Aż byłem zaskoczony jak zobaczyłem że jest już TOP10 na filmwebie. Oglądałem go jak jeszcze tylko w hiszpanii leciał i z jakimiś napisami robionymi przez amatora ze słuchu ;D
Nawet bez wyłączana Guarda sie da. Jest możliwość wysłania kodu na SMSa, więc w przypadku zgubienia telefonu (domyślam sie że razem z kartą xD) idziesz do swojej sieci, wydają ci duplikat karty z tym samym numerem i odbierasz SMSka. Ominiesz wszystkie blokady na wymianę itd.
Zobacz ile czasu im zajęło wydanie GTA V na PC, chociaż trzeba im przyznać że zrobili świetną robotę bo to jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier ostatnich lat. No i w odróżnieniu od RDR to każda poprzednia cześć na PC była.
Ja tam i tak jestem wręcz przekonany że RDR 2 na PC wyjdzie, ale później. Po pierwsze napędzą tym sprzedaż konsol, po drugie na konsoli gra jest droższa, a po trzecie niektórzy po ograniu gry na konsoli kupią ją drugi raz jak wyjdzie na PC, co w przypadku jednoczesnej premiery nie miałoby miejsca. Szczerze to z punktu widzenia Rockstara takie rozwiązanie ma same plusy :P
3
Aż byłem zaskoczony jak zobaczyłem że jest już TOP10 na filmwebie. Oglądałem go jak jeszcze tylko w hiszpanii leciał i z jakimiś napisami robionymi przez amatora ze słuchu ;D
1
Nawet bez wyłączana Guarda sie da. Jest możliwość wysłania kodu na SMSa, więc w przypadku zgubienia telefonu (domyślam sie że razem z kartą xD) idziesz do swojej sieci, wydają ci duplikat karty z tym samym numerem i odbierasz SMSka. Ominiesz wszystkie blokady na wymianę itd.
47
Tutaj ta bramka jakby ktoś nie pamiętał. Fenomenalne dogranie Sergio
2
Sęk w tym że on się nie zatrzymuje
1
Fame MMA z Woźniacką
1
Zobacz ile czasu im zajęło wydanie GTA V na PC, chociaż trzeba im przyznać że zrobili świetną robotę bo to jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier ostatnich lat. No i w odróżnieniu od RDR to każda poprzednia cześć na PC była.
Ja tam i tak jestem wręcz przekonany że RDR 2 na PC wyjdzie, ale później. Po pierwsze napędzą tym sprzedaż konsol, po drugie na konsoli gra jest droższa, a po trzecie niektórzy po ograniu gry na konsoli kupią ją drugi raz jak wyjdzie na PC, co w przypadku jednoczesnej premiery nie miałoby miejsca. Szczerze to z punktu widzenia Rockstara takie rozwiązanie ma same plusy :P
0
Może taki był haczyk, że zgadzasz się na pierwszą opłatę. Pół roku to jednak trochę długo, szczególnie że normalny okres próbny trwa zaledwie 10 dni
0
Jedynki nie ma na PC do dzisiaj, więc gdyby wydali dwójkę a jedynkę nie to dopiero byłoby dziwne
0
PoE brak klimatu? Co prawda już kilka lat chyba nie grałem, ale nie pamiętam gry która by mi bardziej przypominała Diablo 2 niż to
48
Jak kibice Barcy reagują na błędy poszczególnych piłkarzy xD
https://x.com/BarcaWRLD/status/1062364426299457536
0
No z tą gwarancją jakości to bym się nie zapędzał bo wypuścili też ogrom co najmniej przeciętnych seriali
2
Jasna sprawa
0
Lahm, Alves, Marcelo, Alba i może hmm... Valencia?
1
Iker Casillas, Kevin de Bruyne, Kaka, Aguero, Paul Scholes
4
No to w takim razie Suarez, Hazard, Neymar, Aguero i Kane
0
Suarez, Cavani, Lewandowski, Kane, Aguero
Wychodzę z założenia że Neymar to raczej nie napastnik
0
a Suarez i Lewy to gdzie
16
Na Androidzie tez jest nowy i mi sie osobiście bardzo podoba, dużo lepiej wygląda według mnie niż poprzedni.
2
Bo powinno być 16 wersów, tyle ile w domyśle ma jedna zwrotka :')
4
W oryginalnej wersji to 72h ale tutaj to w sumie nie ma znaczenia, bylebyś tego za miesiąc nie wrzucił jak już wszyscy zapomną
2
Jak ty chyba pierwsze serwery tu jeszcze na rowerze napędzałeś
0
Tylko nie myśl że będziesz mną pomiatał jak młodszym braciszkiem
0
Ja 1350, też prawie okrągłe
32
Dzięki nie trzeba było
4
No trudno, przyzwyczaje sie :P
4
Przez ten avatar na pierwszy rzut oka cie nie kojarze, coś ty narobił
0
Zniszczony xD
0
8600k ma turbo nawet do 4,3. No i to procek z odblokowanym mnożnikiem, może już masz coś kręcone. W każdym razie niczym bym się nie martwił
0
skoro zostawia dużo pola dla rywala to chyba jednak nie jest fenomenalnie w ustawieniu co?
2
Sim to akurat nie problem bo wydadzą ci duplikat bez problemu, chyba że miałeś na niej numery zapisane