W październiku mamy zabójczy terminarz i wtedy już rotacje będą nieuniknione. Jednak wolałbym żeby taki rezerwowy miał już troche minut w nogach, a nie że na spotkanie z Sevillą wyjdzie mając wcześniej 15 minut zagrane od początku sezonu. Ale do tego jeszcze miesiac, zobaczymy :)
Widocznie uznali że są inne priorytety. I na razie się nie nacięli bo to czwarty mecz z rzędu z czystym kontem. Niech oni się tam tylko modlą żeby Virgil był zdrowy. @Edit: zapomnijcie o tym czystym koncie XD
93 punkty, które zdobyliśmy w zeszłym sezonie dawałyby mistrzostwo w każdym z wcześniejszych 5 sezonów. Więc co mnie obchodzi ta fatalna postawa Realu?
Też chciałem coś takiego napisać, ale potem stwierdziłem że jednak profesjonalny obrońca ma większe prawo do wypowiadania się w tym temacie niż ja czy ty :)
18-stki co prawda nie kupowałem, ale 17 udało mi sie kupić na PC za 99zł w dniu premiery na sferis.pl xD
Nie pytaj mnie czemu wtedy za tyle tam była, skoro wszędzie indziej za 170, ale pamiętam że 10 minut później napisałem kumplowi to już było wyprzedane xD
No ale skoro w świetle przepisów już nic ich nie łączy (wiadomo jak jest, mówie o papierach UEFA) to jaka jest przeszkoda? Gdyby 'zablokowali' im możliwość grania w jednej grupie to byłoby równoznaczne z tym że jednak nie powinni być dopuszczeni do rozgrywek.
4
A wiesz co ludzie widzą w Inieście?
11
Bał sie że nie trafi
1
Dobrze że nie jedzie na kadrę, przynajmniej sobie humoru nie zepsuje
0
ty ale pisałeś to już
1
jednej bramki
1
To każda bramka innego zawodnika, czy jednak Messi 2? Bo to sie chyba wyklucza troche :D
7
6-2, same dobre wspomnienia z tym wynikiem :')
0
Jak za 2-3 lata dalej będzie tak nieodpowiedzialnie piłkę tracił to możemy wyrokować, przypominam też że Neymar bił rekordy w ilościach strat na mecz
29
Podpowiem ci coś: możesz po prostu na nią nie wchodzić w każdy dzień meczowy
1
W październiku mamy zabójczy terminarz i wtedy już rotacje będą nieuniknione. Jednak wolałbym żeby taki rezerwowy miał już troche minut w nogach, a nie że na spotkanie z Sevillą wyjdzie mając wcześniej 15 minut zagrane od początku sezonu. Ale do tego jeszcze miesiac, zobaczymy :)
5
kaszanke
8
Jak realizują zamówienia tak szybko jak działa ta strona to w życiu bym tam nic nie kupił xD
5
Efekt (braku) Ronaldo xD
27
Chwal dalej
5
Bo zmienili
0
Real to chyba gra gorzej na Bernabeu niż ja wyjazdach
0
To Unzue już wywalili? Przespałem
1
"Ej wiedzieliście że słowo łóżko jest w kszt.... aa nieważne" xD
6
Liverpool wygrywa 4 pierwsze mecze pierwszy raz od 1990 roku
2
Dzięki za pozdrowienia. Pozdrawiam również
1
Będzie
4
Widocznie uznali że są inne priorytety. I na razie się nie nacięli bo to czwarty mecz z rzędu z czystym kontem. Niech oni się tam tylko modlą żeby Virgil był zdrowy.
@Edit: zapomnijcie o tym czystym koncie XD
7
Turbodebilem trzeba być żeby pisać takie rzeczy xD
10
93 punkty, które zdobyliśmy w zeszłym sezonie dawałyby mistrzostwo w każdym z wcześniejszych 5 sezonów. Więc co mnie obchodzi ta fatalna postawa Realu?
1
podobno 13 września, ale to chyba nieoficjalna informacja
19
Też chciałem coś takiego napisać, ale potem stwierdziłem że jednak profesjonalny obrońca ma większe prawo do wypowiadania się w tym temacie niż ja czy ty :)
14
Ta wsadzą go xD na rower chyba
1
18-stki co prawda nie kupowałem, ale 17 udało mi sie kupić na PC za 99zł w dniu premiery na sferis.pl xD
Nie pytaj mnie czemu wtedy za tyle tam była, skoro wszędzie indziej za 170, ale pamiętam że 10 minut później napisałem kumplowi to już było wyprzedane xD
27
Mam nadzieje, że zostawią na stałe czas letni a nie zimowy :V
1
No ale skoro w świetle przepisów już nic ich nie łączy (wiadomo jak jest, mówie o papierach UEFA) to jaka jest przeszkoda? Gdyby 'zablokowali' im możliwość grania w jednej grupie to byłoby równoznaczne z tym że jednak nie powinni być dopuszczeni do rozgrywek.