Wejdź w cmd (w wyszukiwarce na pasku po prostu wpisz cmd). Tam wpisz "netsh wlan show drivers" i znajdź "Radio types supported". Jeżeli obsługuje 5GHz to musi być jedno z tych: 802.11b 802.11n (to powinno być bodajże dwa razy bo może obsługiwać zarówno 5 jak i 2,4) 802.11ac
Sam piszesz że nie da sie ich upilnować, nie da sie ich też zidentyfikować i ukarać po fakcie. To co? Mają pozwalać żeby bezkarnie sobie robili co chcieli? Jakie masz inne opcje? Skoro nie da sie ich powstrzymać, ani po fakcie złapać to jedyna możliwość to ich 'zastraszyć' wykluczeniami dla klubu dla którego tak zaciekle 'walczą'.
I tak jestem zdania że powinni wlepić walkower teraz i za każdym takim kolejnym przypadkiem. Niech sie bydło w końcu nauczy, że jedyne co robią to działają na szkodę swojemu własnemu klubowi
OFICJALNIE: Superclasico przełożone. Prezydent CONMEBOL przyznaje, że nie są w stanie zapewnić „równych” warunków dla obu drużyn. – Poszukamy nowej daty meczu. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie – mówi Alejandro Dominguez.
@Kręcidło
Też kiedyś kupiłem Bioshock Infinite na jakieś wyprzedaży na Steamie za 2 euro i w sumie pograłem pół godziny i nigdy więcej nie włączyłem. Sporo takich zakupów mam :v
Z takimi transferami Bayern szybko przestanie sie liczyć w Europie, czy włodarze tego chcą czy nie. Myślą tylko jak tu wyżydzić jak najtaniej piłkarza z klubów bundesligi, najlepiej poczekać aż mu sie kontrakt skończy. Arturo Vidal, Costa (którego potem sie pozbyli...) i Tolisso to jedyne ich zakupy, które z miejsca wnosiły jakość. Reszta to ryzykowne strzały w przeciętnych piłkarzy, którzy może wypalą. Tylko że w momencie jak trzon zespołu sie sypie to potrzeba kogoś na teraz, nie kogoś kto będzie kilka sezonów się rozkręcał a może sie wykręci. W dodatku to że nie chcą Jamesa to już jest totalna porażka i nie wiem kogo za to winić
Rywalizacja River z Boca ma równie bogatą historię co El Clasico. Z tym że tam jest o wiele wyższa temperatura wokół meczu itd.
Oczywiście to co sie dzieje w tym roku już przekracza wszelkie granice, ale tam szaleją na punkcie Superclasico, dosłownie.
A mi sie wydaje że on zawsze miał z tym problem, tylko że kiedyś dzięki jego niesamowitej dynamice ogrywał obrońców których nie powinien. Mam wrażenie że on sam chce sobie udowodnić że może robić takie rajdy jak kiedyś
To jest dobra opcja na papierze, ale dla mnie to średnio działa. A przynajmniej ma zbyt mało opcji. Jak Alba dostaje piłke to nawet nikt do niego nie podbiega bo wiadomo że będzie grał płasko w pole karne. Z drugiej strony to często w ogóle Semedo nie ma. Wczoraj po przerwie Alba i Semedo dostali ewidentnie polecenie żeby grać wyżej, ale też się to jakoś nie przełożyło.
Arturo jest ruchliwy i napsułby trochę krwi w kryciu przeciwnikom, ale od kilku miesięcy już jestem zdania że w tej drużynie jedynie brakuje wymienności pozycji i ruchu w ataku, ale z drugiej strony wiadomo że w tym sezonie ligę grają na pół gwizdka bo w LM wygląda to lepiej. Generalnie odnoszę wrażenie że w sumie nie ma co ich oceniać za ligowe potyczki, grają żeby sie nie narobić. W Lidze Mistrzów na razie chyba nic im nie można zarzucić, żeby tylko się nie przejechali
Z tego co pamiętam to było widać jak sam Rafinha pokazuje w stronę ławki, że mają sie wstrzymać ze zmianą. Może ambicja nie pozwoliła 'zmarnować szansy' i sam sie załatwił
Tylko czy wprowadzenie Vidala za Arthura da zamierzony efekt. Gra wyżej, ale on też nie stworzy za dużo sytuacji kolegom podaniami (według mnie). I tak Coutinho zbiegałby do środka żeby mu sie pokazać, Messi to samo i dalej zostajemy bez skrzydeł
Rafinha zerwał więzadło w kolanie i będzie miał zabieg
❗ COMUNICAT MÈDIC. Rafinha té una ruptura del lligament creuat anterior del genoll esquerre. En els propers dies es procedirà a tractament quirúrgic https://t.co/8Qe8tDSPOh">pic.twitter.com/8Qe8tDSPOh
Była, już nie ma. Miranda miałby wygryźć Albe ze składu? Munir ma zastąpić Suareza w jakimś ważnym meczu? To sie po prostu nie stanie obojętnie kto by ich nie trenował. Z Digne i Paco był potencjał, ale mówimy o tym co jest teraz. Na pozycje Rafinhii jest co najmniej kilku zawodników którzy śmiało są w stanie zapewnić wyższy poziom (są w stanie, co nie znaczy że zapewnią, to oczywiste) więc logiczne że to wybór Rafinhii będzie bardziej kwestionowany niż takich pewniaków jak Alba czy Luis.
Tylko że Suarez i Alba są niekwestionowanymi piłkarzami pierwszej jedenastki i właściwie nie ma dla nich alternatyw. Na miejsce Rafinhii jest spora kolejka i raczej o to się koledze rozchodzi
1
Wejdź w cmd (w wyszukiwarce na pasku po prostu wpisz cmd). Tam wpisz "netsh wlan show drivers" i znajdź "Radio types supported". Jeżeli obsługuje 5GHz to musi być jedno z tych:
802.11b
802.11n (to powinno być bodajże dwa razy bo może obsługiwać zarówno 5 jak i 2,4)
802.11ac
0
Sam piszesz że nie da sie ich upilnować, nie da sie ich też zidentyfikować i ukarać po fakcie. To co? Mają pozwalać żeby bezkarnie sobie robili co chcieli? Jakie masz inne opcje? Skoro nie da sie ich powstrzymać, ani po fakcie złapać to jedyna możliwość to ich 'zastraszyć' wykluczeniami dla klubu dla którego tak zaciekle 'walczą'.
0
Nie, nie będzie. I jeszcze nie jest znany termin.
1
I tak jestem zdania że powinni wlepić walkower teraz i za każdym takim kolejnym przypadkiem. Niech sie bydło w końcu nauczy, że jedyne co robią to działają na szkodę swojemu własnemu klubowi
14
OFICJALNIE: Superclasico przełożone. Prezydent CONMEBOL przyznaje, że nie są w stanie zapewnić „równych” warunków dla obu drużyn. – Poszukamy nowej daty meczu. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie – mówi Alejandro Dominguez.
@Kręcidło
1
Od dzieciaka wolałem Boca bo mieli ładniejsze stroje :')
1
Napisałbym że ta Rosjanka ładna ale mnie jeszcze wsadzą
0
Dłuższy czas go nie było bo leczył kontuzje w Polsce
1
Też kiedyś kupiłem Bioshock Infinite na jakieś wyprzedaży na Steamie za 2 euro i w sumie pograłem pół godziny i nigdy więcej nie włączyłem. Sporo takich zakupów mam :v
12
Z takimi transferami Bayern szybko przestanie sie liczyć w Europie, czy włodarze tego chcą czy nie. Myślą tylko jak tu wyżydzić jak najtaniej piłkarza z klubów bundesligi, najlepiej poczekać aż mu sie kontrakt skończy. Arturo Vidal, Costa (którego potem sie pozbyli...) i Tolisso to jedyne ich zakupy, które z miejsca wnosiły jakość. Reszta to ryzykowne strzały w przeciętnych piłkarzy, którzy może wypalą. Tylko że w momencie jak trzon zespołu sie sypie to potrzeba kogoś na teraz, nie kogoś kto będzie kilka sezonów się rozkręcał a może sie wykręci. W dodatku to że nie chcą Jamesa to już jest totalna porażka i nie wiem kogo za to winić
44
Przede wszystkim nigdy nie zrozumiem oddania Douglasa Costy mając dwóch dziadków na skrzydłach
7
Rywalizacja River z Boca ma równie bogatą historię co El Clasico. Z tym że tam jest o wiele wyższa temperatura wokół meczu itd.
Oczywiście to co sie dzieje w tym roku już przekracza wszelkie granice, ale tam szaleją na punkcie Superclasico, dosłownie.
2
Bardzo dobrze, sam mecz i tak już dawno zszedł na drugi plan.
1
A mi sie wydaje że on zawsze miał z tym problem, tylko że kiedyś dzięki jego niesamowitej dynamice ogrywał obrońców których nie powinien. Mam wrażenie że on sam chce sobie udowodnić że może robić takie rajdy jak kiedyś
0
To jest dobra opcja na papierze, ale dla mnie to średnio działa. A przynajmniej ma zbyt mało opcji. Jak Alba dostaje piłke to nawet nikt do niego nie podbiega bo wiadomo że będzie grał płasko w pole karne. Z drugiej strony to często w ogóle Semedo nie ma. Wczoraj po przerwie Alba i Semedo dostali ewidentnie polecenie żeby grać wyżej, ale też się to jakoś nie przełożyło.
Arturo jest ruchliwy i napsułby trochę krwi w kryciu przeciwnikom, ale od kilku miesięcy już jestem zdania że w tej drużynie jedynie brakuje wymienności pozycji i ruchu w ataku, ale z drugiej strony wiadomo że w tym sezonie ligę grają na pół gwizdka bo w LM wygląda to lepiej. Generalnie odnoszę wrażenie że w sumie nie ma co ich oceniać za ligowe potyczki, grają żeby sie nie narobić. W Lidze Mistrzów na razie chyba nic im nie można zarzucić, żeby tylko się nie przejechali
0
Z tego co pamiętam to było widać jak sam Rafinha pokazuje w stronę ławki, że mają sie wstrzymać ze zmianą. Może ambicja nie pozwoliła 'zmarnować szansy' i sam sie załatwił
2
Tylko czy wprowadzenie Vidala za Arthura da zamierzony efekt. Gra wyżej, ale on też nie stworzy za dużo sytuacji kolegom podaniami (według mnie). I tak Coutinho zbiegałby do środka żeby mu sie pokazać, Messi to samo i dalej zostajemy bez skrzydeł
1
Genów nie oszukasz ;v
1
Rafinha zerwał więzadło w kolanie i będzie miał zabieg
1
Podpisuję się pod tym
4
Albo na kolejny samochód na urodziny żony
1
To czemu go nie zagrałeś ;D
4
Szkoda że zdyskwalifikowali ją na tak krótko :)
0
Żeby te panienki pochowane w folderach nie świeciły dupami na pulpicie
0
Była, już nie ma. Miranda miałby wygryźć Albe ze składu? Munir ma zastąpić Suareza w jakimś ważnym meczu? To sie po prostu nie stanie obojętnie kto by ich nie trenował. Z Digne i Paco był potencjał, ale mówimy o tym co jest teraz. Na pozycje Rafinhii jest co najmniej kilku zawodników którzy śmiało są w stanie zapewnić wyższy poziom (są w stanie, co nie znaczy że zapewnią, to oczywiste) więc logiczne że to wybór Rafinhii będzie bardziej kwestionowany niż takich pewniaków jak Alba czy Luis.
4
Tylko że Suarez i Alba są niekwestionowanymi piłkarzami pierwszej jedenastki i właściwie nie ma dla nich alternatyw. Na miejsce Rafinhii jest spora kolejka i raczej o to się koledze rozchodzi
0
Jednak progi trochę inne, ale fajnie że sie chłopakom powodzi, tym bardziej Andre
1
Jutro o 21 naszego czasu
20
Z tym Messim to takie naciągane mi sie wydaje
0
Nigdzie, odwołany