Mi tam pasuje. Dobrze wiesz co miałem na myśli
Tylko że Real już od dawna nie dostał nowej zabawki i to "domaganie sie" wielkiego transferu jest dla mnie zrozumiałe. Poza tym chyba logiczne że nie mówiłem o wszystkich, ale było baaaardzo dużo głosów że są pewni jakiegoś topowego transferu. Szczerze to ja też byłem. Ale to już nie mój problem
2
Wojny? Bo gościu prowadzący ich SM nie ma kija w tyłku? Mi tam styl ich mediów społecznościowych się mega podoba
2
Tak, wiem. Ale Battlefield V już przed premierą przegrywa z kretesem. Widziałeś jak zostali w tyle z preorderami? W końcu ludzie poszli po rozum do głowy i nie kupują tego zabugowanego szajsu na premierę. KAŻDY Battlefield jest grywalny dopiero po kilku grubych miesiącach od premiery. Każdy kto twierdzi inaczej jest ślepy albo nigdy w te gry nie grał.
3
I tak tej gry nie kupię, ale każda porażka EA cieszy :)
5
Premiera Battlefield V opóźniona o miesiąc. Cyrku ciąg dalszy
22
Było brane pod uwage to, co akurat sobie głosujący dziennikarz wymyślił że weźmie pod uwagę.
0
Twoje wymysły, nie logika. To sie zgadza
0
Tak, 3 minuty temu
11
sad reactions only
11
Dudelange gromi Cluj 5:0 w dwumeczu. Szacun
4
Nie sądzę, żeby Oxford i Brentford miało komplet punktów w PL po 3 kolejkach
12
A co to za logika? xD
17
Pakuj sie do miski [*]
1
ZP to chyba wybierają teraz tylko dziennikarze France Football. Przynajmniej Pol nie bedzie głosował
0
Borek mówił że 2 godziny po losowaniu, czyli za godzine powinien być
1
Może sie sprawdzi powiedzonko "Napoli, Napoli ci kupon sp....", a że nikt na nich nie stawia to sprawia niespodziankę. Tak będzie, nie zmyślam
0
Pisać to oni sobie mogą. W Złotej Piłce też sie liczy wszystko podobno a wszyscy wiedzą na czym to polega.
0
Nie miały żadnego bo to rozgrywki FIFA, a nagroda UEFA. Liga Mistrzów sie liczy tylko i wyłącznie
0
Około 21 powinien być terminarz
31
Kto by pomyślał 10 lat temu, że kibice Barcelony będą świętować nagrodę gracza Realu
0
Przypomina mi to o występach na apelach szkolnych
1
Wielokrotnie ludzie z CDP wypowiadali się że teraz skupiają się na Cyberpunku i chcą 'odpocząć' od Wiedźmina ale go nie porzucają. Historia Siwego nie będzie kontynuowana, ale zrobią coś innego. Mają już kreator postaci w Cyberpunku więc tym bardziej prawdopodobne że taki również będzie w kolejnej produkcji. Chyba nie oczekujesz oficjalnego oświadczenia od firmy "tak, zrobimy kolejnego Wiedźmina za 5 lat" kiedy pewnie nawet nie napisali do niego linijki kodu. Może powstają już jakieś conceptarty czy zarys historii, ale to dalej bardzo odległa perspektywa i na pewno już na nową generację
0
W tym uniwersum mają ogromny potencjał. To że zrobią kolejnego Wiedźmina prędzej czy później jest potwierdzone przez CDPR. Wiadomo tylko tyle że historia Geralta jest już zamknięta. Najlogiczniejszym wydaje się prequel w czasach, gdzie wszystkie szkoły wiedźmińskie były w rozkwicie i możliwość stworzenia własnego wiedźmina ;)
6
Wyjdzie na pewno, tylko na pewno za kilka lat i bez Geralta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Weź to usuń, nie klikajcie w to xD
6
Śmiechom nie było końca
4
Kalambury?
0
Aha czyli w zastępstwie za najlepszego snajpera na świecie ściągacie bramkarza, który moim zdaniem nawet nie mieści sie w TOP3 i wszystko gra. Mi tam pasuje.
Dobrze wiesz co miałem na myśli
1
Tylko że Real już od dawna nie dostał nowej zabawki i to "domaganie sie" wielkiego transferu jest dla mnie zrozumiałe. Poza tym chyba logiczne że nie mówiłem o wszystkich, ale było baaaardzo dużo głosów że są pewni jakiegoś topowego transferu. Szczerze to ja też byłem. Ale to już nie mój problem
14
"Moim zdaniem przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest możliwa, ale tylko erotyczna."