7

Nie ma trąby

1

Od 2006 roku było 30 majorów, a neo i taz byli co najmniej w TOP4 na 20 z nich (wliczając ten, z którego odpadli w piątek)
@edit: znaczy neo odpadł, bo taz to wiadomo ;f

0

Mobilnie też da sie szukać słów na stronie, ale ok.

4

w CSGO jeden, w 1.6 bodajże 7 jak dobrze pamiętam

2

Ty jesteś psem

53

Ty już chyba z 200 pytań zadałeś o ustawienia obrazu do God of Wara, chyba z twoim sprzętem jednak coś jest nie tak albo idź do okulisty XD

2

Jest taka magiczna kombinacja dwóch klawiszy ctrl+f i można tym sprawdzić dwie strony La Rambli w 20 sekund. Może ktoś żyje w niewiedzy :)

17

Ludzik Michellin?

12

No kilka godzin szybciej faktycznie jest tam przeważnie fifa dostępna, ale żeby aż 3 dni to bym sie nie spodziewał ;v

1

Chodziło mi bardziej o zasięg finansowy.

0

No niby nie ma w 'portfolio' super ról, ale od 6 czy 7 lat gra w serialach i coś tam może przekazać dziewczynom, które zupełnie nigdy nie miały z tym styczności. Wiadomo że do Top Model nie zaciągną Figury czy Kuleszy. A ona pewnie zgodziła sie tam pójść za grosze żeby sie wylansować w Tap Madl

5

Zależy jeszcze z jakiej klawiatury korzystasz, na SwiftKey nie działa np.

0

No tak, ale wtedy to pokazuje się jako roaming np. "Play (Plus)". W takim wypadku zasięgu w Vikings raczej nie będzie tak jak mówisz.

1

Korzystają z infrastruktury Play i T-Mobile. Jeżeli masz zasięg w tych sieciach to będziesz miał też w Vikings

10

"Bale za samą przewrotkę z finału powinien dostać +1 Overall"
XDD
Poza tym porównujesz jedną kontuzje Neymara do 10 kontuzji Bale'a? Skoro gościu gra ledwo 2000 minut na sezon to jasne że to ma wpływ na jego kartę. A Salah i tak dostał już +5 w tym roku :)

15

to niezły film ;d

0

Pamiętaj tylko że w przypadku LTE wszystko zależy od zasięgu, wykorzystaj okres próbny i sprawdź jak ze stabilnością w twojej lokalizacji

0

Rok temu na Black Friday Ps4 slim 500gb była za 950zl w RTV Euro. Jak będzie teraz to nie wiem

0

Internet Domowy to się chyba nazywa u nich. Ale domowy jest tylko z nazwy bo możesz z nim latać gdzie chcesz :)

2

T-Mobile. Nie ma żadnego limitu, od roku korzystam i mogę potwierdzić

0

Black Friday.

0

Ja, Danke!

0

A ile niby ma mieć po jednym sezonie? Rok temu miał 83, myśle że +5 to i tak niezły upgrade rok po roku.

2

Nas, Jay Z, Kanye

1

Albo Wayne Rooney

1

13 września ma być, ale to nie było oficjalnie potwierdzone przez EA

3

Kiedyś oglądałem jakieś wesele na żywo na YT xD

3

Podejrzewam że ma ograniczony budżet, a SSD czy RAM zawsze może sobie dokupić. Bez tego na razie też spokojnie pogra.
Samo SSD bez HDD też nie ma sensu za bardzo

2

Lepiej sie zapytaj co tam nie bedzie śmigać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?