0

Nawet jeżeli nie ma, to będziesz mógł sam stworzyć turniej i dodać ręcznie drużyny

45

Już mam bardziej dość tych moralizatorskich wywodów na temat płaczków niż samych płaczków :v

0

A jest gorszy? Są tak samo nieregularni, przy czym Dembele pokazuje się już w trzeciej mocnej lidze w wieku 21 lat. Zresztą to nie jego wina że tyle kosztował i sam w wywiadach mówił że nie jest tyle wart. Ocenianie go na podstawie kwoty transferu jest nie fair w stosunku do piłkarza. Tym bardziej że przed nim jeszcze wiele lat gry

18

Gdyby byli fair dla wszystkich, to Ronaldo miałby w karierze o kilka czerwonych kartek więcej.

0

Przed meczem w LM czekają nas jeszcze 3 kolejki ligowe. Umtiti też nie powinien grać w nich wszystkiego. Ale zobaczymy, w sumie mam gdzieś za którego zagra, byleby trochę minut złapał

0

No od EA te maile strasznie długo przychodzą. Jak po dłuższym czasie chce sie zalogować na Origina to kilkanaście minut czasem trwa. A teraz wszyscy sie próbują dostać na webapp więc sobie troche poczekasz

9

No Lenglet musi coś pograć przed meczem z Tottkami żeby nie wszedł na świeżaka

4

Skoro jest wyjaśniona i piszesz to saom co on to po co męczysz dalej temat?

1

W takim razie 90% polaków to alkoholicy xD

0

Akurat ceny wersji pudełkowych potrafią być często niższe niż cyfrowe. W Polsce ceny gier są niższe niż na zachodzie, a w wersji cyfrowej tego podziału nie ma. Teraz co prawda to już zanika, ale dalej przy Fifie 19 nie ma praktycznie różnicy w cenie między edycją pudełkową a samym kluczem. Jeżeli jest to rzędu 5zł.

1

Przepłacony? 32mln za niego dali, nie 100

1

Chyba nie zrozumiałeś.

0

Teraz Steam i tak przelicza na złotówki. Nie ma znaczenia

14

Jedyny fakt to ilość bramek obu panów, cała reszta to już jest opinia ;)

0

2023, w zeszłym miesiącu przedłużył o 2 lata :)

0

Tak, wpiszesz kod i będziesz mógł pobrać grę z Origina

1

Na pewno są na FifaPointsy, ale czy ogólnie na Origina samego to nie jestem pewny, ale wydaje mi się że też

3

Taki meczowy BlaBlaCar, w sumie nie głupie ;v

1

10/10. Polecam tego allegrowicza

6

https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/09/35075cbc13750213afe5947422870e71.png
Te ryje chyba nigdy nie przestaną mnie bawić xD

0

Hazard bez powołania na mecz z PAOK w Lidze Europy. Sarri podobno chce żeby odpoczął przed następną kolejką ligową :V. Nie polecą też David Luiz, Mateo Kovacic i Emerson Palmieri.

1

W sumie chyba najlepiej byłoby propozycje do redakcji wysyłać do...redakcji

9

Okay, good to know. How are you

0

To był przykład, nawet nieprzemyślany przyznam. Jednak jestem zdania że poprzedni sezon to był wybryk, do którego nawet sie nie zbliżą

2

Problem dopiero będzie jak Alba złapie jakiś dłuższy uraz na wiosnę. Nie jest jakos podatny na urazy ale wiadomo różnie bywa. Jak będzie sie go zdrowie trzymać to żaden dziadek nie jest potrzebny. Z taką Gironą to śmiało może grać Miranda

2

Wczoraj w drugiej połowie z Albą też swój cyrk odwalili.

105

Studiuję prawo i też nie rozumiem czemu tu ludzie narzekają.

0

" Jestem przekonany, że taki Adidas by zapłacił więcej i pocałował w rękę za możliwość projektowania koszulek dla FCB. "
Serio myślisz że przedłużyliby umowę z Nike mając na stole lepszą oferte od Adidasa? Nike wie że Barcelona to ich złote jajo i przebiją każdą ofertę żeby ich nie stracić. A projekty koszulek...przemilczę :)

1

Coco

8

Halo? Monaco? Tu Lemar, śmieszna sprawa w sumie wyszła...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?