Niektórym nigdy nie dogodzisz. Chociaż z jednej strony mnie to nie dziwi, od swojej drużyny zawsze się wymaga więcej niż od innych. Oczywiście z jakimś umiarem
Jasne, fajnie że wygrali z liderem. Tylko że jeżeli twoja drużyna traci dwie bramki, a bramkarz mimo to zostaje zawodnikiem meczu, to nie możesz udawać że wszystko gra
Daleko do najgorszego momentu. Nawet jak przegramy oba mecze to nie będzie żadnej tragedii w perspektywie całego sezonu. Wiele gorzej jakby wypadł na wiosnę w play-offach :)
Ogólnie nie licząc dzisiejszego spotkania to Dembele ma rozegrane w tym sezonie 700 minut na 900 możliwych. Gra wręcz bardzo regularnie.
Czy zachwyca? Nie. Ale też bym nie powiedział że zawodzi. Coś tam swojego zawsze dołoży (pokracznie mimo wszystko), ale jednak to nie jest to czego bym od niego oczekiwał. Tym bardziej szokuje mnie postawa Erniego wobec Malcoma, ale na ten temat to można poeamty pisać.
Nie ma regularnych występów? Zagrał w każdym spotkaniu ligowym w tym sezonie oprócz Valencii (bo wszedł na 6 minut), ale tak to w każdym innym zagrał 70+ (wyjątek Girona 45 minut). Jak to nie jest regularna gra to ja już nie wiem :P
Sam nie oglądam wszystkich spotkań za wszelką cenę, to nie o to chodzi. Z takim podejściem proszę żebyś, jak Barca wygra LM, nie pisał bzdur od ilu lat im kibicujesz, jak to jesteś z nimi na dobre i na złe i tak dalej. I obojętnie czy to będzie teraz czy za 5 lat.
Nie mam nic do tego, tylko po prostu tego się trzymaj cały czas, a nie jak jest źle :)
Lil Wayne zawsze będzie na topie, nawet jak nie pod względem stricte jakości muzyki, to przynajmniej sprzedaży. A sam album mi się podoba, chociaż szczerze mówiąc nie przepadam za jego skrzeczącym głosem.
A ilu było użytkowników wtedy, a ilu jest teraz? Jak na stronę wchodzi 10 tysięcy osób dziennie to jest większe prawdopodobieństwo że się trafi kretyn, niż jak ich wchodzi 10 razy mniej.
6
No i fajnie, wszyscy zrozumieli co miałem na myśli, ale rozumiem że chciałeś wyjść na mądrego.
0
No to miałem na myśli, mówimy w kontekście El Clasico, w którym Leo nie będzie
5
Raczej nie mieć nic. Oni w obronie to też nie za ciekawie wyglądają, a nasze ataki to tylko Messi :V
128
A Real ty widziałeś? Przecież ten mecz to będzie paraolimpiada z obu stron
5
Niektórym nigdy nie dogodzisz. Chociaż z jednej strony mnie to nie dziwi, od swojej drużyny zawsze się wymaga więcej niż od innych. Oczywiście z jakimś umiarem
20
Jasne, fajnie że wygrali z liderem. Tylko że jeżeli twoja drużyna traci dwie bramki, a bramkarz mimo to zostaje zawodnikiem meczu, to nie możesz udawać że wszystko gra
2
Co do tego Nainggolana to nie byłbym taki pewny.
0
Skoro tak mówisz, widocznie musze być zmęczona
0
3 obrońców zagrało świetny mecz, przy czym straciliśmy dwie bramki i Ter Stegen co najmniej 3 razy uratował nam tyłek. Widzę tu pewną nieścisłość
1
Raczej smutny jest, że nie będzie mógł go połamać
4
Heatmapa Messiego z meczu z Valencia. Większość wygląda podobnie. Na prawdę Leo nie jest już żadną przeszkodą na prawej stronie.
https://i.gyazo.com/29bab1348824a5b7473b9f7fe9eece0c.png
0
Daleko do najgorszego momentu. Nawet jak przegramy oba mecze to nie będzie żadnej tragedii w perspektywie całego sezonu. Wiele gorzej jakby wypadł na wiosnę w play-offach :)
0
I co to ma do mojego komentarza bo nie bardzo rozumiem
0
Zobacz ile minut w tym sezonie zagrał i powtórz że na niego nie stawia. Serio skąd wy bierzecie te bzdury
1
Ogólnie nie licząc dzisiejszego spotkania to Dembele ma rozegrane w tym sezonie 700 minut na 900 możliwych. Gra wręcz bardzo regularnie.
Czy zachwyca? Nie. Ale też bym nie powiedział że zawodzi. Coś tam swojego zawsze dołoży (pokracznie mimo wszystko), ale jednak to nie jest to czego bym od niego oczekiwał. Tym bardziej szokuje mnie postawa Erniego wobec Malcoma, ale na ten temat to można poeamty pisać.
0
Nie ma regularnych występów? Zagrał w każdym spotkaniu ligowym w tym sezonie oprócz Valencii (bo wszedł na 6 minut), ale tak to w każdym innym zagrał 70+ (wyjątek Girona 45 minut). Jak to nie jest regularna gra to ja już nie wiem :P
22
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeżeli dla Ciebie Ivan zasługuje na stawianie go na równi z Munirem i Gomesem bo jest w słabej formie, to po prostu puknij się w głowę
13
Prawie jakby do Realu poszedł
6
No i masz... wszędzie te spojlery
6
Jesteś kibicem porażki Realu. Inni są kibicami sukcesu a Ty już poziom wyżej
7
I co ty będziesz... robił z tym materiałem wieczorem? xD
0
Sam nie oglądam wszystkich spotkań za wszelką cenę, to nie o to chodzi. Z takim podejściem proszę żebyś, jak Barca wygra LM, nie pisał bzdur od ilu lat im kibicujesz, jak to jesteś z nimi na dobre i na złe i tak dalej. I obojętnie czy to będzie teraz czy za 5 lat.
Nie mam nic do tego, tylko po prostu tego się trzymaj cały czas, a nie jak jest źle :)
34
Ale na co ty liczysz pisząc tutaj? Oklaski? Wyrazy współczucia?
Jak to dla ciebie taka katorga to w ogóle odpuść sobie ten mecz.
0
Lil Wayne zawsze będzie na topie, nawet jak nie pod względem stricte jakości muzyki, to przynajmniej sprzedaży. A sam album mi się podoba, chociaż szczerze mówiąc nie przepadam za jego skrzeczącym głosem.
11
Ale co to za mit że Dembele nie wystawia i nie dostaje minut? W tym sezonie rozegrał 700 na 900 możliwych
1
Co Bartek jadł dziś na obiad?
1
A no walił, tylko miał jakieś 26 lat a nie 31
6
A ilu było użytkowników wtedy, a ilu jest teraz? Jak na stronę wchodzi 10 tysięcy osób dziennie to jest większe prawdopodobieństwo że się trafi kretyn, niż jak ich wchodzi 10 razy mniej.