Wie ktoś przez ile będą dostępne odcinki na Netflixie które pobiorę do obejrzenia offline? W sensie po jakim czasie "wygasają" i trzeba pobrać od nowa?
Dlatego mnie ten wczorajszy mecz cieszy :) 3pkt to nie tragedia, lepiej tutaj niż jak mieliby tak grać do lutego na farcie i nadziać sie dopiero w playoffach Ligi Mistrzów. Im szybciej zdadzą sobie sprawę że tu dużo jest nie tak, tym lepiej. A jak widać potrzebują terapii szokowej i kilku wpadek
Internet mi dzisiaj nie pozwala na nic więcej niż wczytanie tekstu więc mam niezły seans komediowy z czytaniem tego wszystkiego. Niektórzy tu walą z częstotliwością komentarza na minutę czasami xD
0
Kolega chyba już świętował wygraną w siatke widze
0
Wie ktoś przez ile będą dostępne odcinki na Netflixie które pobiorę do obejrzenia offline? W sensie po jakim czasie "wygasają" i trzeba pobrać od nowa?
1
Włosi chyba nie odpuszczą przed swoją publicznością, nawet jak już nie będą mieli szans
0
Żeby jutro te emocje też były pozytywne ^^
0
No i po jednej akcji sie robi -22 i +6, po drugiej -21 i +5. Widzisz jak to liczył? :V
0
http://memes.ucoz.com/_nw/32/10201233.png
9
Zapomniał napisać że Rakitic jest hamulcowym
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42622698_1921309934839222_7475053896201666560_n.png?_nc_cat=103&oh=d8d423fbf166eb28ce81ec7a4a7fb023&oe=5C5B20C3
3
Nie, chodzi mi o to że Juventus też "kiedyś" miał tylko herb :)
0
Jeszcze
0
Od 360 tańszy sporo a według mnie wystarczy ;)
4
Pad od Xboxa najlepszy. Swojego używam przy PC już czwarty rok i jedynie gałki by sie już przydało wymienić, tak to niezawodny :)
44
Pełno tu ludzi, którzy chcą brzmieć mądrze, a wychodzą strasznie zabawnie
0
Wystarczy powiedzieć, że Barcelona straciła już w tym sezonie tyle samo goli, co w poprzednim sezonie na PÓŁMETKU rozgrywek.
0
Dlatego mnie ten wczorajszy mecz cieszy :) 3pkt to nie tragedia, lepiej tutaj niż jak mieliby tak grać do lutego na farcie i nadziać sie dopiero w playoffach Ligi Mistrzów. Im szybciej zdadzą sobie sprawę że tu dużo jest nie tak, tym lepiej. A jak widać potrzebują terapii szokowej i kilku wpadek
2
Chyba średnio sobie zdają sprawę. Taktyka na 1-0 Valverde to jedno, ale im sie też nie chce grać, wolą żeby mecz sam sie wygrał.
0
Nie żeby to od 3 lat wyglądało identycznie, może z wyjątkami na El Clasico ;D
2
Według mnie już za późno. Gdyby zamiast do Juventusu poszedł do MU to owszem. Chociaż... Ibra tam zagrał to czemu nie znów Ronaldo
0
Już i tak podarowali nam wejście do szóstki
0
Hmm, teraz mnie zainteresowałeś. Muszę poczytać więcej na temat nowej wersji
4
W czasie meczu chyba z 20 komentarzy zostawiłeś xD i uprzedzam pytania, ja nie miałem jak oglądać akurat to czytałem sobie tutaj takich agentów
0
Ciągle czytam o tej ofercie, a czy to jest gdzieś jakoś potwierdzone chociaż?
42
Serio trzeba Ci to tłumaczyć?
1
On jest psychiczny, nie warto nawet próbować coś tłumaczyć xD
3
Tobie to chyba od komentarza płacą za robienie sztucznego tłumu
1
Proszę w końcu o normalny system blokowania żebym już nigdy nie musiał danego nicku na tej stronie widzieć ;D
2
Dzięki Bogu.
1
Internet mi dzisiaj nie pozwala na nic więcej niż wczytanie tekstu więc mam niezły seans komediowy z czytaniem tego wszystkiego. Niektórzy tu walą z częstotliwością komentarza na minutę czasami xD
8
Tak szczerze od serca żal mi ludzi, którzy twierdzą że oglądają mecz a zostawiają po 20-30 gówno wartych komentarzy na La Rambli xD
0
XD