0

I tak ci ktoś zaraz napisze że jest drewniakiem :P

5

Nowe zagranie, zejścia na lewą nogę nikt sie nie spodziewał. Ewidentnie wyrolował obrońców.

0

106, Manchester City w poprzednim sezonie.

0

Tak jak wspomniałem wyżej - w skrócie to jest żyłowanie karty do granic. Ten wynik FPS na nic się nie przekłada, w teorii im wyższy, tym lepszy sprzęt, wiadomo. Jednak żadna gra nie zajedzie ci tak karty jak taki benchmark. Benchmarki przeważnie wykonuje się 'testowo' po podkręcaniu podzespołów. Jeżeli karta się nie wychrzani podczas takiego testu to nie ma szans że wywali się w trakcie grania w normalną grę i tak właśnie sprawdza się jej stabilność.
W każdym razie benchmarki narzucają na sprzęt ekstremalne warunki żeby wycisnąć z nich ostatnie soki, co jak możesz się domyślać nie jest zbyt zdrowe. Ale też nie zaszkodzi od razu po jednym czy dwóch. Na dłuższą metę jednak bym odradzał.

3

To wszystko zależy jak mają skonstruowany kontrakt, skąd ktoś z nas ma to wiedzieć co oni mogą i na co on sie zgodził?

0

Jest twarzą Huawei przecież. No przynajmniej był niedawno

5

Jak to śpiewała Sylwia Grzeszczak - cieszmy sie z małych rzeczy

45

Nie zaznał raju ten, kto nigdy nie jadł jeszcze cieplutkiej bagietki czosnkowej.

2

Na urlopie, ale pewnie wróci skubany. Zawsze wraca

0

Pięknie naszkicowany Tom Hardy autorstwa nieznanego artysty

2

A jak wróci to jak będzie wyglądał twój brak akceptacji? Potniesz sie plastikową łyżką czy co

0

Generalnie to najwięcej zależy od lokalizacji, więc najlepiej zapytaj osób z twojego miasta. Jak sąsiedzi mają problemy to duże prawdopodobieństwo, że też będziesz miał. W takiej Warszawie to nawet w różnych dzielnicach jest różnie z jakością usług. I to się tyczy właściwie wszystkich największych 'graczy' na rynku typu Orange, UPC, Netia. Zależy od regionu.

0

W marcu startuje z kolejną trasą po USA, pod koniec wakacji lub na jesień prawdopodobnie zacznie część europejską, ale konkretnych dat na Europę jeszcze nie ma. W Łodzi były planowane dwa koncerty pod rząd, a że były odwołane to raczej tym razem nie ominą Polski :)

8

Ciekawy temat jak na pierwszy komentarz na stronie o tematyce sportowej, nie powiem że nie.

0

-Kamil wpadnij do mnie
-Nie mogę pilotuje samolot
-Jestem sama w domu
-....

0

To nie lepiej już w BF V zainwestować? :P
Wiem że drogo bo dopiero premiera była, ale znowu w BF1 już będą pustki na serwerach bo większość sie przenosi na nową wersje, która zresztą jest bardzo solidna z tego co słyszałem i to najlepszy BF na multi od czasu Battlefielda 3

0

No myślę że wszystko wporzo, ale czemu ten BF tak działa to nie wiem. Pewnie faktycznie wina pirata i braku aktualizacji

1

Nie jestem za bardzo w temacie benchmarków, ale kiedyś było głośno że producenci kart graficznych w sterownikach wbudowali 'mechanizm' że jak wykrywa działanie takiego furmarka to nie daje pełnej mocy żeby zapobiec przeciążeniu (lub żeby się nie wydało że karta gorąca jak piekarnik). Może gościu to obszedł, w każdym razie większość wyników dla twojej karty które udało mi się znaleźć są identyczne do twojego więc jakoś bym się tym nie przejmował

0

Skoro wszystko inne śmiga to raczej wina gry, zainstaluj sobie jakiś program w stylu HW Monitor żeby Ci pokazywało w trakcie gry zużycie podzespołów i zobaczysz gdzie może być problem

0

Twój wynik jest normalny, praktycznie wszystkie 1060 mają podobny wynik, a czemu gościu ma taki wysoki to ci nie powiem. W każdym razie nie widzę sensu katowania karty takim benchmarkiem w innym celu niż do testowania temperatur

1

Liverpool wygra a Napoli skasztani jak zawsze

1

Jasne, rozumiem jak najbardziej. Też się spodziewałem chociaż podobnych cen co rok temu, ale no karty są po ich stronie bo popyt mają wciąż duży. Wiem że pisałeś że polujesz na używkę, ale jak ktoś zamierza czekać do Ps5 to może się ostro przejechać. Premiera na pewno nie nastąpi szybciej niż pod koniec 2020, cena i dostępność na premierę będzie słaba a najważniejsze że tam nie będzie w co grać przez kilka grubych miesięcy. Na obecnej generacji to chyba z rok potrwalo zanim wyszło kilka mocnych tytułów

0

Bo produkowali ich więcej i więcej zalegało na magazynach. Produkcja obecnej generacji już wyhamowuje a im samym niespecjalnie zależy na koniecznym sprzedaniu tego co zostało bo i tak prędzej czy później zejdzie.

0

Gdzie na horyzoncie? Nowa nie wyjdzie przez następne dwa lata a cenę dyktuje rynek. Skoro za 1200 ludzie kupują to po jakiego grzyba mają robić promocje skoro i tak idą lepiej niż połowę tańsze xboxy.

1

Dla mnie zdecydowanie TOP3 seriali

1

Łupek!
Miałem bronić łodzie... Ale nie było drewna na ten taki... płot do obrony. Ale były łodzie. Zrobiłem płot z łodzi... i teraz łodzie bronią się same.

11

Inne drużyny grają naprawdę fajną piłkę więc to trochę też dlatego. Real kompletnie gra padake niezależnie gdzie, natomiast Barcelona widać że w lidze gra na pół gwizdka co sie odbija na wynikach, natomiast w LM widać zupełnie inne oblicze zespołu.

0

Gruba/Slim? Która wersja? A Chassis jest najstarsza, F Chassis najnowsza, różnią sie kulturą pracy, poborem prądu itd. więc to istotne

1

Jak ty sie tu 3 lata uchowałeś :F

0

Hm, wydaje mi sie że nie. Te standardy co podałem to niedokładnie. Z tego co widzę teraz to 5 Ghz obsługują tylko 802.11a, 802.11ac i 802.11n (ale powinno być wpisane dwa razy jeżeli obsługuje 5 GHz)
802.11g i 802.11b obsługują tylko 2,4 a 802.11n masz tylko raz więc wychodzi na to że nie obsługuje 5 GHz.
Tu masz dokładną tabelke: https://pl.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11#Przegl%C4%85d_standard%C3%B3w_802.11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?