Od 2006 roku było 30 majorów, a neo i taz byli co najmniej w TOP4 na 20 z nich (wliczając ten, z którego odpadli w piątek) @edit: znaczy neo odpadł, bo taz to wiadomo ;f
No niby nie ma w 'portfolio' super ról, ale od 6 czy 7 lat gra w serialach i coś tam może przekazać dziewczynom, które zupełnie nigdy nie miały z tym styczności. Wiadomo że do Top Model nie zaciągną Figury czy Kuleszy. A ona pewnie zgodziła sie tam pójść za grosze żeby sie wylansować w Tap Madl
"Bale za samą przewrotkę z finału powinien dostać +1 Overall"
XDD
Poza tym porównujesz jedną kontuzje Neymara do 10 kontuzji Bale'a? Skoro gościu gra ledwo 2000 minut na sezon to jasne że to ma wpływ na jego kartę. A Salah i tak dostał już +5 w tym roku :)
Podejrzewam że ma ograniczony budżet, a SSD czy RAM zawsze może sobie dokupić. Bez tego na razie też spokojnie pogra. Samo SSD bez HDD też nie ma sensu za bardzo
7
Nie ma trąby
1
Od 2006 roku było 30 majorów, a neo i taz byli co najmniej w TOP4 na 20 z nich (wliczając ten, z którego odpadli w piątek)
@edit: znaczy neo odpadł, bo taz to wiadomo ;f
0
Mobilnie też da sie szukać słów na stronie, ale ok.
4
w CSGO jeden, w 1.6 bodajże 7 jak dobrze pamiętam
2
Ty jesteś psem
53
Ty już chyba z 200 pytań zadałeś o ustawienia obrazu do God of Wara, chyba z twoim sprzętem jednak coś jest nie tak albo idź do okulisty XD
2
Jest taka magiczna kombinacja dwóch klawiszy ctrl+f i można tym sprawdzić dwie strony La Rambli w 20 sekund. Może ktoś żyje w niewiedzy :)
17
Ludzik Michellin?
18
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/41402996_1030140190480749_6652594884815355904_n.png?_nc_cat=0&oh=19c7091f38b7b3e83a907bcfad79430c&oe=5C319170
12
No kilka godzin szybciej faktycznie jest tam przeważnie fifa dostępna, ale żeby aż 3 dni to bym sie nie spodziewał ;v
1
Chodziło mi bardziej o zasięg finansowy.
0
No niby nie ma w 'portfolio' super ról, ale od 6 czy 7 lat gra w serialach i coś tam może przekazać dziewczynom, które zupełnie nigdy nie miały z tym styczności. Wiadomo że do Top Model nie zaciągną Figury czy Kuleszy. A ona pewnie zgodziła sie tam pójść za grosze żeby sie wylansować w Tap Madl
5
Zależy jeszcze z jakiej klawiatury korzystasz, na SwiftKey nie działa np.
0
No tak, ale wtedy to pokazuje się jako roaming np. "Play (Plus)". W takim wypadku zasięgu w Vikings raczej nie będzie tak jak mówisz.
1
Korzystają z infrastruktury Play i T-Mobile. Jeżeli masz zasięg w tych sieciach to będziesz miał też w Vikings
10
"Bale za samą przewrotkę z finału powinien dostać +1 Overall"
XDD
Poza tym porównujesz jedną kontuzje Neymara do 10 kontuzji Bale'a? Skoro gościu gra ledwo 2000 minut na sezon to jasne że to ma wpływ na jego kartę. A Salah i tak dostał już +5 w tym roku :)
15
to niezły film ;d
0
Pamiętaj tylko że w przypadku LTE wszystko zależy od zasięgu, wykorzystaj okres próbny i sprawdź jak ze stabilnością w twojej lokalizacji
0
Rok temu na Black Friday Ps4 slim 500gb była za 950zl w RTV Euro. Jak będzie teraz to nie wiem
0
Internet Domowy to się chyba nazywa u nich. Ale domowy jest tylko z nazwy bo możesz z nim latać gdzie chcesz :)
2
T-Mobile. Nie ma żadnego limitu, od roku korzystam i mogę potwierdzić
0
Black Friday.
0
Ja, Danke!
0
A ile niby ma mieć po jednym sezonie? Rok temu miał 83, myśle że +5 to i tak niezły upgrade rok po roku.
2
Nas, Jay Z, Kanye
1
Albo Wayne Rooney
1
13 września ma być, ale to nie było oficjalnie potwierdzone przez EA
3
Kiedyś oglądałem jakieś wesele na żywo na YT xD
3
Podejrzewam że ma ograniczony budżet, a SSD czy RAM zawsze może sobie dokupić. Bez tego na razie też spokojnie pogra.
Samo SSD bez HDD też nie ma sensu za bardzo
2
Lepiej sie zapytaj co tam nie bedzie śmigać