Garstka statystyk po 4 meczach ligowych naszej ofensywnej czwórki
Messi
Minuty: 360
Udział przy golu co 60 minut (4+2)
Strzały na 90 min: 4,5
Kluczowe podania na 90 min: 4
Straty na 90 min: 2,5
Pojedynki na 90 min: 12 (7,25 wygranych)
Suarez
Minuty: 359
Udział przy golu co 72 minuty (3+2)
Strzały na 90 min: 3,25
Kluczowe podania na 90 min: 1,75
Straty na 90 min: 1,75
Pojedynki na 90 min: 6 (2,25 wygranych)
Dembele
Minuty: 320
Udział przy golu co 107 minut (3+0)
Strzały na 90 min: 3,7
Kluczowe podania na 90 min: 2,25
Straty na 90 min: 4,2
Pojedynki na 90 min: 14,3 (6,2 wygranych)
Coutinho
Minuty: 264
Udział przy golu co 132 minuty (1+1)
Strzały na 90 min: 3,75
Kluczowe podania na 90 min: 3,1
Straty na 90 min: 2
Pojedynki na 90 min: 9,9 (4,8 wygrane)
Nie ma co o tym myśleć. Znaczy w naszym przypadku, bo zarząd to już powinien sie martwić. Nam pozostaje się cieszyć dopóki można go podziwiać co tydzień i mieć nadzieję, ze to potrwa jak najdłużej :)
Może i faktycznie coś z nim było, ale nie spodziewaj się mega różnicy. Laptopy w grach chodzą strasznie głośno (w porównaniu do dobrze wentylowanej budy w PC) i raczej ciężko coś z tym zrobić, elektronika w takiej małej skrzynce nigdy nie będzie miała wystarczająco "oddechu" żeby nie musiało być głośno
Wychodzę z podobnego założenia. Dam mu czas do końca sezonu. Wiosna będzie kluczowa i nie chodzi mi o ciułanie 1:0 co weekend a w LM może jakoś sie uda. Potrafię zrozumieć że to nie jest takie hop siup "e chłopaki grajcie ładniej", ale jakbym chciał oglądać takie nudy przez 1,5 roku to bym został fanem Atletico czy jakiejś drużyny Mourinho. Ale poczekam :)
Firmino with a positive update on his eye injury: "It was just a scare, my eye is okay and so am I. Thank you for all the support and see you soon." #LFC
A masz jakiegoś drugiego kompa/laptopa/sąsiada gdzie będziesz mógł sobie wypalić płyte? Bo raczej sie bez boot recovery z płyty nie obejdzie (danych nie stracisz). Jakiego masz Windowsa?
18
Finezyjny strzał głową, już w FIFA 19
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a8oP1Xe_460svvp9.webm
8
Myślałem że wstałeś i zacząłeś klaskać, niczym kierowca autobusu
11
Garstka statystyk po 4 meczach ligowych naszej ofensywnej czwórki
Messi
Minuty: 360
Udział przy golu co 60 minut (4+2)
Strzały na 90 min: 4,5
Kluczowe podania na 90 min: 4
Straty na 90 min: 2,5
Pojedynki na 90 min: 12 (7,25 wygranych)
Suarez
Minuty: 359
Udział przy golu co 72 minuty (3+2)
Strzały na 90 min: 3,25
Kluczowe podania na 90 min: 1,75
Straty na 90 min: 1,75
Pojedynki na 90 min: 6 (2,25 wygranych)
Dembele
Minuty: 320
Udział przy golu co 107 minut (3+0)
Strzały na 90 min: 3,7
Kluczowe podania na 90 min: 2,25
Straty na 90 min: 4,2
Pojedynki na 90 min: 14,3 (6,2 wygranych)
Coutinho
Minuty: 264
Udział przy golu co 132 minuty (1+1)
Strzały na 90 min: 3,75
Kluczowe podania na 90 min: 3,1
Straty na 90 min: 2
Pojedynki na 90 min: 9,9 (4,8 wygrane)
0
Ty chyba coś z czytaniem masz problem xD
2
Nie ma co o tym myśleć. Znaczy w naszym przypadku, bo zarząd to już powinien sie martwić. Nam pozostaje się cieszyć dopóki można go podziwiać co tydzień i mieć nadzieję, ze to potrwa jak najdłużej :)
1
Nie oglądałem meczu, ale widze 3:0 to myślałem że spacerek :V
0
Mrrrr rawrrrr ;3
0
W głowie może ma średnio ułożone, ale z zewnątrz nie ma co patrzeć, nie zakochasz sie ani nie zrzygasz.
0
Może powiedział dobrze, a przy tłumaczeniu coś sie...popsuło :)
1
Może i faktycznie coś z nim było, ale nie spodziewaj się mega różnicy. Laptopy w grach chodzą strasznie głośno (w porównaniu do dobrze wentylowanej budy w PC) i raczej ciężko coś z tym zrobić, elektronika w takiej małej skrzynce nigdy nie będzie miała wystarczająco "oddechu" żeby nie musiało być głośno
4
smutnażaba.jpeg
0
po co?
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/41743957_447111239029476_853326700824494080_n.png?_nc_cat=0&oh=cf8749afb73940c019c1baff4d812f9e&oe=5C26FE2A
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/41445837_303411573574250_4644951253099479040_n.png?_nc_cat=0&oh=03fdc581b15b608309e3b51904e91412&oe=5C2F08EB
3
Z wieloletnim doświadczeniem
4
Ehh. amatorzy...
1
Wychodzę z podobnego założenia. Dam mu czas do końca sezonu. Wiosna będzie kluczowa i nie chodzi mi o ciułanie 1:0 co weekend a w LM może jakoś sie uda. Potrafię zrozumieć że to nie jest takie hop siup "e chłopaki grajcie ładniej", ale jakbym chciał oglądać takie nudy przez 1,5 roku to bym został fanem Atletico czy jakiejś drużyny Mourinho. Ale poczekam :)
0
Grając 4v5? Śmiem zwątpić
0
Zobaczymy za 45 minut :)
3
Z okiem Firmino wszystko spoko
0
Jezu dopiero jak ten drugi włączyłem to sie kapnąłem, że na pierwszym też są buty XD
1
https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows8_1-windows_install/0xc0000098/51eb0d54-9769-4245-9c1c-e74845eeb9d1
Tu masz więcej napisane jak to zrobić.
0
A masz jakiegoś drugiego kompa/laptopa/sąsiada gdzie będziesz mógł sobie wypalić płyte? Bo raczej sie bez boot recovery z płyty nie obejdzie (danych nie stracisz). Jakiego masz Windowsa?
0
Masz windowsa na płycie/pendrive?
0
Wiadomo już coś konkretnego o Firmino?
2
Kto zapyta o link ten fujara, czas start
1
http://www.dobarcelony.pl/
0
Sprawdź czy w menedżerze urządzeń normalnie ci jednego wyświetla, może tam sie coś zesrało ze sterownikami
1
Hmm, a próbowałeś odłączyć i podłączyć? xD
0
Jego ostatnie utwory strasznie mi nie podeszły, ale tym trackiem na Ema trochę odzyskał w moich oczach, jest nadzieja :)