0

Kolega chyba już świętował wygraną w siatke widze

0

Wie ktoś przez ile będą dostępne odcinki na Netflixie które pobiorę do obejrzenia offline? W sensie po jakim czasie "wygasają" i trzeba pobrać od nowa?

1

Włosi chyba nie odpuszczą przed swoją publicznością, nawet jak już nie będą mieli szans

0

Żeby jutro te emocje też były pozytywne ^^

0

No i po jednej akcji sie robi -22 i +6, po drugiej -21 i +5. Widzisz jak to liczył? :V

0

9

Zapomniał napisać że Rakitic jest hamulcowym

3

Nie, chodzi mi o to że Juventus też "kiedyś" miał tylko herb :)

0

Jeszcze

0

Od 360 tańszy sporo a według mnie wystarczy ;)

4

Pad od Xboxa najlepszy. Swojego używam przy PC już czwarty rok i jedynie gałki by sie już przydało wymienić, tak to niezawodny :)

44

Pełno tu ludzi, którzy chcą brzmieć mądrze, a wychodzą strasznie zabawnie

0

Wystarczy powiedzieć, że Barcelona straciła już w tym sezonie tyle samo goli, co w poprzednim sezonie na PÓŁMETKU rozgrywek.

0

Dlatego mnie ten wczorajszy mecz cieszy :) 3pkt to nie tragedia, lepiej tutaj niż jak mieliby tak grać do lutego na farcie i nadziać sie dopiero w playoffach Ligi Mistrzów. Im szybciej zdadzą sobie sprawę że tu dużo jest nie tak, tym lepiej. A jak widać potrzebują terapii szokowej i kilku wpadek

2

Chyba średnio sobie zdają sprawę. Taktyka na 1-0 Valverde to jedno, ale im sie też nie chce grać, wolą żeby mecz sam sie wygrał.

0

Nie żeby to od 3 lat wyglądało identycznie, może z wyjątkami na El Clasico ;D

2

Według mnie już za późno. Gdyby zamiast do Juventusu poszedł do MU to owszem. Chociaż... Ibra tam zagrał to czemu nie znów Ronaldo

0

Już i tak podarowali nam wejście do szóstki

0

Hmm, teraz mnie zainteresowałeś. Muszę poczytać więcej na temat nowej wersji

4

W czasie meczu chyba z 20 komentarzy zostawiłeś xD i uprzedzam pytania, ja nie miałem jak oglądać akurat to czytałem sobie tutaj takich agentów

0

Ciągle czytam o tej ofercie, a czy to jest gdzieś jakoś potwierdzone chociaż?

42

Serio trzeba Ci to tłumaczyć?

1

On jest psychiczny, nie warto nawet próbować coś tłumaczyć xD

3

Tobie to chyba od komentarza płacą za robienie sztucznego tłumu

1

Proszę w końcu o normalny system blokowania żebym już nigdy nie musiał danego nicku na tej stronie widzieć ;D

2

Dzięki Bogu.

1

Internet mi dzisiaj nie pozwala na nic więcej niż wczytanie tekstu więc mam niezły seans komediowy z czytaniem tego wszystkiego. Niektórzy tu walą z częstotliwością komentarza na minutę czasami xD

8

Tak szczerze od serca żal mi ludzi, którzy twierdzą że oglądają mecz a zostawiają po 20-30 gówno wartych komentarzy na La Rambli xD

0

XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?