0

No to akurat jest minus, ale jest dużo ludzi którzy chętnie wymieniają się książkami chociażby na olx

9

To akurat nic nowego, coraz częściej na zaproszeniach jest napisane żeby zamiast kwiatów kupić kupony totka, zdrapki czy coś tam. Na cholere im 50 bukietów

35

Ta jego asysta to jest podsumowanie całej kariery Suareza w jednej akcji. Przyjęcie jak niepełnosprawny sparaliżowany emeryt a potem cyk rabona

0

Myślałem że już nic mnie dzisiaj nie dobije xD

1

Już zablokowała komentarze na instagramie i na twitterze wylewa sie szambo i piszą że to jej wina :')

2

Co istotne, rozstali się bo ona chciała żeby poszedł na odwyk. On odmówił, ona go zostawiła a kilka dni później skasował samochód po pijaku.

15

Próbują podpiąć ich rozstanie do jego przedawkowania. A ona mimo wszystko zapewnia więcej kliknięć. Czegoś więcej sie można po mediach spodziewać?

5

To że kojarzysz z rapu tylko peje i eminema to nie znaczy że inni go nie znają i nie słuchają, ale jak sie nie umie spojrzeć dalej niż na czubek swojego nosa to tak jest. To jasne że przez śmierć zyska teraz rozgłos, ale jego muzyka to jedyne co po nim teraz zostało, to niech chociaż więcej ludzi go pozna od tej strony :)

0


troche inaczej sie tego słucha teraz ;v

0

Mac Miller

0

Ehh, cisnął scene już chyba w wieku 17 czy 18 lat, szkoda gościa

0

Niedawno rozbił sie samochodem pod wpływem, chociaż myślałem że wydanie nowego albumu go postawi na nogi

2

Inne

11

Co roku są zgrupowania we wrześniu więc to nie jest tak, że gdyby nie Liga Narodów to by grali teraz w ligach

5

Przynajmniej już wiemy że nie jesteś masochistą

2

Akurat mam na sobie różową koszulke, chcesz sie bić?

1

Wiesz, podejrzewam że i tak klub dostaje kilka projektów na stół i to oni wybierają ostateczną wersję

0

na flashscore

0

Kolega chyba potrzebuje kursu z wysyłania linków ;D
@edit, o poprawił ;D

4

Ale ja nie mówię że notatki są złe, notatki - tak, pisanie przez 30 z 45 minut - nie.
Większość nauczycieli, z którymi miałem styczność ja i moi znajomi nie robili nic poza dyktowaniem słowo w słowo tekstu z jakiegoś podręcznika.
Z naszej perspektywy zawsze najbardziej korzystny był schemat, że najpierw nauczyciel omawiał jakiś punkt, tylko tak po swojemu, nie regułkami z książki, normalnym przystępnym językiem, a potem do tego punktu dyktował KRÓTKĄ notatkę. Lekcje gdzie nauczyciel nie dodaje nic od siebie, tylko czyta sobie z podręcznika to gówno nie lekcje, a nauczyciel nie powinien wykonywać zawodu.
A w przypadku gdy do "przepisania" są 3-4 strony to na komentarz nauczyciela niestety nie ma już czasu

0

Tylko że jak czytasz książkę (nie lekturę ;)) to cie to interesuje i jesteś skupiony. Nie powiesz mi że uczeń piszący trzecią stronę notatki myśli o tym co pisze, a nie kiedy sie lekcja skończy i jak już go ręka nap...boli ;)

3

Porównujesz czytanie książki do przepisywania notatek? Aha

23

Na pewno zapamięta 2 strony tekstu bo raz je napisał do zeszytu. Jak sie nie będzie uczył tego w domu to nie ma znaczenia czy to pisał czy dostał wydrukowane. Większość nauczycieli to w sumie mogłaby nie wychodzić z domu tylko wysyłać notatki na maila, takie szkolnictwo.

0

W sumie cofam, nie wiem czy całkowicie mecze towarzyskie wycofali bo średnio to śledzę, ale po prostu mecze LN są w tych samych terminach co byłyby sparingi

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pewnie jesteś jednym z tych urwipołciów co i tak mi siedzą na zderzaku jak jade 60 w zabudowanym

6

Ja chce coś zniszczyć, ja chce coś rooozbiiić!

3

Na powrót Neymara są tylko dwie możliwości: wykładamy kase na rekord transferowy albo czeka na koniec kontraktu. Jak ktoś myśli że szejk go puści po promocyjnej cenie bo sie popłakał to jest w wielkim błędzie

4

Ta, bo na pewno wszyscy czytają te cytaty tygodnia, ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam zjechałem. Nic to nie zmieni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?