8

Z pewnością dodają uroku xD

27

0

Grałem w każdą Fife od 12 do 17 (18 i 19 odpuściłem) i do teraz uważam że w 15 grało mi się najprzyjemniej.

3

Z tego co czytałem i usłyszałem od znajomych to ta FIFA jest najgorsza od dawna, aczkolwiek sam nie grałem to od siebie nic nie dodam

4

Nie jest tajemnicą że Barcelona ma lepsze wyniki na Bernabeu, a Real na Camp Nou

18

Chyba oglądaliśmy inne spotkania

4

Jeżeli Rafinha potrafiłby zaliczać regularnie takie występy jak chociażby dzisiaj (nie popadając też w euforie, ale zagrał bardzo solidnie, był pod grą i zmieniał pozycje) to byłby wartościowy w kadrze. Tylko że jest tam strasznie ciasno

10

Nie obraź sie, ale Twój nick zaczyna mi sie kojarzyć z wiecznym narzekaniem na kogoś i jakimiś potyczkami słownymi ;D

0

Bo jak Arthur schodził to żegnali go oklaskami? To kiedy mieli gwizdać?

28

Kolejny. Dam sobie obciąć obie ręce i jedną nogę, że gwizdy nie były na Vidala, tylko na to że został zdjęty Arthur.

2

Najbardziej mnie powalili twierdzący że kibice wygwizdali Vidala. Przecież to nawet z klapkami na oczach jest oczywiste co tam sie stało >.

9

Alba, Arthur MVP. Zamykam sprawę.

0

Też jestem zadowolony z gry zespołu na razie. O ile od pewnego czasu nie należę do zwolenników Valverde, to też należy mu sie kilka milszych słów jak drużyna gra dobrze, a nie tylko obrzucać jak gra źle. Aczkolwiek do pełni "szczęścia" chciałbym żeby wszedł Vidal i Malcom i to chociaż na minimum 20 minut, a nie 5

0

Pretensje przed meczem były dwie: Roberto i Rafinha. O ile Rafinha bardzo dobrze sie obronił, to z Sergim jest według mnie nie najlepiej. Nie krytykuje czy cos, tylko tak dodaje :V

0

Wielki sentyment do gościa mam :')

0

Teraz przez Ronaldo może się trochę zmieniło, ale wcześniej jestem pewny że miałby większą na otwartym kanale. Jak ktoś jest fanem piłki i interesują go takie mecze to ma wykupiony gdzieś pakiet i na otwartym i tak nie będzie oglądał. Mecze Realu (ze względu wtedy na Ronaldo, teraz na potrójny tytuł), Barcelony bo Messi i Napoli/Bayernu bo Polacy - te spotkania ściągną najwięcej Januszy i osób które meczu np. Inter - Tottenham nigdy nie włączą, ale Polaka rodaka czy Ronaldo obejrzeć warto.

0

Zapewniam cię że oni tam mają ludzi od tego, żeby stwierdzić jaki mecz zapewni im oglądalność

3

Bez różnicy, obu nie powinno tu być

0

Ta, remake Cobbla przy okazji trochę "mroczny" z okazji Halloween. Chociaż podejrzewam że ta noc, lampy itd. znikną jakiś czas po Halloween.

0

W CSGO wjechał update na halloween wraz z nowym Cobblestonem dla zainteresowanych :)

73

Wpisując w Google "bluza fc barcelona" na pierwszej stronie masz linki do 5 sklepów, w tym oficjalnego sklepu Nike. Powodzenia, myślę że dasz radę.

5

A czy to przypadkiem nie jest 20GB aktualizacji, które pobiera ci z internetu? :)

1

Shreka obejrzyj, też fajny

0

3

No skoro odszedł to nie chciał tam być, a jak inaczej xD

0

Nawet nie chodzi o samo odejście Ronaldo i brak jego następcy/ów. Teraz następuje kulminacja całego procesu "wypalania" motywacji w piłkarzach po tych wszystkich sukcesach w Lidze Mistrzów. Brak stopniowo wprowadzanej świeżej krwi do zespołu, żeby nowi piłkarze głodni sukcesu pociągali za sobą te "przejedzone" gwiazdy.
Imponujące, że wygrali 3xLM praktycznie bez robienia transferów, ale teraz to wszystko wychodzi.

0

Według mnie Julen, co jasne, jest jedną z przyczyn takiej a nie innej dyspozycji Realu. Jednocześnie jednak jest on OFIARĄ zbyt skąpej i po prostu słabej polityki transferowej Pereza.

0

Gothic też całkiem fajny

15

Karius środka pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?