Równie dobrze możesz powiedzieć że Piątek jest teraz najlepszy na świecie bo ma najwięcej bramek. Leon od 3-4 sezonów jest absolutnym czarodziejem siatkówki i jeden turniej Kurka (a w zasadzie 4 mecze) tego nie zmienią.
Czekam z niecierpliwością, TOP3 seriali dla mnie na pewno! Plotki mówią że może to być wczesne lato, bo zaczęli zdjęcia już jakiś czas temu chyba, ale też niewykluczone że poczekają do listopada (idealna pogoda do oglądania seriali co nie)
Kurek na dobrą sprawę wystrzelił w zeszłym tygodniu, a poprzednie jego kilka sezonów to wiele rozczarowań. Mówienie o Kurku jako najlepszym na swiecie jest plaskaczem w twarz w stronę Wilfredo Leona. Kurek był najlepszym zawodnikiem mistrzostw i to tyle.
Mi to sie wydaje że zawsze na wyjazdowe mecze LM jedzie 3 bramkarzy, a jeżeli nie zawsze to na pewno bardzo często. Więc to nie jest tak że Ernest całą noc szukał sposobu żeby nie powołać Malcoma :)
Będąc w temacie domniemanej kandydatury Henry'ego na następce Valverde zachęcam do obejrzenia jednej z jego analiz w TV, tym bardziej że dotyczy ona Barcelony w wydaniu Pepa Guardioli
Pokazują to co zapewni im najlepszą oglądalność, proste. I nie mów że Barcelona ma więcej fanów itd. itp., że drużyny lepsze.
Jak ktoś jest fanem Barcelony to mecz obejrzy obojętnie czy on będzie na TVP czy nie. Natomiast stado Januszy walnie sie przed telewizor jak w meczu zagrają Polacy, na Barcelonie nawet oka nie zawieszą :)
A ja bym chciał. Widziałem i słuchałem jego wypowiedzi wiele razy w angielskim studio i chłop wie co jest na rzeczy. W dodatku miałby porównywalny autorytet w szatni do Zidana. Ryzyko? Jasne że tak. Czy przy innym trenerze ryzyka nie będzie? Nie :)
Abstrahując już od opinii na temat Valverde, to jestem pewien że Malcom byłby ważnym zawodnikiem w Rzymie już teraz. Wiadomo że Barcelona to nie Roma, ale też apelowałbym o spokój w wyrokowaniu tego transferu :)
Zrozum że tu nie chodzi tylko o asy. Policz sobie sytuację w których jego zagrywka była przyjęta, a jednocześnie odrzucił rywali od siatki uniemożliwiając im dobre rozegranie. Ty sobie możesz grać byle przebić, ale skoro nie rozumiesz że oni nie mogą grać "bezpiecznie" żeby tylko nie zepsuć to pokazuje jak marne masz pojęcie o tym sporcie
Multum użytkowników nvidii ma przeróżne problemy z grami, które znikają w magiczny sposób dopiero po odinstalowaniu experience. Wystarczy chwilę w necie poszukać żeby znaleźć dziesiątki tego typu wątków
Podobno Monchi obserwował go uważnie już w Polsce, ale uznali że jest za wcześnie. To napawa optymizmem że nie musi być gwiazdą jednego sezonu, skoro takie kluby już widziały w nim "kogoś"
1
A myślisz że we Francji ludzie do teraz chodzą po mieście i krzyczą że są mistrzami świata?
0
Równie dobrze możesz powiedzieć że Piątek jest teraz najlepszy na świecie bo ma najwięcej bramek. Leon od 3-4 sezonów jest absolutnym czarodziejem siatkówki i jeden turniej Kurka (a w zasadzie 4 mecze) tego nie zmienią.
1
Czekam z niecierpliwością, TOP3 seriali dla mnie na pewno! Plotki mówią że może to być wczesne lato, bo zaczęli zdjęcia już jakiś czas temu chyba, ale też niewykluczone że poczekają do listopada (idealna pogoda do oglądania seriali co nie)
5
Kurek na dobrą sprawę wystrzelił w zeszłym tygodniu, a poprzednie jego kilka sezonów to wiele rozczarowań. Mówienie o Kurku jako najlepszym na swiecie jest plaskaczem w twarz w stronę Wilfredo Leona. Kurek był najlepszym zawodnikiem mistrzostw i to tyle.
0
Wiadomo tylko oficjalnie że wyjdzie w 2019. Nic więcej.
0
Niezły z niego ogier :')
0
Mi to sie wydaje że zawsze na wyjazdowe mecze LM jedzie 3 bramkarzy, a jeżeli nie zawsze to na pewno bardzo często. Więc to nie jest tak że Ernest całą noc szukał sposobu żeby nie powołać Malcoma :)
4
Będąc w temacie domniemanej kandydatury Henry'ego na następce Valverde zachęcam do obejrzenia jednej z jego analiz w TV, tym bardziej że dotyczy ona Barcelony w wydaniu Pepa Guardioli
13
Pokazują to co zapewni im najlepszą oglądalność, proste. I nie mów że Barcelona ma więcej fanów itd. itp., że drużyny lepsze.
Jak ktoś jest fanem Barcelony to mecz obejrzy obojętnie czy on będzie na TVP czy nie. Natomiast stado Januszy walnie sie przed telewizor jak w meczu zagrają Polacy, na Barcelonie nawet oka nie zawieszą :)
4
A ja bym chciał. Widziałem i słuchałem jego wypowiedzi wiele razy w angielskim studio i chłop wie co jest na rzeczy. W dodatku miałby porównywalny autorytet w szatni do Zidana. Ryzyko? Jasne że tak. Czy przy innym trenerze ryzyka nie będzie? Nie :)
1
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6722903.html#comment-6722903
0
Lafont na brameczke i Jorge Mere na śo
0
No czemu? Bo jak będzie tyle grał to nawet połowy nikt za niego nie da
2
Abstrahując już od opinii na temat Valverde, to jestem pewien że Malcom byłby ważnym zawodnikiem w Rzymie już teraz. Wiadomo że Barcelona to nie Roma, ale też apelowałbym o spokój w wyrokowaniu tego transferu :)
0
Henry ma bardzo duże pojęcie o taktyce, oglądam mecze na angielskich kanałach i często pojawia się w studiu
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6722903.html#comment-6722903
18
Ktoś tu nie wyłapał suchara ;D
2
Porównajmy jeszcze do brydża i turnieju w bierki
6
Zrozum że tu nie chodzi tylko o asy. Policz sobie sytuację w których jego zagrywka była przyjęta, a jednocześnie odrzucił rywali od siatki uniemożliwiając im dobre rozegranie. Ty sobie możesz grać byle przebić, ale skoro nie rozumiesz że oni nie mogą grać "bezpiecznie" żeby tylko nie zepsuć to pokazuje jak marne masz pojęcie o tym sporcie
0
Zgadza się.
1
No ja też nie rozumiem, powinien dołem serwować żeby przebijać 100/100....XD
3
Finał MŚ i siatarska Januszeria wyszła z jaskiń
0
Wiadomo, dopóki wszystko działa to nie ma problemu. Ale jak tylko się jakieś pojawiają to Experience pierwsze do odstrzału
0
Multum użytkowników nvidii ma przeróżne problemy z grami, które znikają w magiczny sposób dopiero po odinstalowaniu experience. Wystarczy chwilę w necie poszukać żeby znaleźć dziesiątki tego typu wątków
1
Tak z ciekawości, masz gdzieś jakieś portfolio? Bo chętnie bym sobie przejrzał :P
0
Przestaw 29 lat w tył
0
Tak, Nvidia Experience to syf i więcej przeszkadza niż pomaga. Sam "goły" sterownik to najlepsze wyjście.
4
Ciekawe w której kolejce Piątek sie zatnie i jak zniesie ten przestój.
2
Podobno Monchi obserwował go uważnie już w Polsce, ale uznali że jest za wcześnie. To napawa optymizmem że nie musi być gwiazdą jednego sezonu, skoro takie kluby już widziały w nim "kogoś"
0
Szczerze to cały jest do zmiany. Żeby zauważalnie podnieść stabilność w csgo czeka cię zmiana minimum płyty głównej, procesora i karty graficznej.