Za granicą często komentatorzy ograniczają się do wymieniania nazwisk zawodników przy piłce, u nas takie coś byłoby nie do pomyślenia. Tam często przez dłuższą chwilę jest kompletna cisza. Ja tam nawet po rusku mogę oglądać byle jakość była dobra i sam mecz przede wszystkim
Bardzo dobry mecz zagrał, ale i tak będzie krytykowany za tą zmarnowaną sytuację. W każdym razie i tak uważam że powinien zostać zmieniony bo było widać że pod koniec już pary brakło
Nauczy sie, nie zapominajmy że to jego pierwszy sezon i dopiero praktycznie od miesiaca jest w pierwszym składzie. Nabierze doświadczenia to i zacznie grać odważniej.
Dokładnie o tym samym myślałem. Często próbuje takich podań, które są bardzo trudne, ale jakby wyszły to byłaby z tego idealna okazja. Ewidentnie brak mu cierpliwości i nie odnajduje sie w "czekaniu" zbyt dobrze
Dopóki nie porównasz dwóch konkretnych modeli w danej półce cenowej to takie pytania są bez sensu. To tak jakbyś się zapytał którym samochodem sie lepiej jeździ: audi czy mercedesem, bez żadnych dodatkowych informacji :P No i Intel ostatnio wariuje z cenami przez własną głupotę.
Jak działa podwójna szansa na 0-0? Jak do przerwy nie bedzie 0-0 (czyli padnie jakaś bramka) to w całym meczu też automatycznie już nie będzie 0-0 xD Chyba że to ja tu czegoś nie łapie
Mam wrażenie że to jest niepotrzebne i na razie mają dość roboty przy stronie. W każdym razie jakby to dodali to chyba nikomu by nie przeszkadzało więc jakby mieli czas i chęci to czemu nie
Bierze udział, podobnie jak chyba każdy większy sklep z elektroniką. A jak wysokie zniżki to ciężko powiedzieć, na jeden artykuł może nie być wcale, na inny 10% a na niektóre pewnie nawet powyżej 50 sie trafi.
Wpisujesz temat w wyszukiwarce, wchodzisz w wątek a tam "taki temat już był, użyj wyszukiwarki, zamykam"
No kurr właśnie tak tu się znalazłem... i tak 15 razy xD
1
Za granicą często komentatorzy ograniczają się do wymieniania nazwisk zawodników przy piłce, u nas takie coś byłoby nie do pomyślenia. Tam często przez dłuższą chwilę jest kompletna cisza.
Ja tam nawet po rusku mogę oglądać byle jakość była dobra i sam mecz przede wszystkim
0
Nie żebym miał jakieś uprzedzenia do młodszych osób, ale patrząc na twój styl pisania to z 15 masz pewnie max.
0
I wtedy któryś Ivan czy Malcom na bramce? :D
0
Może i bramka jest na jego konto, ale poza tym zagrał dobry mecz tak jak cała drużyna. Jeden błąd tego nie przekreśli
0
akurat po tej przerwie powinniśmy być w lepszej sytuacji, Messi nie jedzie to spokojnie potrenuje i Umtiti ma już wracać do gry
1
Piszesz tak jakby ten remis był konsekwencją odważniejszej gry zespołu. Tymczasem Inter oddał jeden strzał na bramkę po indywidualnym babolu.
0
Bardzo dobry mecz zagrał, ale i tak będzie krytykowany za tą zmarnowaną sytuację. W każdym razie i tak uważam że powinien zostać zmieniony bo było widać że pod koniec już pary brakło
2
Zaraz ci ktoś pociśnie żebyś wracał na notatnik, uważaj :V
5
Kiedy sie ludzie nauczą że Vidal to nie jest defensywna zmiana
3
To strzelaj bo to na pewno bardziej poprawna forma niż kutinio
0
Nauczy sie, nie zapominajmy że to jego pierwszy sezon i dopiero praktycznie od miesiaca jest w pierwszym składzie. Nabierze doświadczenia to i zacznie grać odważniej.
1
Dokładnie o tym samym myślałem. Często próbuje takich podań, które są bardzo trudne, ale jakby wyszły to byłaby z tego idealna okazja. Ewidentnie brak mu cierpliwości i nie odnajduje sie w "czekaniu" zbyt dobrze
0
Właściwie to nie trzeba, z tego co pamiętam to remis wystarczy ;D
0
na stronie gdzie wchodzą dziesiątki tysięcy ludzi niektórzy z nich mają różne opinie? Jak to sie stało
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6804090.html
4
Suarez twarzą przyjmuje, ten to jest swir xD
83
Kto zapyta o link ten za Realem hehe, szach mat
6
Nie, bo Dembele zawsze gra tragiczne mecze i robi 30 strat do 65 minuty. Licytujemy sie dalej?
1
Dopóki nie porównasz dwóch konkretnych modeli w danej półce cenowej to takie pytania są bez sensu. To tak jakbyś się zapytał którym samochodem sie lepiej jeździ: audi czy mercedesem, bez żadnych dodatkowych informacji :P
No i Intel ostatnio wariuje z cenami przez własną głupotę.
1
No to by wiele wyjaśniało. Nie było pytania
0
Jak działa podwójna szansa na 0-0? Jak do przerwy nie bedzie 0-0 (czyli padnie jakaś bramka) to w całym meczu też automatycznie już nie będzie 0-0 xD Chyba że to ja tu czegoś nie łapie
3
Wgłębienie na jajka mają więc może być komfortowo
6
Mam wrażenie że to jest niepotrzebne i na razie mają dość roboty przy stronie. W każdym razie jakby to dodali to chyba nikomu by nie przeszkadzało więc jakby mieli czas i chęci to czemu nie
0
Mają jeszcze tydzień na decyzję
8
Właściwie to sam nie wiem co napisać
1
Westworld, Opowieść Podręcznej, Ostre Przedmioty, Castle Rock,
0
Bierze udział, podobnie jak chyba każdy większy sklep z elektroniką. A jak wysokie zniżki to ciężko powiedzieć, na jeden artykuł może nie być wcale, na inny 10% a na niektóre pewnie nawet powyżej 50 sie trafi.
1
Wpisujesz temat w wyszukiwarce, wchodzisz w wątek a tam "taki temat już był, użyj wyszukiwarki, zamykam"
No kurr właśnie tak tu się znalazłem... i tak 15 razy xD
0
brzmi jak elektroda
5
https://fili.cc/serial/dom-z-papieru/1014