1

Za granicą często komentatorzy ograniczają się do wymieniania nazwisk zawodników przy piłce, u nas takie coś byłoby nie do pomyślenia. Tam często przez dłuższą chwilę jest kompletna cisza.
Ja tam nawet po rusku mogę oglądać byle jakość była dobra i sam mecz przede wszystkim

0

Nie żebym miał jakieś uprzedzenia do młodszych osób, ale patrząc na twój styl pisania to z 15 masz pewnie max.

0

I wtedy któryś Ivan czy Malcom na bramce? :D

0

Może i bramka jest na jego konto, ale poza tym zagrał dobry mecz tak jak cała drużyna. Jeden błąd tego nie przekreśli

0

akurat po tej przerwie powinniśmy być w lepszej sytuacji, Messi nie jedzie to spokojnie potrenuje i Umtiti ma już wracać do gry

1

Piszesz tak jakby ten remis był konsekwencją odważniejszej gry zespołu. Tymczasem Inter oddał jeden strzał na bramkę po indywidualnym babolu.

0

Bardzo dobry mecz zagrał, ale i tak będzie krytykowany za tą zmarnowaną sytuację. W każdym razie i tak uważam że powinien zostać zmieniony bo było widać że pod koniec już pary brakło

2

Zaraz ci ktoś pociśnie żebyś wracał na notatnik, uważaj :V

5

Kiedy sie ludzie nauczą że Vidal to nie jest defensywna zmiana

3

To strzelaj bo to na pewno bardziej poprawna forma niż kutinio

0

Nauczy sie, nie zapominajmy że to jego pierwszy sezon i dopiero praktycznie od miesiaca jest w pierwszym składzie. Nabierze doświadczenia to i zacznie grać odważniej.

1

Dokładnie o tym samym myślałem. Często próbuje takich podań, które są bardzo trudne, ale jakby wyszły to byłaby z tego idealna okazja. Ewidentnie brak mu cierpliwości i nie odnajduje sie w "czekaniu" zbyt dobrze

0

Właściwie to nie trzeba, z tego co pamiętam to remis wystarczy ;D

0

na stronie gdzie wchodzą dziesiątki tysięcy ludzi niektórzy z nich mają różne opinie? Jak to sie stało

4

Suarez twarzą przyjmuje, ten to jest swir xD

83

Kto zapyta o link ten za Realem hehe, szach mat

6

Nie, bo Dembele zawsze gra tragiczne mecze i robi 30 strat do 65 minuty. Licytujemy sie dalej?

1

Dopóki nie porównasz dwóch konkretnych modeli w danej półce cenowej to takie pytania są bez sensu. To tak jakbyś się zapytał którym samochodem sie lepiej jeździ: audi czy mercedesem, bez żadnych dodatkowych informacji :P
No i Intel ostatnio wariuje z cenami przez własną głupotę.

1

No to by wiele wyjaśniało. Nie było pytania

0

Jak działa podwójna szansa na 0-0? Jak do przerwy nie bedzie 0-0 (czyli padnie jakaś bramka) to w całym meczu też automatycznie już nie będzie 0-0 xD Chyba że to ja tu czegoś nie łapie

3

Wgłębienie na jajka mają więc może być komfortowo

6

Mam wrażenie że to jest niepotrzebne i na razie mają dość roboty przy stronie. W każdym razie jakby to dodali to chyba nikomu by nie przeszkadzało więc jakby mieli czas i chęci to czemu nie

0

Mają jeszcze tydzień na decyzję

8

Właściwie to sam nie wiem co napisać

1

Westworld, Opowieść Podręcznej, Ostre Przedmioty, Castle Rock,

0

Bierze udział, podobnie jak chyba każdy większy sklep z elektroniką. A jak wysokie zniżki to ciężko powiedzieć, na jeden artykuł może nie być wcale, na inny 10% a na niektóre pewnie nawet powyżej 50 sie trafi.

1

Wpisujesz temat w wyszukiwarce, wchodzisz w wątek a tam "taki temat już był, użyj wyszukiwarki, zamykam"
No kurr właśnie tak tu się znalazłem... i tak 15 razy xD

0

brzmi jak elektroda

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?