Chodzi mi o to, że taki MGK i tak już jest wygrany na tym 'dissie' niezależnie czy 'wygrał czy przegrał'. Ile osób się dopiero teraz o nim dowiedziało bo się "odważył" ruszyć na Eminema.
"Wynik" tu nie ma większego znaczenia
Możliwe, ale na premierę i tak swoje sprzedadzą, nawet jak będzie na wiosnę. Potem kilka miesięcy po premierze masz na święta drugi rzut i też im sprzedaż skoczy. To już ich decyzja.
Cyberpunk z pewnością wyjdzie na obecne konsole. Być może wydadzą potem jakiś "remaster", niewykluczone że będzie też działał we wstecznej kompatybilności
Pierwsza połowa 2020 obstawiam nową generację. Ciekawe tylko czy będzie już na premierę kilka gier czy, tak jak w przypadku premiery obecnej generacji, przez pół roku nie bedzie w co grać
W każdej fifie tak jest, więc ciężko spodziewać się czegoś innego. Co roku wszyscy mówią że rozgrywka jest wolniejsza, a potem EA wprowadza dwa patche i jest to samo co rok wcześniej
Nie interesowałem sie tymi ratingami bo wiem dobrze od kilku lat, że EA to z dupy wyciąga. Aczkolwiek TOP10 zdecydowałem sie zerknąć i prędzej spodziewałem sie że Ronaldo dostanie 5 słabszej nogi niż SM
To chyba jasne, że dla zwykłego użytkownika tu nie ma żadnych plusów, ale mieli wsparcie praktycznie każdej większej firmy. Jest to na rękę wszystkim portalom internetowym, wytwórniom, artystom, producentom.
Art. 11 w sumie za wiele nie zmieni poza tym, że nie będzie "podglądu" linków, a opis będziesz musiał dodać sobie sam albo klikać na ślepo, z kolei coś na wzór Art. 13 i tak jest już stosowane na YT gdzie automat kasuje film, jak wykryje treści objęte prawami autorskimi (fragmenty filmów czy utworów).
Najwięcej zyskają na tym usługi pokroju Netflixa, HBO, iTunes czy Spotify.
Netflix ma to do siebie, że często sięga po aktorów którzy nigdzie wcześniej nie zabłysnęli. Henry Cavill trochę temu przeczy, ale ja się nie zdziwię jak wezmą kompletnie nową twarz.
Millenium 360 student (nie musisz być studentem xD). Do 26 roku życia nic nie płacisz pod warunkiem że wykonasz jedną transakcje kartą w miesiącu. Możesz sobie nawet wafelka kupić kartą i styknie.
0
Ja mam i grałem wczoraj w demo. Aczkolwiek żadnych nieprawidłowości nie stwierdziłem :P
3
https://www.fullmatchesandshows.com/
1
Chodzi mi o to, że taki MGK i tak już jest wygrany na tym 'dissie' niezależnie czy 'wygrał czy przegrał'. Ile osób się dopiero teraz o nim dowiedziało bo się "odważył" ruszyć na Eminema.
"Wynik" tu nie ma większego znaczenia
7
O to w tym wszystkim chodzi. Nagrywają to tylko dla rozgłosu, fanboje sie kłócą kto wygrał a obaj artyści liczą kasiore
1
No przez to że wrzuca sie kwadratowe, a sie wyświetlają okrągłe to troche go ścięło, ale jak widać da sie rozpoznać
11
Czyli to tak jakby ósemka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19
ELCHUPACABRA xD
2
No niestety, wypłata na 1-ego i zostało na sam placek
4
Tortille hehe
0
Możliwe, ale na premierę i tak swoje sprzedadzą, nawet jak będzie na wiosnę. Potem kilka miesięcy po premierze masz na święta drugi rzut i też im sprzedaż skoczy. To już ich decyzja.
0
Cyberpunk z pewnością wyjdzie na obecne konsole. Być może wydadzą potem jakiś "remaster", niewykluczone że będzie też działał we wstecznej kompatybilności
1
Mi ostatnio trochę przeszło, ale wiem co czujesz :')
1
Pierwsza połowa 2020 obstawiam nową generację. Ciekawe tylko czy będzie już na premierę kilka gier czy, tak jak w przypadku premiery obecnej generacji, przez pół roku nie bedzie w co grać
3
https://fili.cc/serial/zagubieni/20
17
Chyba że grasz w Ekstraklasie
1
Da sie, ale nic więcej nie polecam. Te kleszcze to wszędzie wejdą
0
Otóż ten model nie ma diody powiadomień :P
0
Jak najszybciej
0
https://www.twitch.tv/faceittv
4
W każdej fifie tak jest, więc ciężko spodziewać się czegoś innego. Co roku wszyscy mówią że rozgrywka jest wolniejsza, a potem EA wprowadza dwa patche i jest to samo co rok wcześniej
2
Na zawodowcu grasz i sie dziwisz że wystarczy dzida do przodu? :P
3
Chorwacja jest wicemistrzem Hiszpanii? :P
0
Nie interesowałem sie tymi ratingami bo wiem dobrze od kilku lat, że EA to z dupy wyciąga. Aczkolwiek TOP10 zdecydowałem sie zerknąć i prędzej spodziewałem sie że Ronaldo dostanie 5 słabszej nogi niż SM
1
Kiedy ostatnio Kryszczjanu popisał sie jakimś triczkiem, poza tą swoją przewrotką po 100 próbach, że ma 5* sztuczek?
5
To chyba jasne, że dla zwykłego użytkownika tu nie ma żadnych plusów, ale mieli wsparcie praktycznie każdej większej firmy. Jest to na rękę wszystkim portalom internetowym, wytwórniom, artystom, producentom.
Art. 11 w sumie za wiele nie zmieni poza tym, że nie będzie "podglądu" linków, a opis będziesz musiał dodać sobie sam albo klikać na ślepo, z kolei coś na wzór Art. 13 i tak jest już stosowane na YT gdzie automat kasuje film, jak wykryje treści objęte prawami autorskimi (fragmenty filmów czy utworów).
Najwięcej zyskają na tym usługi pokroju Netflixa, HBO, iTunes czy Spotify.
0
Nie grałem w Tibie od 6 lat i bym nawet zagrał, ale chyba nie ogarnę już teraz ;D
3
Netflix ma to do siebie, że często sięga po aktorów którzy nigdzie wcześniej nie zabłysnęli. Henry Cavill trochę temu przeczy, ale ja się nie zdziwię jak wezmą kompletnie nową twarz.
4
Kilkaset tysięcy osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Millenium 360 student (nie musisz być studentem xD). Do 26 roku życia nic nie płacisz pod warunkiem że wykonasz jedną transakcje kartą w miesiącu. Możesz sobie nawet wafelka kupić kartą i styknie.
24
Szkoda czasu na Milczenie Owiec? Nawet tak nie bluźnij