3

Aż byłem zaskoczony jak zobaczyłem że jest już TOP10 na filmwebie. Oglądałem go jak jeszcze tylko w hiszpanii leciał i z jakimiś napisami robionymi przez amatora ze słuchu ;D

1

Nawet bez wyłączana Guarda sie da. Jest możliwość wysłania kodu na SMSa, więc w przypadku zgubienia telefonu (domyślam sie że razem z kartą xD) idziesz do swojej sieci, wydają ci duplikat karty z tym samym numerem i odbierasz SMSka. Ominiesz wszystkie blokady na wymianę itd.

47


Tutaj ta bramka jakby ktoś nie pamiętał. Fenomenalne dogranie Sergio

2

Sęk w tym że on się nie zatrzymuje

1

Fame MMA z Woźniacką

1

Zobacz ile czasu im zajęło wydanie GTA V na PC, chociaż trzeba im przyznać że zrobili świetną robotę bo to jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier ostatnich lat. No i w odróżnieniu od RDR to każda poprzednia cześć na PC była.
Ja tam i tak jestem wręcz przekonany że RDR 2 na PC wyjdzie, ale później. Po pierwsze napędzą tym sprzedaż konsol, po drugie na konsoli gra jest droższa, a po trzecie niektórzy po ograniu gry na konsoli kupią ją drugi raz jak wyjdzie na PC, co w przypadku jednoczesnej premiery nie miałoby miejsca. Szczerze to z punktu widzenia Rockstara takie rozwiązanie ma same plusy :P

0

Może taki był haczyk, że zgadzasz się na pierwszą opłatę. Pół roku to jednak trochę długo, szczególnie że normalny okres próbny trwa zaledwie 10 dni

0

Jedynki nie ma na PC do dzisiaj, więc gdyby wydali dwójkę a jedynkę nie to dopiero byłoby dziwne

0

PoE brak klimatu? Co prawda już kilka lat chyba nie grałem, ale nie pamiętam gry która by mi bardziej przypominała Diablo 2 niż to

48

Jak kibice Barcy reagują na błędy poszczególnych piłkarzy xD
https://x.com/BarcaWRLD/status/1062364426299457536

0

No z tą gwarancją jakości to bym się nie zapędzał bo wypuścili też ogrom co najmniej przeciętnych seriali

2

Jasna sprawa

0

Lahm, Alves, Marcelo, Alba i może hmm... Valencia?

1

Iker Casillas, Kevin de Bruyne, Kaka, Aguero, Paul Scholes

4

No to w takim razie Suarez, Hazard, Neymar, Aguero i Kane

0

Suarez, Cavani, Lewandowski, Kane, Aguero
Wychodzę z założenia że Neymar to raczej nie napastnik

0

a Suarez i Lewy to gdzie

16

Na Androidzie tez jest nowy i mi sie osobiście bardzo podoba, dużo lepiej wygląda według mnie niż poprzedni.

2

Bo powinno być 16 wersów, tyle ile w domyśle ma jedna zwrotka :')

4

W oryginalnej wersji to 72h ale tutaj to w sumie nie ma znaczenia, bylebyś tego za miesiąc nie wrzucił jak już wszyscy zapomną

2

Jak ty chyba pierwsze serwery tu jeszcze na rowerze napędzałeś

0

Tylko nie myśl że będziesz mną pomiatał jak młodszym braciszkiem

0

Ja 1350, też prawie okrągłe

32

Dzięki nie trzeba było

4

No trudno, przyzwyczaje sie :P

4

Przez ten avatar na pierwszy rzut oka cie nie kojarze, coś ty narobił

0

Zniszczony xD

0

8600k ma turbo nawet do 4,3. No i to procek z odblokowanym mnożnikiem, może już masz coś kręcone. W każdym razie niczym bym się nie martwił

0

skoro zostawia dużo pola dla rywala to chyba jednak nie jest fenomenalnie w ustawieniu co?

2

Sim to akurat nie problem bo wydadzą ci duplikat bez problemu, chyba że miałeś na niej numery zapisane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?